VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Probudih se jutros sa bolom u grlu :huh:

Ako dobijem temperaturu ili se razbolim da li se prekida terapija i postupak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leno,svakako poradi na imunitetu.Paracetamol i neki ab mogu i u trudnoci pa verujem da mogu i ovde.Ja bih obavezno o tome obavestila tj pitala dr smsom ili kako god za stucno misljenje.

Neke devojke su pisale da ne sme viroza tokom stimulacije i posle et al ti to pitaj da budes mirna i sigurna...al neeeemoj da se razbolis

Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj nadam se da necu,za sad me samo boli grlo i kijam...mislim da nije viroza nego sam se prehladila. Kako je otoplilo svi otvaraji prozore u firmi pa je cesto promaja. Mislim da je to. Svakako pijem dosta vitamina i evo skuvala caj s medom. Nisam jos usla u stimulaciju,to cu tek za desetak dana. Valjda ovo nece biti nista,nadam se

Gagagagagaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Добар дан даме. Дали неко има вртоглавице од Утрогестана. стављам га вагинално 3х200 али ми се гадно врти у галви вец неколико дана. видела сам на нету да се глава врти од њега али када га пијеш....

 

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Добар дан даме. Дали неко има вртоглавице од Утрогестана. стављам га вагинално 3х200 али ми се гадно врти у галви вец неколико дана. видела сам на нету да се глава врти од њега али када га пијеш....

 

Ja kad sam ga stavljala nisam imala tih problema....samo temperatura...blaza...

pupsik voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Добар дан даме. Дали неко има вртоглавице од Утрогестана. стављам га вагинално 3х200 али ми се гадно врти у галви вец неколико дана. видела сам на нету да се глава врти од њега али када га пијеш....

 

o daaaaa ali se meni to dešavalo kad sam ga pila,vaginalno ne.

pupsik voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

o daaaaa ali se meni to dešavalo kad sam ga pila,vaginalno ne.

па то... сви кажу кад га пијеш врти се у глави, ал ја га стављам вагинално а врти ми се у глави... и притисак 113 на 74... валјда је то ок притисак

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U koliko sati se zove drugostepena u Betaniji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Od 14h-15h prvostepena a drugostepena od 7h 30-8h 30

Izmenjeno od strane Lena 77
Jana jana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U koliko sati se zove drugostepena u Betaniji?

Ja mislim da se drugostepena se zove pre podne....javice se jos neko...:D

Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja kao da sam negde procitala da je od pola 8 ujutru do 8 ali nisam sigurna,nek se javi neko:D

jassa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neka od clanica zna koliko se ceka od drugostepene doprvih konsultacija u Frontu

Molim te prvo se raspitaj da li su poceli sa radom posto su imali renoviranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvostepena od 14h-15h a drugostepena od 7h 30-8h 30

svakog radnog dana ili samo odredjeni dan u nedelji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

I ja kao da sam negde procitala da je od pola 8 ujutru do 8 ali nisam sigurna,nek se javi neko:D

jeste od pola 8,i to mislim utorak,sreda i četvrtak

Izmenjeno od strane jassa
Jana jana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

па то... сви кажу кад га пијеш врти се у глави, ал ја га стављам вагинално а врти ми се у глави... и притисак 113 на 74... валјда је то ок притисак

 

Meni je rekla drugarica koja je med. sestra da utrogestan snižava pritisak tako da ti je inače pritisak verovatno veći pa se sad "srozao".

pupsik voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je neko pio DHEA?Interesuje me kako ste odreagovale?:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Probudih se jutros sa bolom u grlu :huh:

Ako dobijem temperaturu ili se razbolim da li se prekida terapija i postupak?

Obavezno reci doktoru i prati, meni je prekinula u decembru ali ja sam imala virus i temp koju su napravili haos . Na uz su mi jc bile deformisane , bar su mi tako rekli. Sto vise vitamina. Nedaj se

Izmenjeno od strane zozefinabalerina
Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Добар дан даме. Дали неко има вртоглавице од Утрогестана. стављам га вагинално 3х200 али ми се гадно врти у галви вец неколико дана. видела сам на нету да се глава врти од њега али када га пијеш....

 

Vrtoglavica moze biti i rani simtom trudnoceeeee :baby:

 

Kikiriki i pupsik volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obavezno reci doktoru i prati, meni je prekinula u decembru ali ja sam imala virus i temp koju su napravili haos . Na uz su mi jc bile deformisane , bar su mi tako rekli. Sto vise vitamina. Nedaj se

Ne znam da li da mu javljam jer jos nisam ni dobila tj kasni mi,sto mi se desava 1 godisnje e pa sad je bas naslo da kasni. Tako da nisam jos ni pocela sa microgynon,samo sam na vitaminima i kardiopirinom. Rekao mi je kad dobijem da pocnem 1 dc da pijem microgynon pa mu se javim za 10-12 dana...temperatura je 36,9 tj nije neka samo me grlo boli. Videcu sutra kako napredujem. Mislim da nije viroza a i da jeste daleko sam od stimulacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da li da mu javljam jer jos nisam ni dobila tj kasni mi,sto mi se desava 1 godisnje e pa sad je bas naslo da kasni. Tako da nisam jos ni pocela sa microgynon,samo sam na vitaminima i kardiopirinom. Rekao mi je kad dobijem da pocnem 1 dc da pijem microgynon pa mu se javim za 10-12 dana...temperatura je 36,9 tj nije neka samo me grlo boli. Videcu sutra kako napredujem. Mislim da nije viroza a i da jeste daleko sam od stimulacije.

Vides kad dobijes a nadm se da ce do tada proci, ispiraj zalfijom uzimaj propolis odlicni su za grlo :babymommy:

Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Добар дан даме. Дали неко има вртоглавице од Утрогестана. стављам га вагинално 3х200 али ми се гадно врти у галви вец неколико дана. видела сам на нету да се глава врти од њега али када га пијеш....

ja i to toliko da kad krene da mi se bas vrti toliko me smlati da odspavam dva sata i prvi min kad se probudim ne znam gde sam.Inace,ja ga 2xpijem 1xstavljam

pupsik voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 meni je pred stimulaciju kasnila 5dana,a dr mi je posle rekla da je nekim pacijentkinjama kasnila i po 15dana sto nadam se nece biti slucaj sa tobom.Desice se samo polako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Telefon mi je poludeo ovo je bilo za lenu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.