Naši poroci

odgovora

Objavljeno

Ili da deca pokvare zube hihi

to tek....a i da ne pricam da se prljaju dok jedu cokoladu i slicno...da da, dobro si ih ti smazala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj jedini porok je crna kafa. Na pocetku trudnoce sam je prestala piti, jer sam se htjela pridrzavati svega sto sam procitala u literaturi za trudnice, ali od tada me glava pocela boliti svaki dan. Da li je tu podsvijest umijesala prste, ili ne, ne znam, ali od kada pijem bar jednu dnevno, i to onu ranojutarnju, ja vise nemam glavobolje. Cigarete sam ostavila lako, jer mi je bilo muka i od same pomisli na njih, ali sada vise nemam mucnine i sve cesce mislim na njih (strasno), cak i sanjam kako palim cigaretu i uzivam. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je u trudnoci bio jako nizak pritisak, da nisam pila kafu ne znam kako bih fukcionisala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u trudnoci pila kafu sasvim normalno kao i pre toga...jednostavno organizam mi je trazio kao i sad kafuuuuuuuuu :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, zene, pa nemojte da mi pricate o cokoladi kao poroku ;) Sigurno da postoje neki ozbiljniji poroci.

Evo, meni, na primer, fali najvise crnogorska domaca lozovaca i neka dobra rakija od dunje. Ovo, kafa, cigarete, cokolade, hrana... ma dajte! :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, zene, pa nemojte da mi pricate o cokoladi kao poroku ;) Sigurno da postoje neki ozbiljniji poroci.

Evo, meni, na primer, fali najvise crnogorska domaca lozovaca i neka dobra rakija od dunje. Ovo, kafa, cigarete, cokolade, hrana... ma dajte! :huh:

draga ja od alkohola volim samo belo vino i to popijem po jednu casu-dve sto je i zdravo....ali sve redje .....

nekada sam mogla sve zivo da pijem, ali sad nista ne mogu cak ni da probam... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pazi, posle ove pauze od 15 meseci, a jos imam nameru da dojim bar 9 meseci, ko zna, mozda ni ja necu moci ni da liznem alkohol ;) Sad pijem samo vino od borovnice, kao sokic :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

porok mi je ovaj forummmmmm,zaraza

Definitivno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam vise poroka: kafa, cigarete, slatkisi i alkohol. Alkohol je zaista u granicama normale: 1 medovaca ujutru uz kaficu i uvece casa nekog vina ili spricer. Volim da se opustim uz vino ali ne volim kada osetim da me hvata. Onda odmah prekidam sa konzumiranjem istog!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma Jeco samo ti cugaj..zdravo je vino ko moze...ja iskreno ne volim jer me uhvati posle par gutljaja....a jer medovacu sama pravis ili kupujes???Posto moja mama pravi i medovacu i orahovacu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, zene, pa nemojte da mi pricate o cokoladi kao poroku ;) Sigurno da postoje neki ozbiljniji poroci.

Evo, meni, na primer, fali najvise crnogorska domaca lozovaca i neka dobra rakija od dunje. Ovo, kafa, cigarete, cokolade, hrana... ma dajte! :huh:

Sto se alkohola tice......paaaa..evo sta ja volim: bermet crno vino...mmmmmmm, prelepo! Volim i djus votku i razne koktele npr sex on the beach.. Ali godinu i po nisam okusila alkohol, prvo zbog trudnoce a sada zbog dojenja. Pivo ne racunam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ko jos pivo racuna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se alkohola tice......paaaa..evo sta ja volim: bermet crno vino...mmmmmmm, prelepo! Volim i djus votku i razne koktele npr sex on the beach.. Ali godinu i po nisam okusila alkohol, prvo zbog trudnoce a sada zbog dojenja. Pivo ne racunam :D

joj i ja volim bermet crno vino ali nisam ga odavno pila... nisam ga ni videla skoro u prodavnicama... gde ima da se kupi?...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,citam vas,pa mislim STO SAM JA DOSADNA OSOBA! nicim nema posebno da se pohvalim,hahahaha

prestala sam da pusim proslog leta,pa do vremena kad smo ostali trudni(u januaru) viose nisam ni imala zelju za cigarama,a sad mi dim smeta vise nego bilo kom nepusacu!pijem kafu 2 puta na dan,prva tri meseca mi nije prijala uopste,cim smo usli u 4.,jedva sam docekala da mogu da uzivam u njoj :) dok sam pusila,prijalo mi je da pijem pivoooo,jao sto sam volela pivo i cigare,a sad CORAK! B)

ne kockam se,glupava sam za to :lol:

voooliiim da jedem,uzivam u hrani,mada nemam posebnih prohteva sad u trudnoci.kad sam nerovozna ili dokona volim da kuvam i da pravim kolace.

