VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

imas na sajtu rfzo precizno uputsvo o analizama i koliko traju. Analize radis u Gradskom zavodu i u N fronta. Kako sam ja saznala samo amh radis privato sve ostao o trosku drzave. Ti uzimas upute od ginekologa, muz od dr opste prakse. Srecno:D

Zozefinabalerina hvala!

Krecem redom u prikupljanje... Puno srece svima :)

zozefinabalerina i jassa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da je proleće talično...ima nešto u vazduhu :) joooj ženeeeee baš se radujem za vas :) 

Hvala Kikiriki,dace Bog da svima vama ova godina krene tako...pa sad jel prolece,jesen ili zima. Samo da krene :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke:) juce bila na ultrazvuk lh i estradiol su vadili sve je u najboljem redu za sad. A danas ujutro pocela sa 3 fostimonom sto trebam svaki dan u isto vreme a uvece jedan fraxi od 0.3 a u utorak opet ultrazvuk! Malo se bojim da dajem sebi fraxiparin ali kod nas uvece ne rade sestre a hitnu nemamo u selo tako da moram sama ali bitno je da je stimulacija pocela :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekam i Cekam na klinici :( Joj Sto ne volim Kad mi vade krv :( Da mogu plakala bi kao mala beba.. 
ali jos ovo i onda bar znamo na cemu Smo .. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke:) juce bila na ultrazvuk lh i estradiol su vadili sve je u najboljem redu za sad. A danas ujutro pocela sa 3 fostimonom sto trebam svaki dan u isto vreme a uvece jedan fraxi od 0.3 a u utorak opet ultrazvuk! Malo se bojim da dajem sebi fraxiparin ali kod nas uvece ne rade sestre a hitnu nemamo u selo tako da moram sama ali bitno je da je stimulacija pocela :)

Moras da budes hrabra....znas sta ti je cilj i niko ne moze da ti ga unisti....pa ni jedna mala boca....:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekam i Cekam na klinici :( Joj Sto ne volim Kad mi vade krv :( Da mogu plakala bi kao mala beba.. 
ali jos ovo i onda bar znamo na cemu Smo .. 

 

Baby...znas i sama da nije strasno...okruzena si profesionalcima...stisni zube znam da mozes...:babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nesto mi Se poremetio tel :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,drugostepena odrađena.:D sad čekamooo...

Super,jel su bili opusteni tamo?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

super!Znaci za oko mesec dana ulazis u kliniku:babymommy:

ja se nadam. Reče mi dr da bi mi bilo dobro da sad imam dugu šemu. Videćemo...

Jana jana i Gagagagagaga volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super,jel su bili opusteni tamo?:)

Pa jesu,mada sam malo duže čekala jer je samo jedan dr radila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su rekli da dodjem izmedju devet i deset,a gde se ulazi na onaj glavni ulaz?Nek cekamo bitno da prodje,srecno Jassa da sve bude kako treba:babymommy:

zozefinabalerina i jassa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste na glavni ulaz. Pitaj na recepciji da ti objasne gde je odeljenje za bračni sterilitet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odoh ja na pregled - poslednji pred VTO :D Onda mi ostaje samo da sacekam ciklus pa da zakazujem u Feroni 

Drzite palceve da sve bude "cisto" (radim PAP, sve briseve + miko/ureaplazmu i hlamidiju + ultrazvuk grudi).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ufffffff.....ja sam bas zaglibila sa ovom eserihijom....

Jos ce mi isteci ostali brisevi kako je krenulo....:D

Ostaje mi samo da se ne nerviram....trujem se antibioticima ....plus neka natura koja ce verovatno vise pomoci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenice, cao

Pratim vas svaki dan i vidim bas ima puno betica, srecno svima. :wub: Mene su zvali danas da krenem sa procesom,imam IR i sad treba na kontrolu a pre toga sam htela da odradim androgene hormone na svoju ruku naravno pa me zanima u cemu je razlika ako neko zna izmedju DHEA i DHEA-S? Jel radio neko to od vas i da li bi trebalo da se uradi pre vto cisto da se iskontrolisem

Plusic i Gagagagagaga volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majabeba,kao prvo dobrodosla. Ono sto znam je da dhea je hormon koji se pretvara u androstendion koji je pro-hormon...konvertuje se u testosteron vecim delom i to uglavnom ujutru jer se kroz bubrege izluci. Bolje je raditi dhea-s,sadrzi samo jedan molekul vise tj sulfur i ostaje u organizmu mnogo duze pa je samim tim validnost dhea-s bolja. Svaki dr ce ti reci pre da uradis dhea-s. Ne znam da li da radis? Da li ti je testosteron povecan zbog IR?

Gagagagagaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja bebo.....:D

Ja sam radila dhea-s......nemam problema sa Ir.(za sad,videcemo sta drkaze)....naravno na svoju ruku i rezultat je bio dobar...

Medjutim, moj dr za sterilitet mi je rekao da ga uzimam....

I sad ne mogu ni u jednoj apoteci da ga nadjem.....ne znam da li da idem u one sportske radnje sto prodaju suplemente.....ne znam da li je to isto?

U apoteci mesaju dhea sa dha....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel se on radi kao i obicni hormoni za vreme ciklusa ili moze bilo kad? Meni prva vto nije uspela a ovi redovni hormoni su mi super, i nikome nije jasno kako su mi hormoni dobro a imam policisticne jajnike :mellow: ja bi da odradim cisto da smirim savest i da kazem sve sam odradila da ne mislim posle mozda mi to nije dobro,mozda sam trebala. Samo kontrola i to je to,vise ne znam ni sta da radim a sta da ne radim... ovi doktori samo osnovne analize i kao to je to. Ogtt sam radila na svoju ruku isto i ustanovljena mi IR,da bi doktorka rekla jaaao pa super sto si uradila sad znamo sto prva nije uspela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko sam ja upoznata...dhea-s moze da se radi bilo koji dan ciklusa....

Naravno ...neko od devojaka ce se sigurno jos javiti....da iskaze svoje misljenje...

Gagagagagaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Koliko sam ja upoznata...dhea-s moze da se radi bilo koji dan ciklusa....

Naravno ...neko od devojaka ce se sigurno jos javiti....da iskaze svoje misljenje...

Bubo,u pravu si moze bilo koji dan. 

Probaj u sportskim radnjama,mislim da ima jedna u Zeleznickoj... u vezi dhea suplementa

Izmenjeno od strane Lena 77
Gagagagagaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ehe.....videcu prvo po ovim sportskim radnjama...inace jos cekam vitamine sa Iherb-a....pa kad sledeci put budem narucivala taman cu uzeti i dhea....Citam da bi on trebao da se pije tri meseca pa pauza....ali nije bas ni naivan....

Kako si nam ti?Danas na UZ?:D

Gagagagagaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.