VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Devojke

Koliko ste čekale pozivno pismo?

Ja sam prvi put čekala 6meseci,kako sad ide?

Juče sam bila na prvostepenoj....i rekli da očekujemo  otp. za mesec dana

Iskreno u to baš ne verujem.

pupsik voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo dobili pozivno pismo posle nekih mesec dana možda je bilo I manje. 

valika i pupsik volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Antagonisti. 

Znas li da li su ti antagonisti ustvari kratka sema?i meni pise antagonisti, ali neznam da li je to kratka ili duga sema?mislim da je kratka ali nisam sigurna:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге даме, дали је неко у току, дали могу да одрадим све налазе попут хормона и брисева (као пропрема за ВТО) у Фронту? пре годину дана сам све тамо радила, ал сам негде прочитала да као сад не сме или ми се бар тако учинило. Јел ради Фронт?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvala sam Front, rade nalaze al najskorije termin 29 avgusta.  Ako ista ikome znaci

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo dobili pozivno pismo posle nekih mesec dana možda je bilo I manje. 

To i dalje u Novom Sadu sve ide brzo, dali neko zna koliko dugo se čeka u BG sada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге даме, дали је неко у току, дали могу да одрадим све налазе попут хормона и брисева (као пропрема за ВТО) у Фронту? пре годину дана сам све тамо радила, ал сам негде прочитала да као сад не сме или ми се бар тако учинило. Јел ради Фронт?

U Frontu se čeka oko mesec ipo, do 2 za briseve a hormoni se ne zakazuju. 

Ja jos cekam drugostepenu u Visegradskoj :-(

pupsik voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znas li da li su ti antagonisti ustvari kratka sema?i meni pise antagonisti, ali neznam da li je to kratka ili duga sema?mislim da je kratka ali nisam sigurna:)

nemam pojma iskreno, jako kratko sam se zadrzala kod njega, nisam imala vremena nista da ga pitam, prosecno vreme zadrzavanja u ordinaciji je 1 minut. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Frontu se čeka oko mesec ipo, do 2 za briseve a hormoni se ne zakazuju. 

Ja jos cekam drugostepenu u Visegradskoj :-(

kKad je bbila pprvoprvosteppprvoprvostepena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

kKad je bbila pprvoprvosteppprvoprvostepena?

8.7. Mislila sam da to ide mnogo brze. :angry:

Ti radis pripremu opet?  

Izmenjeno od strane Majabeba
pupsik voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

8.7. Mislila sam da to ide mnogo brze. :angry:

Ti radis pripremu opet?  

да, све Јово на ново :). само да овај пут све буде ок, нас је прошли пут све временски кожтало око годину дана. првостепена у јуну, другостепена у новембру, поступак у мају :)

Izmenjeno od strane pupsik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nemam pojma iskreno, jako kratko sam se zadrzala kod njega, nisam imala vremena nista da ga pitam, prosecno vreme zadrzavanja u ordinaciji je 1 minut. :(

E zato nisam ni ja pitala:(,neznam o kom dr.je rec ,ako je i tvoj dr.taj  kod koga idem i ja onda je to kratka sema verovatno .Cula sam za njega da svim zenama prvo daje kratku semu ,to mi nekako nije u redu ,znaci radi kao na traci  pa kojoj uspe uspe ako ne uspe ne.    Za vto sema se odredjuje svakoj zeni posebno zavisi od problema.Ja ne mogu da ga menjam jer u sustini je on dobar dr.mozda i zna zbog cega to radi tako,meni samo on moze od svih dr.u Betaniji da prodje kateterom kroz grlic .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

да, све Јово на ново :). само да овај пут све буде ок, нас је прошли пут све временски кожтало око годину дана. првостепена у јуну, другостепена у новембру, поступак у мају :)

Valjda ce biti brze :-) mi se od aprila zezamo sa dokumentacijom... gde ces da radis? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Valjda ce biti brze :-) mi se od aprila zezamo sa dokumentacijom... gde ces da radis? 

