VTO - procesi

odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

Ako si pocela sa Mikroginonom kad popijes sve doci ce i menstruacija i tada pocinjes sa stimulacijom,tj zavisi koja ces sema biti od toga zavisi sta ces dalje primati. Srecno!!!

na diferelinu sam, 5 dan. Treba za 2 dana da dobijem , pa me zato zanima.duga sema.

Izmenjeno od strane Mia-ns
zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

na diferelinu sam, 5 dan. Treba za 2 dana da dobijem , pa me zato zanima.

Sory...nesto brzo mi to doslo,znam da sam citala kako treba da pijes Mikroginon. Ne mogu sad da se setim,ali mislim da ja nisam dobila u toku primanja terapije na dugoj semi.Bas cu sad pogledati izvestaje kad sam pocela da primam Diferelin.

Mia-ns voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ispravka...izgleda da sam dobila,ali meni se preklopilo uzimanje Mikroginona sa histeroskopijom i izgleda da sam Diferelin pocela da primam  pre nego sto sam zavrsila sa Mikroginonon.Nadam se da ce ti se javiti neko ko ce znati da ti odgovori ali prema tvom stanju.Pozdrav

Mia-ns i zozefinabalerina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sory...nesto brzo mi to doslo,znam da sam citala kako treba da pijes Mikroginon. Ne mogu sad da se setim,ali mislim da ja nisam dobila u toku primanja terapije na dugoj semi.Bas cu sad pogledati izvestaje kad sam pocela da primam Diferelin.

jeste, dobro se secas, ali sam dobila alergiju od Microginon-a i onda mi ga je dr ukinuo i promenio semu sa kratke na dugu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nensi,lek je Oglition. Moja drugarica je uspela da se ugoji 2kg,to je za nju uspeh i kaze da od njega ne mrsavi i blag je lek,ona ima blagu insulinsku rezistenciju a ipak joj smeta za trudnocu. Pitaj svoju Dr za Oglition.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej zenske, krenula sam sa terapijom 21dc, docice menstr. tako? Negde citam docice, negde ne?! 

Ja sam isla po tom protokolu....dodje ne brini.....samo meni je trajala desetak dana...inace mi traje cetiri....pitala sam doktora,on kaze da je to tako...

Mia-ns i zozefinabalerina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitala sam danas, docice kada budem trebala vaditi krv.

Leptirko voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Raspisan tender za privatnike, do 31.01. treba da se jave klinike koje hoce da ucestvuju :baby:

Izmenjeno od strane Virdzinija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da javim,mozda ce nekom trebati. Kako na prvostepenoj u decembru,nisu u ponudi bili privatnici,zaokruzila sam Betaniju...pisala sam rfzo Beograd i danas su mi odgovorili da ce se znati do kraja januara i da je moguce promeniti drzavnu ustanovu za privatnu uz pisanu molbu. Tako da cu im pisati,eto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Raspisan tender za privatnike, do 31.01. treba da se jave klinike koje hoce da ucestvuju :baby:

hej zeno svaka cast.Odakle dobijas informacije,ja nista nisam saznala.Juce sam zvala direkciju rekli su da zovem sl.nedelje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej zeno svaka cast.Odakle dobijas informacije,ja nista nisam saznala.Juce sam zvala direkciju rekli su da zovem sl.nedelje

 Informacija sa sajta rfzo...tako da je 100% tacna :baby::baby::baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nensi,lek je Oglition. Moja drugarica je uspela da se ugoji 2kg,to je za nju uspeh i kaze da od njega ne mrsavi i blag je lek,ona ima blagu insulinsku rezistenciju a ipak joj smeta za trudnocu. Pitaj svoju Dr za Oglition.

Hvala ti , citala sam o tom leku povecanje telesne tezine je ustvari nus pojava leka , brine me to  da pise u slucaju kada sd koristi duze vreme moze se dobiti kancer mokracne besike. Pitacu Dr.

Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle sto godina sam usla na temu i vidim prelepu vest kod cojecoje. Cestitaaaaam :wub:dosta novih zenica na temi i zelim vam puno strpljenja, hrabrosti i srece! Nensi pamtim od pre i zelim ti da ova godina bude tvoja! 

