VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Vides kad dobijes a nadm se da ce do tada proci, ispiraj zalfijom uzimaj propolis odlicni su za grlo :babymommy:

Hvala Zoze :babymommy:

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 meni je pred stimulaciju kasnila 5dana,a dr mi je posle rekla da je nekim pacijentkinjama kasnila i po 15dana sto nadam se nece biti slucaj sa tobom.Desice se samo polako

Mislis zbog stresa ili...? Zasto 15 dana?Nikad mi ne kasni... i ovo je 29 dan jer dobijam na 27. Mada znam da i nije neko kasnjenje ali prosto kod mene je u sat tacno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leno,mozda nece ni doci:baby:mozda ste uspeli prirodno,najjjjiskrenije ti zelim da to bude razlog!

Sve je moguce,hvala! Mada rano je a i osetim jajnike kako rade...mislim da cu dobiti svaki momenat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigli i ostali rezultati - nema toksoplazmoze a rubella prelezana (IgG pozitivan) :) 

Sad cekam da prodje V pa da odradim briseve, papu i ultrazvuk dojki i onda da zakazujem u Feroni :D Jako sam uzbudjena... po prvi put posle nekoliko godina imam osecaj da se nesto stvarno desava i da cemo stvarno to i uciniti. Znam da verovatno nece uspeti iz prve, ali makar cemo naciniti prvi korak, prvi ozbiljan pokusaj. 

Jao draga!!! Da znaš da ću da te pratim i bodrim svaki dan do bete!!!! A verujem da si vrlo uzbuđena. :wub:

Plusic, Kikiriki i Sena13 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naja  :wub: Kako si?Imas li kontakta sa Ljubom?

.Naja. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vuciguraj, videla sam ti bebana na slici, na drugoj temi i malo je reći da je premeden :wub:

Inače, dobro sam, radim, zauzeta sam više nego ikad :huh: ali dobro. U planu je druga vto, ali ništa konkretno nisam planirala. Sa Ljubom se kuckam s vremena na vreme, mislim da je dobro i ona. Nadam se da će se nekad i ovde javiti, tj. u Plusićima. 

Kako si ti?

zozefinabalerina i Sena13 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Bogu dobro,rastemo :)

Bas mi nedostaje staro

 drustvance,nadam se da mazuljaju svoje bebe...Pozdravi Ljubu,mozda ipak odluci da svrati nekad...

Drzim ti fige da ovaj put sve bude skolski :wub:

 

.Naja. i zozefinabalerina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenka....kako se danas osecas?

Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenka....kako se danas osecas?

Bolje Bubo,hvala. Nisam imala sinoc temperaturu a ni danas. Kao da mi se bori organizam s necim. Nadrogorala sam se sa vitaminima,cejevima i septoletama za grlo i mirovala celo popodne i i 22h u krevet. Nisam ni rucak kuvala :lol: Bas se cuvam.

Dokle si ti stigla sa papirima? Koji su ti sledeci koraci?

Sutra imam u 19h kod Stokicke za IR..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bolje Bubo,hvala. Nisam imala sinoc temperaturu a ni danas. Kao da mi se bori organizam s necim. Nadrogorala sam se sa vitaminima,cejevima i septoletama za grlo i mirovala celo popodne i i 22h u krevet. Nisam ni rucak kuvala :lol: Bas se cuvam.

Dokle si ti stigla sa papirima? Koji su ti sledeci koraci?

Sutra imam u 19h kod Stokicke za IR..

Javljaj sta ce reci...bas me interesuje..

Ja u subotu jos bris cerviksa...popila turu antibiotika...nadam se da sam izbacila eserihiju iz sistema...i spermogram od nedelje:D

Gagagagagaga, Lena 77 i jassa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislis zbog stresa ili...? Zasto 15 dana?Nikad mi ne kasni... i ovo je 29 dan jer dobijam na 27. Mada znam da i nije neko kasnjenje ali prosto kod mene je u sat tacno...

Pa verovatno i meni je u dan tacna.Tako mi je rekla nije objasnjavala pa pretpostavljam da jeste stres.

Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Plusic je ponela svoje tri blaste kuci i ceka plusicee❤❤❤Hvala na podrsci i brizi i svima zelim srecu.

plusic,kad radiš betu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao draga!!! Da znaš da ću da te pratim i bodrim svaki dan do bete!!!! A verujem da si vrlo uzbuđena. :wub:

Ljubim ja tebe puno i nadam se da ces i ti da krenes uskoro pa da setamo stomake, kako smo se i dogovorile :)

Danas sam zakazala kompletan ginekoloski sa kolposkopijom, Pap testom, urea/miko/hlamidija i ultrazvukom grudi za 10. mart. Cula sam se sa Feronom, kada to zavrsimo cekamo da dobijem i dolazimo u Feronu drugi ili treci dan ciklusa sa sveze uradjenim progesteronom da pocnemo sa stimulacijom :D Sto znaci da ako sve bude islo po planu - vec u prvoj polovini aprila moze biti aspiracija i transfer. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javljaj sta ce reci...bas me interesuje..

Ja u subotu jos bris cerviksa...popila turu antibiotika...nadam se da sam izbacila eserihiju iz sistema...i spermogram od nedelje:D

e pa super! To je kod tebe brzinski...onda komisije :lol:

Gagagagagaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Hvala Bogu dobro,rastemo :)

Bas mi nedostaje staro

 drustvance,nadam se da mazuljaju svoje bebe...Pozdravi Ljubu,mozda ipak odluci da svrati nekad...

Drzim ti fige da ovaj put sve bude skolski :wub:

 

Hvala, draga! A ti do tada uživaj!! :babycrib:

Naja, lepo je videti da svraćaš. Nadam se da ćeš se vratiti na bebac. Bilo je lepo dok si bila aktivna. 

Dođem ja, ponekad, privirim, pomislim često na sve vas. Devojčice rastu, vidim! Divno!!! :wub: Kako si mi ti? 

Ljubim ja tebe puno i nadam se da ces i ti da krenes uskoro pa da setamo stomake, kako smo se i dogovorile :)

Danas sam zakazala kompletan ginekoloski sa kolposkopijom, Pap testom, urea/miko/hlamidija i ultrazvukom grudi za 10. mart. Cula sam se sa Feronom, kada to zavrsimo cekamo da dobijem i dolazimo u Feronu drugi ili treci dan ciklusa sa sveze uradjenim progesteronom da pocnemo sa stimulacijom :D Sto znaci da ako sve bude islo po planu - vec u prvoj polovini aprila moze biti aspiracija i transfer. :D

Jao krećeeee.. niski start i eto tebe hihihi sećam se tog uzbuđenja, mislim da u svom ovom čekanju taj period je nekako najlepši, barem je meni bio, jer kao što ti kažeš korak si do cilja, nešto se konkretno dešava. Mnogo mi je drago zbog toga jer se konačno i tebi to dešava a kad počnemo zajedno da brojimo dane do bete, pa dane do porođaja :angel: ihhhh divno!!! A za stomake da ih šetamo - dogovoreno!!! :D

Izmenjeno od strane .Naja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni opet pritisak 106 na 74.... kako je vama bilo devojke? dali je neko merio?

 

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni opet pritisak 106 na 74.... kako je vama bilo devojke? dali je neko merio?

 

Meni je takav normalan,samo uzimaj puno tecnosti. Supica iz kesice je odlicna za nizak pritisak tj sto vise slanog..

pupsik i zozefinabalerina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni opet pritisak 106 na 74.... kako je vama bilo devojke? dali je neko merio?

 

potpisujem sve sto ti je Lena rekla...voda,slano i ako mozes malo fizicke aktivnosti...ako samo lezis pritisak pada

pupsik i zozefinabalerina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Meni je bio viši pritisak nego inače(posle tranfera) ali su mi posle rekli da oće od IR da bude visok pritisak. Od kako pijem terapiju za IR pritisak normalan. Al mi si isto znalo posle utrogestana vrteti u glavi jer mi je on verovatno obarao pritusak naglo

Izmenjeno od strane jassa
zozefinabalerina i pupsik volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

potpisujem sve sto ti je Lena rekla...voda,slano i ako mozes malo fizicke aktivnosti...ako samo lezis pritisak pada

не лежим, радим )) идем пешке на посао, пиjem dovoljno vode, jedem 24 sata i nocu :) i sve mi to radi progesteron )))

 

 

Izmenjeno od strane pupsik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odem danas po rezultate briseva u Jugolab i sve ok,al pozitivna ureaplasma.Jel se to nekom desilo i ako jeste sta ste popile i koliko dugo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.