хтела бих поново у Јевремовој јер су они веч у току са мојим случајем, ал док стигнемо на ред питање је где че бити места...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke, sta mislite koliko dugo cu cekati pozivno pismo za ns? Bila sam na drugostepenoj komisiji 19.07. na Betaniji. Mi smo birali Feronu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

хтела бих поново у Јевремовој јер су они веч у току са мојим случајем, ал док стигнемо на ред питање је где че бити места...

Ja cu u Jevremovu. Tamo mi je moja doktorka iz Fronta. Ona kaze da planira vec u septembru da mi radi ako uskoro pozovu iz Visegradske na komisiju. 6-tog avgusta mi istice pola rezultata, a treba da dobijem sutra, ako me posle 6-tog pozovu a meni isteceni rezultati, uzas... jel si krenula sa vadjenjem rezultata? Ja sam sve radila privatno za dve nedelje sve skupila al zezale nas bakterije pa smo se lecili.

Izmenjeno od strane Majabeba
pupsik voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu u Jevremovu. Tamo mi ktorka iz Fronta. Ona kaze da planira vec u septembru da mi radi ako uskoro pozovu iz Visegradske na komisiju. 6-tog avgusta mi istice pola rezultata, a treba da dobijem sutra, ako me posle 6-tog pozovu a meni isteceni rezultati, uzas... jel si krenula sa vadjenjem rezultata? Ja sam sve radila privatno za dve nedelje sve skupila al zezale nas bakterije pa smo se lecili.

prosli put sam i ja skoro sve privatno radila da bi bilo brze al eto svejedno smo cekali dugo.  Ovog puta necu zuriti. Brisevi su zakazani za 29 avgust ( prvi slobodan termin) do tad cemo izjuriti hormone i TORCH.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prosli put sam i ja skoro sve privatno radila da bi bilo brze al eto svejedno smo cekali dugo.  Ovog puta necu zuriti. Brisevi su zakazani za 29 avgust ( prvi slobodan termin) do tad cemo izjuriti hormone i TORCH.  

Polako, zavrsices sve :-) samo napred ;-) pa se mozda i sretnemo u Jevremovoj ;-)

pupsik voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke kako racunate ciklus za hormone da li kao za vto do 13 h prvi dan posle 13 je sutradan prvi.ili da racunam danas prvi pa sutra drugi da uradim hormone u Frontu ne rade vikendom pa da ne cekam sledeci mesec.ako Bog da i ja cu se pridruziti ekipi iz Jevremove :)

Majabeba i pupsik volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke kako racunate ciklus za hormone da li kao za vto do 13 h prvi dan posle 13 je sutradan prvi.ili da racunam danas prvi pa sutra drugi da uradim hormone u Frontu ne rade vikendom pa da ne cekam sledeci mesec.ako Bog da i ja cu se pridruziti ekipi iz Jevremove :)

Ja sam radila treci dan hormone, dobila petak vece a radila hormone u ponedeljak. Jel si uradila sve rezultate 

Parga i pupsik volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam radila treci dan hormone, dobila petak vece a radila hormone u ponedeljak. Jel si uradila sve rezultate 

Ja sam dobila danas oko 13.30 sad ni sama ne znam sta da radim bojim se da je u pon kasno. A dr na uputu mi je napisala 2- 3 dan da radim.jos hormoni i muz spermogram i da podignem sutra rezultate briseva od nedelje one analize u Zavodu i ako je sve ok mogli bi na prvostepenu :) 

Majabeba i pupsik volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam radila treci dan hormone, dobila petak vece a radila hormone u ponedeljak. Jel si uradila sve rezultate 

Kod koje dr si u Frontu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dobila danas oko 13.30 sad ni sama ne znam sta da radim bojim se da je u pon kasno. A dr na uputu mi je napisala 2- 3 dan da radim.jos hormoni i muz spermogram i da podignem sutra rezultate briseva od nedelje one analize u Zavodu i ako je sve ok mogli bi na prvostepenu :) 

hello! hormoni mogu da se rade od 2 do 5 dana ciklusa. po meni danas ti je prvi dan, sutra drugi.

koliko se cekaju nalazi sa briseva i iz zavoda? ja idem tek 29 u front da radim briseve, a tek u septembru po hormone jer mi u avgustu ispada za vreme odmora....

Majabeba i Parga volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.