Puno podrske od mene i mog malog heroja koji ima 9mes.:wub:

Plusic, Virdzinija, jassa i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubo,tako je. Odes u laboratoriju po epruvetice. Ako uzmes popodne,nemoj odmah krenuti nego kad se probudis ujutru prvo pljuckaj oko 7-8h,pa u 12-13h,16-17h i uvece oko 22-23h. Drzi ih u frizideru dok ne odneses u laboratoriju. Nemoj jesti bar sat vremena pre svakog uzorka. Dobices od njih rezultate ali mi ih prosledi,jer su im referentne vrednosti malo blesave tj popodnevni i vecernji im je isto,sto nikako ne moze biti. Da....ako te bas taj dan zaboli glava,probaj bez ikakvih tabletica (samo ono sto moras tj ako imas terapiju).

Leno,reci mi kad uzmem epruvete da li ih odmah stavljam u frizider ili kad ih napunim sa tecnoscu?

Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle sto godina sam usla na temu i vidim prelepu vest kod cojecoje. Cestitaaaaam :wub:dosta novih zenica na temi i zelim vam puno strpljenja, hrabrosti i srece! Nensi pamtim od pre i zelim ti da ova godina bude tvoja! 

Puno podrske od mene i mog malog heroja koji ima 9mes.:wub:

NikAa, hvala :) rekoh ja da je 2016.moja godina :D

Kiss za malog borčića :)

pupsik voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mia....kako tece bockanje?Dosla....?

Sve u svemu...zvala par klinika....u Novom Sadu histeroskopia-operativna kosta 70 000 din plus biopsija....a to zavisi koja vrsta biopsije ( mikrobioloska,histopatoloska )....kontam jos nekih 6 000-7 000 din.

U Bg-u je sve to oko 55 000 din.

Koju god kliniku sam nazvala i pitala koliko kosta biopsija na Nk celije(shvatila sam da se one rade kao histopatoloska analiza), ne znaju....moram da pitam doktora odnosno sestre nisu upucene u takve analize.

Nazalost...bas sam dosta istrazivala.....na nasim sajtovima ima malo informacija dok na stranim.....brdo....

U Engleskoj se dosta radi vezano za celije ubice dok nasi doktori tome ne pridaju vaznost.

 

Mia-ns, Lena 77 i Virdzinija volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej pa guram, 9-i dan danas..a stigla i vestica jutros, to je ok, tako treba, pitala sam dr. bunilo me jer treba krv da vadim za 7dana a znam da se obicno vadi prvih par dana ciklusa. 

Virdzinija i Kikiriki volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubo,kad napunis tecnoscu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej pa guram, 9-i dan danas..a stigla i vestica jutros, to je ok, tako treba, pitala sam dr. bunilo me jer treba krv da vadim za 7dana a znam da se obicno vadi prvih par dana ciklusa.

 

O...pa polako krecemo da navijamooooo

Bravo....Mia.....:babycrib::babymommy:

Mia-ns voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene pije li neko cikloproginovu?Imam neku nedoumicu pa mi treba pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Mia-ns,sad ces videti kako brzo prolazi vreme ;) Plusic ,ja sam ranije pila cikloproginovu par meseci,reci sta te muci,ako mogu da ti pomognem?

Mia-ns voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene pije li neko cikloproginovu?Imam neku nedoumicu pa mi treba pomoc.

Ja bas htela isto to da pitam....citala sam...ali su misljenja bas podeljena.

Sto je najgore ni doktori nisu usaglaseni.

Koliko sam shvatila lek je dobar za uspostavljanje normalne menstruacije takodje,dobar je i za snizavanje FSH.Koliko sam razumela pocinje se sa lekom peti dan od menst. i prvo se piju bele pa braon pilule,posle ispijanja se pravi pauza sedam dana....pa ponovo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oblacak....trudnice....pa kako si?:D

Raspali o cikloproginovu.....pisi svoje iskustvo:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pila i ja cikloproginovu pred stimulaciju ali samo bele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pila i ja cikloproginovu pred stimulaciju ali samo bele.

U cemu je razlika....???U jednim su jedna crsta hormona a u drugim....?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.