Naši poroci

odgovora

Objavljeno

Uh poznata mi je ta fora "samo uz kafu" :D

Videćemo, ili da ubrzo ponovo ostanem trudna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam se nakon dojenja vratila svom poroku - pušenju. Prekidala sam dva puta nakon toga na po dve nedelje i opet se vratila. U stanu inače ne dozvoljavam da se puši, imam posebnu prostoriju za pušenje (zastakljenu terasu, gde sam ubacila i svoj comp. :D). Ali mislim da ću u najskorije vreme morati da prestanem, jer ne bih volela da me Vasilije vidi sa cigaretom kad još malo razazna. Deca vrlo često slede primer svojih roditelja, tako da bih volela da eliminišem pružanje loših primera, ili da to bar svedem na minimum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IDEM VECERAS DA SE NAPIJEEEM I MALKO DA PURNjAM :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IDEM VECERAS DA SE NAPIJEEEM I MALKO DA PURNjAM :D

Eeeeeee blago tebiii.... :( Hoću i ja jednu pljugicu.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeeeeee blago tebiii.... :( Hoću i ja jednu pljugicu.... :)

Joj verujem ti... mada ja sam par meseci pre trudnoce prestala da pusim zbog cuke, ali sad je ok pa cu malo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam eto pusac to i prva jutarnja kafa koju nekako najvise volim sama da popijem dok ne dodjem sebi,da me niko ne dira.S tim da pusimo samo u nasoj specijalnoj odaji/WC :lol: Znaci nema po sobama,u automobilu,cak i kad dolaze gosti koji puse izbegavam da dete bude u toj prostoriji,mozda malo rigorozno za strastvenog pusaca ali dete mi je na prvom mestu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam eto pusac to i prva jutarnja kafa koju nekako najvise volim sama da popijem dok ne dodjem sebi,da me niko ne dira.S tim da pusimo samo u nasoj specijalnoj odaji/WC :lol: Znaci nema po sobama,u automobilu,cak i kad dolaze gosti koji puse izbegavam da dete bude u toj prostoriji,mozda malo rigorozno za strastvenog pusaca ali dete mi je na prvom mestu

I ja pušim isključivo na istom mestu u kući :lol: , a ne pušim ni u kolima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prva jutarnja..ali prva jutarnja kafa,posto sam zakleti nepusac.I razne grickalice i cokolada naravno,sve dolazi u obzir osim onih smrdljivaca od sira :wacko: i od skoro bebac forum :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cokolada!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

definitivno cigareta ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

definitivno cigareta ...

potpisujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cigarete, cigarete, i cigarete....

A niko u kući nije dimničar :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

10 dan bez cigareta...

schulz-charles-peanuts-go-for-it.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pusacice :D

moj porok... COKOLADA !!!!!!!!!!!!!!! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa svaka cast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

10 dan bez cigareta...

schulz-charles-peanuts-go-for-it.jpg

Bravo Filipa!!!

Ja bih tako volela da ih ostavim , strastveni sam pusac , nadam se da ce poskupeti kako najavljuju pa ili bankrot ili cu ih ostaiviti :) Inace pored cigareta volim ( leti samo ) posle vecere sa mm da podelim pivo i kuliramo sami u dvoristu , ali to nam je vise ritual nego sto ja to pivo volim ... Uzivamo u tome od kada smo se upoznali , pre sam mrzela miris piva :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj porok do pre trudnoće su bile cigare,ali sam ih ostavila,od trudnoće nisam zapalila,imala sam malo krize,tačnije nisu to krize već znatizelja kako će izgledati da zapalim,ali nisam a sad ni ne pomišljam na to,nadam se da će i mm uspeti da ih ostavi.

I kad sad pomislim,baš mi je krivo što sam bacala pare na njih i razmišljam koliki sam mazohista bila,40+ gori zemlja i kamen,nemogu da dišem od toplote a palim cigaru i uvlačim onaj vreo dim koji mi još vise gori al vučem...e nema više,ja sam bre karakter :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaka cast al zaista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

10 dan bez cigareta...

schulz-charles-peanuts-go-for-it.jpg

Svaka čast!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaka cast al zaista

Zato pazim kad obećavam nešto samoj sebi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

10 dan bez cigareta...

schulz-charles-peanuts-go-for-it.jpg

Bravo Filipa....e stvarno bi bila šteta zapaliti posle...i srozati karakter ;)

Moj porok do pre trudnoće su bile cigare,ali sam ih ostavila,od trudnoće nisam zapalila,imala sam malo krize,tačnije nisu to krize već znatizelja kako će izgledati da zapalim,ali nisam a sad ni ne pomišljam na to,nadam se da će i mm uspeti da ih ostavi.

I kad sad pomislim,baš mi je krivo što sam bacala pare na njih i razmišljam koliki sam mazohista bila,40+ gori zemlja i kamen,nemogu da dišem od toplote a palim cigaru i uvlačim onaj vreo dim koji mi još vise gori al vučem...e nema više,ja sam bre karakter :D

:lol: ...bezveze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kafaaaaaaaaaaaaaaa, mnoooooogoooo kafe....svakakve, turske, nes, sa mlekom, slagom, .....ma koja god, samo da je kafa....ali, zato NE PUSIM CIGARETE i NIKADA nisam... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kafaaaaaaaaaaaaaaa, mnoooooogoooo kafe....svakakve, turske, nes, sa mlekom, slagom, .....ma koja god, samo da je kafa....ali, zato NE PUSIM CIGARETE i NIKADA nisam... :P

Bravo za cigare.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.