Naši poroci

odgovora

Objavljeno

Hm...ja pušač, ali ne dozvoljavamo da se puši u stanu, u automobilu...i poštujem kada su kod drugih slična pravila.

I ja isto :rolleyes: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prij trudnoce sam pusila. I mm je pusac, ali ne bas strastveni. Kod nas u kuci se pusi, ali postujem ukoliko neko to ne dozvoljava. MM kada smo sami izadje na terasu i zapali, a mi i nemamo nesto mnogo prijatelja pusaca (osim mog brata), tako da nema problema. U svakom slucaju, nakon dojenja namjeravam nastaviti sa ovom losom navikom, tako da... :angry: Protiv sebe ne mogu! U sobi gdje ce biti beba ce vaziti striktno pravilo- bez duvanskog dima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Borjana, ja sam tako postupila imrzim sebe što je jedna tako ogavna navika postal strast koju ne mogu da pobedim Mrzim sebe što voli cigarete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i mm i ja smo bivsi pusaci,on je ostavio pre skoro 2 godine,a ja pre skoro godinu dana.bila sam ,,neozbiljan pusac`` kako su me svi zvali.jedna kutija mi je trajala po nekoliko dana,najvise sam pusila u drustvu ili na poslu tokom pauza,a kod kuce mi ne bi ni palo na pamet da zapalim. muz je bio druga prica,on je pusio po celu kutiju na dan i svaka aktivnost mu je bila vezana za cigaretu ( posle jela,uz kafu,dok ceka bus,pre spavanja,....) on je prvi odlucio da prestane,pa sam posle njega i ja. sad nam ne bi ni palo na pamet da zapalimo ! moj otac je bio strastveni pusac i kao mala sam mrzela njegov dim i smrad, pa mi ne pada na pamet da moje dete zivi sa tim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Borjana, ja sam tako postupila imrzim sebe što je jedna tako ogavna navika postal strast koju ne mogu da pobedim Mrzim sebe što voli cigarete.

Sta da se radi... Svi imamo svoje poroke i mane... :(

Odavno sam prestala da pusim, ali stalno sanjam da palim cigaretu, i tacno osjetim kako uvlacim dim... Kada se probudim, prvo sto mi pada na pamet je jutarnja kafa uz cigaretu... Boricu se sa tim sto duze budem mogla... A znam da kada prestanem da dojim, i kada budem sigurna da ta moja navika nece direktno uticati na bebu.. opet cu poceti, nazalost...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikada nisam zapalila cigaretu, takođe i mm. U našoj kući, puši samo svekar, pa zbog toga, ne možemo da zabranimo prijateljima da zapale! U sobi gde će biti beba se ne puši. A nadam se da će se svekar malo disciplinovati kad dođe bebica!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pusim i bas volim da pusim...cigarete, pusi se i u kuci ali imamo jonizator, leti se u kuci manje pusi i naravno u decijoj sobi se nepusi i u kolima kada je dete sa nama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta da se radi... Svi imamo svoje poroke i mane... :(

Odavno sam prestala da pusim, ali stalno sanjam da palim cigaretu, i tacno osjetim kako uvlacim dim... Kada se probudim, prvo sto mi pada na pamet je jutarnja kafa uz cigaretu... Boricu se sa tim sto duze budem mogla... A znam da kada prestanem da dojim, i kada budem sigurna da ta moja navika nece direktno uticati na bebu.. opet cu poceti, nazalost...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

stres i negativnost su po meni najveci "poroci"...ako nas to dvoje ne ubije, nista drugo nece :)

moj doprinos ovoj temi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

stres i negativnost su po meni najveci "poroci"...ako nas to dvoje ne ubije, nista drugo nece :)

moj doprinos ovoj temi :P

a015.gif

Hvala na doprinosu! :P

f035.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pušim, jedini u celoj porodici, ja sam crna ovca :)

Kada bi samo cigare bile moj porok ...

:blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bivsi pusac...Pusila do prve tridnoce i cim sam saznala da sam trudna ODMAH sam prestala i nije mi uopste bilo tesko,jer sam znala koliko to utice na bebu..Posle dojenja opet sam pocela,nazalost,ali kad sam opet zatrudnela isto sam odmah prestala.Naravno milion puta sam htela da zapalim ali cisto iz dosade.Sad ne planiram da vise ikad zapalim ,sta vise smetaju mi.Dok sam pusila nikad nisam pusila u stanu,niti je iko pusio u stanu nego svi napolje na terasu ili u hodnik.Mm je zakleti nepusac,mrzi cigarete,ovdce jedino moja svekrva pusi ali kad dodje kod nas ide napolje da pusi,a kod nje kuci kad je napolju mnogo hladno stane ispod aspiratora i tamo pusi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je sve ok zene. Jer, vi koje pusite gledate da to ne smeta vasim ukucanima, a ne moja svekrva pusi u kuhinji, dnevnoj sobi, toaletu (GRRRRRRRRR!!!! To mrzim!), hodniku. Bukvalno samo u nasoj sobi se ne pusi. Kad sam bila trudna, nisu obracali paznju, nego su me gusili, a kamoli sad da se oni nesto "deranziraju".. :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ostavila sam cigare posle 10 god.,oko 8 meseci pre nego sto sam zatrudnela sa Leom(da mi se organizam iscisti),od 15.marta 2007. nisam povukla ni dim.MM je ostavio 3 meseca posle mene.

