VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Devojke rezultat nije za radovanje , beta je veca od 0.1 , krvaranje stalo, nenadam se puno, cekam . . . :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke rezultat nije za radovanje , beta je veca od 0.1 , krvaranje stalo, nenadam se puno, cekam . . . :(

Ja ti saljem.....puuuuuuuunooooooo snageeeeeeeee.......i pozitiveeeeeeeeeee......

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zozi,kolika beta treba da bude na danasnji dan? Postoji li sansa da ipak bude veca? Joj ne znam...bas sam se rastuzila...

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadamo se da ce skociti,bas bih volela svaki vas uspeh mi uliva nadu i ohrabenje,a neuspeh rastuzi,ali odustajanja nema

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej pa postoji nada, sacekaj pa ponovo izvadi 14dt..moguce da se nesto dogodi?!

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel imala neka temp od utrogestana?! Vag ga stavljam ..37 juhuu 

O da...da...ja uglavnom 37.3

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@zozefinabalerina e sr. baš sam navijala za tebe :( šta reći nego polako da se dižeš na noge pa da vidiš koje su dalje opcije. Nisi izgubio borbu kad doživiš neuspeh, već kad prestaneš da se boriš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, samo kratko javljanje i velika podrska za sve.

Naime, rodila sam svoju bebicu posle 7 godina pokusavanja, u svojoj cetrdesetoj godini, posle tri inseminacije i iz drugog pokusaja, koji je uradjen u NS u Betaniji. Evo gledam ga kako spava, danas je napunio 5 dana. Svaki dan placem od radosti i zahvaljujem dragom Bogu.

Ono sto hocu da kazem je: NEMA ODUSTAJANJA!!! Borite se, nemojte posustajati! Znam kako vam je, usponi i padovi, sve razumem, ali posle pada, krenite u novu borbu!!! 

Ne mogu da pratim forum, trenutno sam iscrpljena, ali tu sam za pitanja u privatnoj poruci ako nesto neko hoce. Bilo kakav savet.

Ljubim vas sve i drzim fige da sto pre dozivite sve ovo sto se opisati ne moze!!!

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zozi,kolika beta treba da bude na danasnji dan? Postoji li sansa da ipak bude veca? Joj ne znam...bas sam se rastuzila...

Bar 50 sutra :(

Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kazu u RFZO da je VTO do 42 god o trosku drzave tek predlog

strasno,a objavili pomerena.

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jassa kako je prosla komisija?

Ma nikako,nisam ponela nalaz beta hcg iz prve vto. A najgore što nemam ih jer sam dobijala rezultate na mail. Sad moram u lab da vidim da li oni to mogu da mi odštampaju. Ne mož kod mene bez komplikacija,pa to ti je :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao,ma moci ce garant da ti odstampaju.imaju oni u kompijuteru sve pacijente i kad se sta radilo,tako su meni stampali neki nalaz.Kad ides ponovo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nikako,nisam ponela nalaz beta hcg iz prve vto. A najgore što nemam ih jer sam dobijala rezultate na mail. Sad moram u lab da vidim da li oni to mogu da mi odštampaju. Ne mož kod mene bez komplikacija,pa to ti je :angry:

Znaci i to treba.....jos nesto?

Boze.....sta rodila si u tajnosti......i prodala bebu....kakve gluposti....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo bila u labu odštampali mi bez problema. Eto Bubo i to treba znači ili negativna beta ili izveštaj od dr ako je došlo do krvarenja ili već šta . A inače su mi zakazali za pola 2 a mi ušli u 14:45 a oni rade do 15h. I još sa vrata reče možda nećemo stići danas sve da završimo. Ko da je meni NS tu iza ćoška i ja ceo dan sedim kući i nemam nikakve obaveze pa mogu doći kad njima odgovara. Odo sutra ponovo to da odnesem i da zaokružim kliniku. Reče sve drugo je OK.

Jana jana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo bila u labu odštampali mi bez problema. Eto Bubo i to treba znači ili negativna beta ili izveštaj od dr ako je došlo do krvarenja ili već šta . A inače su mi zakazali za pola 2 a mi ušli u 14:45 a oni rade do 15h. I još sa vrata reče možda nećemo stići danas sve da završimo. Ko da je meni NS tu iza ćoška i ja ceo dan sedim kući i nemam nikakve obaveze pa mogu doći kad njima odgovara. Odo sutra ponovo to da odnesem i da zaokružim kliniku. Reče sve drugo je OK.

Jassa...jesi ti nosila i izvestaj od neuspelog Vto-a....ili otpusnu listu ili ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Otpusnu listu sam nosila ali su mi tražili beta hcg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad ces raditi betu ponovo?

Nisam htela da mracim forum, zelim da ostane pozitivan i da bude puno pozitivnih beta i puno, puno lepih beba :baby:.

Hvala vam na podrsci, volim vas punoooo.:wub:.

Radila sam juce i jbg, vise srece neki dr put. Nista se nije desilo.

Meni ostaje da se saberem i krenem u novu borbu . Prvo cu na uz grudi, kolposkopiju pa onda dalje. 

Pocecu ponovo da vezbam i mislim da krenem na akopunkturu. Sledeci put ce biti sve drugacije i nadam se da ce Bog nagraditi trud. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.