Prirodni preparati za jačanje imuniteta

odgovora

Objavljeno

Od kad mi je dete zadnji put bilo bolesno (ima mesec dana) dajem joj i dalje svako jutro luk i med sad se vec i navikla :D

Da citiram i da kazeem da moje dete od oktobra meseca nije bilo bolesno, nije joj curio ni nosic, mm i ja smo bili 2 puta bolesni ona ne, dajem joj sirup svaki drugi, trci dan kako kad ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da citiram i da kazeem da moje dete od oktobra meseca nije bilo bolesno, nije joj curio ni nosic, mm i ja smo bili 2 puta bolesni ona ne, dajem joj sirup svaki drugi, trci dan kako kad ;) ;)

Hvala! :wub:

Podsetila si me da i ja opet pocnem sa lukom i medom. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da citiram i da kazeem da moje dete od oktobra meseca nije bilo bolesno, nije joj curio ni nosic, mm i ja smo bili 2 puta bolesni ona ne, dajem joj sirup svaki drugi, trci dan kako kad ;) ;)

Super... I ne plašiš se da joj to može nešto smetati... Jel pravite pauze? I kako pije - u ceđenoj pomorandži? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da citiram i da kazeem da moje dete od oktobra meseca nije bilo bolesno, nije joj curio ni nosic, mm i ja smo bili 2 puta bolesni ona ne, dajem joj sirup svaki drugi, trci dan kako kad ;) ;)

Da li ide u vrtić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super... I ne plašiš se da joj to može nešto smetati... Jel pravite pauze? I kako pije - u ceđenoj pomorandži? :)

Ne pravim pauze kazem ti dam joj nekad 2 puta nedeljno nekad redje nekad cesce zavisi, da iscedim pomorandju ili limun ;)

Da li ide u vrtić?

Ne, ali je stalno u kontaktu sa bolesnom decom, jetrvin mali je non stop slinav uzas <_< mada videcemo sta ce biti kad krene u vrtic al to sigurno nece biti pre sledece godine tako da mislim da ce vec da joj se formira imunitet ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne pravim pauze kazem ti dam joj nekad 2 puta nedeljno nekad redje nekad cesce zavisi, da iscedim pomorandju ili limun ;)

Super, ljubac za mamu i malo medeno devojče :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok...nadam se da će tako i biti...Pitala sam zato što moj Aleksa ne ide već 2,5 meseca u vrtić, ne dajem mu ništa za imunitet tog tipa i nije bio bolestan...naravno u kontaktu je sa decom iz komšiluka...nije izolovan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok...nadam se da će tako i biti...Pitala sam zato što moj Aleksa ne ide već 2,5 meseca u vrtić, ne dajem mu ništa za imunitet tog tipa i nije bio bolestan...naravno u kontaktu je sa decom iz komšiluka...nije izolovan...

Pa i ona je u kontaktu sa decom i napolju i u kuci, ali iskreno mozda me neko shvati pogresno ali ja mislim da je zimi vrtic leglo bakterija :( vidim po drugoj deci koja idu i koja su po dva puta u mesec dana bolesna, neznam dal je to do imuniteta ili cega ali ja bi poludela <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od sutra se i ja bacam na pravljenje i konzumiranje luka i meda.

Lako, brzo, jednostavno a po vasim iskustvima i delotvorno, pa sto da ne probam, nista necu izgubiti.

Hvala Mna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupih matičnu mliječ u kapsulama..danas počinjemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je moguće da je F.dobio proljev od matične mliječi...danas sam napravila pauzu i nema problema?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je moguće da je F.dobio proljev od matične mliječi...danas sam napravila pauzu i nema problema?

Čisto sumnjam. Da nije od praznične trpeze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čisto sumnjam. Da nije od praznične trpeze?

Ne, nije....juče nije ni htio jesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne, nije....juče nije ni htio jesti.

A prethodni dan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaš kako, Filip jede normalno, bio to praznik ili ne. On zna koliko mu je dovoljno i tada staje. Imao je proliv samo u danima dok je pio matičnu mliječ(3 dana), ali to nije klasičan proliv da ga ima dosta...Onako u tragovima, tečno.

Napravila sam pauzu i sada nema.

Jedino da za par dana opet pokušam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čitam na netu da je moguća nuspojava u vidu proljeva, da li to znači da njegov organizam to ne prihvata?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čitam na netu da je moguća nuspojava u vidu proljeva, da li to znači da njegov organizam to ne prihvata?

Ne vjerujem,pokusaj opet za par dana,vidi da li ce isto biti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čitam na netu da je moguća nuspojava u vidu proljeva, da li to znači da njegov organizam to ne prihvata?

Moguće je....pa prekini 2-3 dana pa ćeš videti!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moguće je....pa prekini 2-3 dana pa ćeš videti!!!!!!

Da, i ja kontam zašto bi bilo nemoguće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, i ja kontam zašto bi bilo nemoguće.

Pa eto,fino piše..taman prekini par dana,pa opet uvedeš i znaćeš šta ti je činiti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čitam na netu da je moguća nuspojava u vidu proljeva, da li to znači da njegov organizam to ne prihvata?

Ako je u pitanju nuspojava, to ne znaci da njegov organizam ne prihvata, nego da je to normalna pojava kod uzimanja ovog preparata i da nije nista zabrinjavajuce.

Jel on ima bas-bas proliv ili samo pomalo redju a opet normalno ucestalu stolicu?

Ja mislim da se njegova creva ciste usled koriscenja ovog preparata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Normalne stolice uopšte nema, znači samo je proljev jednom ili dva puta dnevno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pocinjemo i mi sa lukom i medom od danas. Ne znam sta bih drugo a i to sam ja davno nekad koristila, a sad cemo svo troje posto smo malo-malo pa smrcavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još malo pa završavamo sa I kutijom matične mliječi, da li da pravim pauzu? Ili da nastavim kontinuirano?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih napravila pauzu od nedelju dana, pa ako hoćeš, daj mu još jednu turu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.