Da nisam roditelj pusila bih 5 pakli dnevno!!!

Nas plan je da kad se penzionisemo navalimo opet na cigare ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na ovom forumu su ili pusaci ili bivsi pusaci. :D

Nisam bila bas neki strastveni pusac, ali mi je mnogo drago sto sam batalila ta... . :D Mnogo se lepse osecam. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

stres i negativnost su po meni najveci "poroci"...ako nas to dvoje ne ubije, nista drugo nece :)

moj doprinos ovoj temi :P

Jao,seceru,ti kad pises kao da pisem ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja i mm zivimo sami sa decom, ali od kada su se rodili, pusaci mrs na terasu, a i ja sam tada bila pusac. Sada mi je muzic usamljen pa je presrecan kad nam u goste dodje neko ko pusi, pa moze da ga odvuce na terasu :lol: . Iako sam bivsi pusac planiram da zastitim decu dok jos mogu, kad porastu videcemo sta ce biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

KAFA.mmmmm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ženske, šoping manijak..ne puštajte me u prodavnice hehhe

uf, i ja...mislim da nema tih para koje ne mogu da potrosim :) A TEK KAD VIDIM DA JE NESTO JEFTINO!!!!!!!! kuku...seme i dileme.ne treba mi,ALI JE JEFTINO :lol: uzas...umam da se iskontrolisem,ali umem ida zaredjam i kupujem sve sto mi se svidi....posle kukam kako mi je stan mali,ormani prepunii u haosu i da nemam mesta za stvari :blink: jos nisam dosla do one faze da otvorim krcat orman i da kazem ,,ALI JA STVARNO NEMAM STA DA OBUCEM``...i nadam se da necu,jer bih automatski otisla u banku i ugasila racun jer bi to bilo previse,dokle god ja kombinujem i uklapam znaci da sam pametno kupovala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BEBAC, BEBAC, BEBAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kaze mm juce ujutru:" Ni oci nisi otvorila, a vec si na Bepcu!" hahahahhahahahah.. Ubrizgajte mi, molicu, Bebac u venu!!!!! m0152.gifm0152.gifm0152.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uf, i ja...mislim da nema tih para koje ne mogu da potrosim :) A TEK KAD VIDIM DA JE NESTO JEFTINO!!!!!!!! kuku...seme i dileme.ne treba mi,ALI JE JEFTINO :lol: uzas...umam da se iskontrolisem,ali umem ida zaredjam i kupujem sve sto mi se svidi....posle kukam kako mi je stan mali,ormani prepunii u haosu i da nemam mesta za stvari :blink: jos nisam dosla do one faze da otvorim krcat orman i da kazem ,,ALI JA STVARNO NEMAM STA DA OBUCEM``...i nadam se da necu,jer bih automatski otisla u banku i ugasila racun jer bi to bilo previse,dokle god ja kombinujem i uklapam znaci da sam pametno kupovala

Draga moja, isto je bilo i kod mene......dok nije dosla beba!!!!! Sad mi dodje da Toni i ja zamenimo ormane, on da mi da svoj mali, a ja njemu moj veliki!.. Sta ce mi? Pola mojih stvari ne mogu da obucem! t2309.gif A on, frajer jedan, svaki dan se presvlaci po pet puta!!! t61001.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pusim i bas volim da pusim...cigarete, pusi se i u kuci ali imamo jonizator, leti se u kuci manje pusi i naravno u decijoj sobi se nepusi i u kolima kada je dete sa nama...

istooooooo :lol: Nina koje cigare pusis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a015.gif

Hvala na doprinosu! :P

f035.gif

nema ne cemu...i drugi put tj i na nekoj drugoj postavljenoj temi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao,seceru,ti kad pises kao da pisem ja.

sta bi to moglo da znaci??isti horoskopski znak, slicno vaspitanje ili ti kao i meni nisu sve ovce na broju?!!! :lol::lol: salim se.....cmokic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je do ovcica :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.