VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Bravooo Oblacaaakkkk! to su divne vestiii :))))

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Oblacak cestitam, divna beta :)

@Buba82, bas mi je zao sto ovoga puta nije uspelo, ali hocu da ti kazem da mi se mnogo svidja tvoj pozitivan stav i kako razmisljas.

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima drage moje,veruj te,meni je jos uvek neverica :D Sad cekamo dupliranje bete,i nadam se da sve bude dobro :babymommy: Zelim vam svima,pre svega puno zdravlja,srece i naravno da sve ugledate svoje dve crtice :baby:

Mia-ns, Buba82, Plusic i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene zelim vam svima srecnu Novu Godinu i puno zdravlja, malih plusica i zamotuljaka.Sve najlepse

hvalaaa i takodje :baby: :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene  Sretna Nova Godina ,zelim vam zdravlja I da vam se ostvare najlepse zelje  , da ove godine sve ugledate svoje dve crtice, to zelim svim zenicama  isto tako zelim da se i meni ta zelja ispuni . :)

Plusic, Buba82, Mia-ns i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozzzz zeeeneeeee.....gde ste?

Pocinjemo optimisticno...krecemo sa novim analizama?O,daaaaa...daaaa krecemo...

Sutra zakazujemo kod drzavnog ginekologa :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa srećna nova godina svima,znate šta vam svima želim :babycrib:Ja ću sledeće nedelje isto kod mog gin po briseve pa čekam da dobijem da uradim hormone i valjda će se do tada znati jesu produženi ugovori. Pa odma  komisije...i to će valjda biti to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, vecina vas zna moju pricu, i zna koliko je nama bilo komplikovano i tesko doci do bebe. Hocu da vam kazem da slobodno ne pazite sta zelite, vec zelite najvise i od srca! Nasa Novogodisnja zelja za 2016.godinu se ostvarila. Pozeleli smo jedan paketic za Novu godinu i stigao nam je tik pred kraj godine, rodio se nas mali andjeo 26.decembra :) 

Ja vam svima zelim da vam se ostvari sve sto ste pozelele u Novogodisnjoj noci, a znam sta ste najvise pozelele!!! Zelim da do kraja ove godine, kada mi budemo slavili 1.rodjendan, vi sve dobijete svoje malene vristece paketice :)

Srecna Nova godina! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, vecina vas zna moju pricu, i zna koliko je nama bilo komplikovano i tesko doci do bebe. Hocu da vam kazem da slobodno ne pazite sta zelite, vec zelite najvise i od srca! Nasa Novogodisnja zelja za 2016.godinu se ostvarila. Pozeleli smo jedan paketic za Novu godinu i stigao nam je tik pred kraj godine, rodio se nas mali andjeo 26.decembra :) 

Ja vam svima zelim da vam se ostvari sve sto ste pozelele u Novogodisnjoj noci, a znam sta ste najvise pozelele!!! Zelim da do kraja ove godine, kada mi budemo slavili 1.rodjendan, vi sve dobijete svoje malene vristece paketice :)

Srecna Nova godina! :)

Ovo je divna vest :baby:

Čestiiiitaaaam :babymommy:

cojecoje voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravoooo Oblacak, sad cekamo prvi uz pa da nazdravimo sa nekim sokicima :)

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,jedva cekam,prvi uz je 17-tog januara :wub: 

SSakovac i ti si blizu,pa da se radujemo i nazdravimo,moze i jednom casom piva,cisto zbog vitamina B :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,jedva cekam,prvi uz je 17-tog januara :wub: 

SSakovac i ti si blizu,pa da se radujemo i nazdravimo,moze i jednom casom piva,cisto zbog vitamina B :D

Da da brojimo sitno :D

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.