VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Ja sam imala 10jc.sve se oplodile,ali bile sve bas loseg kvaliteta.vratili mi dve,I eto jedna opstala.  A nekom vrate tri extra kvaliteta pa ne uspe.pravilo je da nema pravila. Zato se nadamo najboljem :wub: verujem da ce biti dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro je :) sad ga mazi, pazi, cuvaj...ruckaj ananase, puno vitamina C, dan dva odleskari, i posle lagano u setnjicu i gledaj bez stresova da ti prodju ove dve nedelje :)

jassa i Kikiriki volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje zapatila sam eserihiju, ni manje ni vise, dobila antibiotike, i sad borba sa njom, moram da je se otarasim u roku od mesec dana kako znam i umem. Ima li neka da je imala iskustvo sa njom? :(

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje zapatila sam eserihiju, ni manje ni vise, dobila antibiotike, i sad borba sa njom, moram da je se otarasim u roku od mesec dana kako znam i umem. Ima li neka da je imala iskustvo sa njom? :(

Mia-ns, drugarica je pre deset dana trebala na operaciju, ali zbog eserihije odlozena... Dobila je antibiotik i pre dva dana ponovila nalaz, sve u redu. Ono sto je pored antibiotika koristila i sto ona misli da joj je u stvari i pomoglo jeste origano kapi i origano caj... Eto, mozes da probas... 

Mia-ns voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje zapatila sam eserihiju, ni manje ni vise, dobila antibiotike, i sad borba sa njom, moram da je se otarasim u roku od mesec dana kako znam i umem. Ima li neka da je imala iskustvo sa njom? :(

Jaaaaa , mesecima me je mucila:( pre par godina! Sto vise tecnosti ( caj od rastavica i prolom voda su moja preporuka ) , sto vise vitamina moras imunitet da ojacas i Naturopleks. meni se mesecima vracala . Popijem antibiotik, nema je prodje nedelju dana ona podivlja, pila sam razne gluposti ali posle kombinacije koju sam ti napisala, cuk,cuk vise je nema. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje zapatila sam eserihiju, ni manje ni vise, dobila antibiotike, i sad borba sa njom, moram da je se otarasim u roku od mesec dana kako znam i umem. Ima li neka da je imala iskustvo sa njom? :(

Ulje origana. Gadno jeste, ali pomaze. Nakapaj u maslinovo ulje...

Mia-ns voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam devojke, probacu pa se cujemo :* 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Puklo je Pilce i prokrvarilo. Razlog ne znam ali znam da odustati necu. Dajte sta jos od analiza da se radi nisam vise pametna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ooooooo....Pilce baš mi je žaooo:( baš sam nadala da će ti uspeti . Ljubac draga i budi jska i uskoro u nove pobede....:babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pilče, jel imaš zamrznutih?

Jesi li baš prokrvarila ili onako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas,bas... imam dve smrzlice i videcu uskoro da ih ubacim :)

 

cajevi za eserihiju caj od persuna ,brusnice,sok od bijelog luka,caj od kukuruzne svile i caj od domacih sipuraka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jasso tebe cekam da uspes :)

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Puklo je Pilce i prokrvarilo. Razlog ne znam ali znam da odustati necu. Dajte sta jos od analiza da se radi nisam vise pametna

pilce zao mi je...ali kako ono ja kazem idemo dalje nema odustajanja :babymommy:

Пилче voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Pilče bzvz, ali dobra si, nisi klonula duhom. Joj samo vidi da ti taj endometrijum bude dobar kad ti ove budu vraćali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf Pilce :(

Hoces ipak raditi betu? koji je dan od et?

Ja sam isto prokrvarila ali je beta rasla. I to bas bas. nije mi jasno kako je bebac opstao,ni sad. priroda je cudo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.