ah,da ovaj sajt!ko bi rekao! navuces se za cas :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se alkohola tice......paaaa..evo sta ja volim: bermet crno vino...mmmmmmm, prelepo! Volim i djus votku i razne koktele npr sex on the beach.. Ali godinu i po nisam okusila alkohol, prvo zbog trudnoce a sada zbog dojenja. Pivo ne racunam :D

piuvo je vitamin B,naravno da se NE racuna :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

piuvo je vitamin B,naravno da se NE racuna :P

:):P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

piuvo je vitamin B,naravno da se NE racuna :P

Mmmmm, pivo, zdravo je, zdravooo! Vitamin B :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, ko jos razuna pivo :P Pivo je dobro da se pije dok dojite, nadodje mleko :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, ko jos razuna pivo :P Pivo je dobro da se pije dok dojite, nadodje mleko :D

Jeste, jeste, nadolazi mi.....hehehehheheheh.. :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, pa, zene.. Dosao je i taj trenutak.. Otvorena je tema poroka.. Pa, recite vi meni u cemu uzivate javno ili mozda tajno??? Da li je to hrana?.. ili mozda prvi jutarnji dim cigarete?.. cokolada, mozda?.. kafa?.. alkohol?.. neprestano drzanje dijete i brojanje svake kalorije?.. facebook? ili.. bebac forum?.. sex?.. spavanje do kasno?.. ludi izlasci?.. kocka?.. ili nesto sasvim deseto?..

Sta je to zbog cega biste ubile (naravno ne bukvalno)?.. Pa, drage moje, izvolite.. :D

UF!!! Prve dve jutarnje kafe i cigarete, zatim jedna cokolada...zatim facebook, spavanje posle rucka, ako dodje drustvo moze pivo ili vino i kad svi odu i kad uspavam malu sex ako je muz za...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,citam vas,pa mislim STO SAM JA DOSADNA OSOBA! nicim nema posebno da se pohvalim,hahahaha

prestala sam da pusim proslog leta,pa do vremena kad smo ostali trudni(u januaru) viose nisam ni imala zelju za cigarama,a sad mi dim smeta vise nego bilo kom nepusacu!pijem kafu 2 puta na dan,prva tri meseca mi nije prijala uopste,cim smo usli u 4.,jedva sam docekala da mogu da uzivam u njoj :) dok sam pusila,prijalo mi je da pijem pivoooo,jao sto sam volela pivo i cigare,a sad CORAK! B)

ne kockam se,glupava sam za to :lol:

voooliiim da jedem,uzivam u hrani,mada nemam posebnih prohteva sad u trudnoci.kad sam nerovozna ili dokona volim da kuvam i da pravim kolace.

ah,da ovaj sajt!ko bi rekao! navuces se za cas :lol:

Evo je još jedna dosadna. Ne pušim, ne pijem,ne izlazim, ne kockam se, čuvam dečicu i sedim kod kuće. Ali što volim čokoladu... Nažalost ne smem da je jedem da bih smršala ako je to moguće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

UF!!! Prve dve jutarnje kafe i cigarete, zatim jedna cokolada...zatim facebook, spavanje posle rucka, ako dodje drustvo moze pivo ili vino i kad svi odu i kad uspavam malu sex ako je muz za...

Nina, zar je zaboga sex porok?... a055.gifa055.gifa055.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nina, zar je zaboga sex porok?... a055.gifa055.gifa055.gif

c024.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hihihihi super tema :))

Cigare su mi bile glavni porok dok nisam zatrudnela, pa kad sam nakon dojenja opet pocela da pusim, sad to vise nije to

jer ne pusim ispred deteta a veliki deo dana smo sami, pa prvu cigaru zapalim u 4 popodne :))

sto i nije lose, nit` sam zavisnik nit` trosim puno para na cigare

dalje, internet zavisnik najgoriiiii ne konekretno FB forum ili sl obozavam CEO INTERNET :D

za ucenje, zezanje, TV za sve :)

Hrana nije, mogu ceo dan da ne jedem (pa kad krenem da padam u nesvest, onda uzmem da jedem )

Cokoladaaaa njam njam :))

Alkohol, nikad preko dana, nikad dok sam sa Vukom, uvece moze pivce neko ako sam negde na slavlju i sl, pivce volim...

sex da :) velika zavist

izlasci nekad bili, sada odem nekad ali nije to to, kad znate da kod kuce spava nesto vase maleno najdraze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.