VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Konačno da neko preuzme štafetu :) Oblačak s jedne strane ti čestitam...s druge strane...naj%&bala si, ali to ćeš shvatiti tek za 9 meseci :D ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oblacak od srca ti cestitam!!!!!! Prelepe vesti!!!! Coje coje se ne javlja...hahaha opravdano!!!!

mene uskoro ceka transfer....doktorka pominjala mart ali ja mislim da ce ranije ipak. Sada se bockam sa Diphereline i pijem Estrofem...e da, ako nekome treba Estrofem-posto se kod nas kupuje na crno jer ga drzavne klinike ne koriste za VTO.....kosta 1100,00 i ima ga u apoteci Laurus....ima je u Novom Sadu i u Beogradu kod Hrama i jos neka lokacija...imaju sajt (cisto ako nekome zatreba).

u utorak pregled pa da vidimo sta planira doktorka.......au trema!!!! :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oblacak od srca ti cestitam!!!!!! Prelepe vesti!!!! Coje coje se ne javlja...hahaha opravdano!!!!

mene uskoro ceka transfer....doktorka pominjala mart ali ja mislim da ce ranije ipak. Sada se bockam sa Diphereline i pijem Estrofem...e da, ako nekome treba Estrofem-posto se kod nas kupuje na crno jer ga drzavne klinike ne koriste za VTO.....kosta 1100,00 i ima ga u apoteci Laurus....ima je u Novom Sadu i u Beogradu kod Hrama i jos neka lokacija...imaju sajt (cisto ako nekome zatreba).

u utorak pregled pa da vidimo sta planira doktorka.......au trema!!!! :huh:

Nije mi jasno...ti ces jos mesecipo dana da se bockas?Puno mi to nesto:huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi jasno...ti ces jos mesecipo dana da se bockas?Puno mi to nesto:huh:

ne ne imam jos dve ....ukupno mi je dala 7 injekcija.....to je kaze da mi pripremi matericu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne ne imam jos dve ....ukupno mi je dala 7 injekcija.....to je kaze da mi pripremi matericu

Znaci za dva dana kreces sa stimulacijom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci za dva dana kreces sa stimulacijom?

u utorak idem na pregled....mozda tada bude transfer....u decembru smo dobili 11 embriona....nema vise stimulacije-ako na isto mislimo:) nista ne pitam doktorku ...sto manje znam,manje razmisljam....opustenija sam ^_^

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej zenske imate li nekakav svrab (znate na sta mislim) :) meni se pojavio?!? Ali samo svrab..jel moguce od tih inekcija..uzela sam kantarion, vec par dana, umirilo se malo ali ne prestaje?! Idem svakako uskoro kod ginekologa..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam oblacak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej zenske imate li nekakav svrab (znate na sta mislim) :) meni se pojavio?!? Ali samo svrab..jel moguce od tih inekcija..uzela sam kantarion, vec par dana, umirilo se malo ali ne prestaje?! Idem svakako uskoro kod ginekologa..

ne bi trebalo da je od injekcija....zapravo, mislim da ne bi smelo....bolje ti pozovi doktorku,nemoj da trpis nista. kantarion je ok ali bolje da ti oni kazu. Ja odavno koristim kantarion ali domaci, mama mi napravi svake godine po teglu

Mia-ns voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene moji hormoni 3. ciklus posle Vto 

FSH 5,57

LH 7,13

POGESTERON 0,543

ESTRADIOL 13,17

TASTOSTERON 0,131

PROLAKTIN 284,1

TSH 1,374

T3 1,51

T4 98,52

Vidim da mi fsh i lh nisu u dobrom odnosu. 

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene moji hormoni 3. ciklus posle Vto 

FSH 5,57

LH 7,13

POGESTERON 0,543

ESTRADIOL 13,17

TASTOSTERON 0,131

PROLAKTIN 284,1

TSH 1,374

T3 1,51

T4 98,52

Vidim da mi fsh i lh nisu u dobrom odnosu. 

Koliko je proslo od vto-a?Daj merne jedinice?Da li imas pcos?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko je proslo od vto-a?Daj merne jedinice?Da li imas pcos?

Buni me estradiol....zato pitam u kojim je jedinicama...

Stitasta ti je extra.....cuvaj je ko Boga te molim :D   Bez stresaaaaa

I ovaj odnos LH i FSH ne mora nista da znaci....mala je inverzija.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Merne jedinice pg/ml. Da štitna mi svaki put ok al me buni sad ovaj lh jer je uvek bio niži od fsh. Niko mi nije rekao da imam pcos,imam redovne cikluse. Tri meseca od vto. Ali imam IR(otkrila pre mesec dana),na terapiji glucophagom 2x850 i korigovana ishrana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Merne jedinice pg/ml. Da štitna mi svaki put ok al me buni sad ovaj lh jer je uvek bio niži od fsh. Niko mi nije rekao da imam pcos,imam redovne cikluse. Tri meseca od vto. Ali imam IR(otkrila pre mesec dana),na terapiji glucophagom 2x850 i korigovana ishrana.

Sad moje laicko misljenje....mozdaaaaa je ostala neka cistica....

Znam da za pcos lh mora da bude jedno dva puta veci od fsh.....a utvrdjuje se UZ drugi-treci dan ciklusa plus hormoni naravno...

Mozda sledeci mesec da vadis krv na ova dva hormona...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Merne jedinice pg/ml. Da štitna mi svaki put ok al me buni sad ovaj lh jer je uvek bio niži od fsh. Niko mi nije rekao da imam pcos,imam redovne cikluse. Tri meseca od vto. Ali imam IR(otkrila pre mesec dana),na terapiji glucophagom 2x850 i korigovana ishrana.

Da li bi bila ljubazna da ispises i tvoje rezultate za OGTT....i ja sam ih radila pre neki dan pa cisto da uporedim....posto sam svorc idem kod doce tek u februaru...:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buba evo ti moje ako ti znaci

0' 4,8

60' 10,3

120' 5,5  OGTT *75g

Buba82 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jassa,ne znaci da ako nemas policisticne jajnike da nemas sindrom policisticnih jajnika...moze jedno bez drugog. A posto imas IR,verovatno imas i pcos. Ne moras imati sve simptome pcos-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li bi bila ljubazna da ispises i tvoje rezultate za OGTT....i ja sam ih radila pre neki dan pa cisto da uporedim....posto sam svorc idem kod doce tek u februaru...:D

Bubo,moji su slicni nalazi ogtt kao tebi. Zakazala sam u utorak privatno pa cu svasta pitati i naravno preneti ti. Videcemo onda sta cemo. Bolje da proverim sad pre vto :rolleyes:

Buba82 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.