VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Pilče, držim ti fige da dobiješ isti broj folikula i jć kao ja!!!

Žoze, znači ako bog da biće jedno (ili više) malo lavče :) uh uz vas sam!!! Znam kako vam je, tako da šaljem malo bebeće vto prašine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke zna li neko kakva je procedura kad se odlozi vto par meseci?meni ta potvrda sa komisije traje do 17.Novembra.Necu valjda morati ponavljati nesto za recimo 2-3 meseca.Imam neke promene na grlicu moram to resiti prvo zato ce mi odloziti ali nisam jos bila u Betaniji sa dr.jer cekam da me svaki dan zovu na histeroskopiju pa cu onda pricati s njim kako to funkcionise kad se odlozi.Ali u svakom slucaju to mi je dr.rekao da moram ovo resiti i dotle ce mo cekati sa vto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve analize koje ti budu istekle, moraces da ponovis. Ne zbog administracije toliko, koliko zbog uspesnosti samog procesa... brisevi 3 meseca, hormoni 6meseci, virusi 1 god traju...

Пилче voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mia-ns, kada vi krecete? :*

Cekam nov da dobijem i pocnem sa kontacep. pa 15dc na uz. Oteglo se bas, nikad iscekati :(

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

Cekam nov da dobijem i pocnem sa kontacep. pa 15dc na uz. Oteglo se bas, nikad iscekati :(

Evo jos samo malcice i novembar je... Verujem da je tebi svaki dan kao vecnost, ali evo skoro pa je tu...

Mia-ns i zozefinabalerina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je ovo zatisje pred buru? Devojke sto ste se ucutale? Mi strpljivo cekamo pocetak novembra, pijemo lekice. . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam se baš zapitala kava je ovo tišina ovde. Meni evo stiga veštica od sutra kreće bockanje. Pilče,kakva je situacija kod tebe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pilče, evo ti prašine

.................

.................

.................

Dao ti Bog puno jakih zdravih jajnih ćelija i vrcavih žilavih spermića, debeo endometrijum i dobar protok krvi. I naravno sreće da sve prođe kako treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pilče nam je totalno misteriozna...<_<

Пилче voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.