Naši poroci

odgovora

Objavljeno

Kafa, definitivno! Znam da kafa moze da bude stetna u trudnoci, ali ja bez nje ne mogu! Pogotovu ne mogu bez jutarnje (koju pijem pre dorucka)!!!

E isto! :) Pila sam u obe trudnoce, svakog jutra pre dorucka, nista mi nije falilo, a ni bebcima, sta cu kad ne mogu da funkcionisem dok ne popijem jutarnju dozu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cokolada... Facebook uz jutarnju kaficu... Vodjenje ljubavi... Mmmmmm....

as1cERy-Sf-0010ODU4ODM4amR8MDZkfER1c2Egb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni fb mi nije vise zanimljiv ali zato bez ovog foruma vise ne mogu...svaki dan sam tu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u PMS-u gutam po kutiju jafe ili dva parceta torte dok si reko keks! :lol:

Ja u PMS-u gutam sve :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni fb mi nije vise zanimljiv ali zato bez ovog foruma vise ne mogu...svaki dan sam tu...

Isti slučaj :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cokolada u ogromnim kolicinama i ovaj forum.Sd je pravi rat izmedju mene i mm,svako bi na svoj forum, a samo jedan racunar u kuci,gusto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cokolada u ogromnim kolicinama i ovaj forum.Sd je pravi rat izmedju mene i mm,svako bi na svoj forum, a samo jedan racunar u kuci,gusto

i mi imamo taj problem sa jednim računarom... stalno se trkamo do kompjutera, ko će prvi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i mi imamo taj problem sa jednim računarom... stalno se trkamo do kompjutera, ko će prvi...

Vas dve se trkate sa muzem a ja i sa muzem i sa sinom koji bi po ceo dan igrao igrice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm radi po skoro ceo dan pa nemamo taj problem. Jedino je frka vikendom, ko ce pre do kompa :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne pušim, volim crno vino, nisam ljubitelj piva ali otkad sam ostala trudna imam neodoljivu želju za njim :P . Fanta, Pepsi, Coca Cola na prvom mestu ali mi je zabranio lekar zbog bubrega :( Volim da jedem i jedem i jedem. Nisam ljubitelj čokolada ali može da prođe. Čips, smoki-uvek! U tortama sam u stanju da se udavim B) !

Zavisnik sam od interneta. Mm i ja imamo svako svoj lap-top tako da svako za sebe surfuje. Postala sam "internet domaćica" jer spremam jela sa interneta.

Klasična kupoholicarka! Šta vidim, to i kupim!

Uh, dosta više! Pomislićete svašta o meni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro si me podsetila, i ja volim coca colu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E isto! :) Pila sam u obe trudnoce, svakog jutra pre dorucka, nista mi nije falilo, a ni bebcima, sta cu kad ne mogu da funkcionisem dok ne popijem jutarnju dozu :)

Ne znam kako se zovem dok ne popijem kafu! :D A necu da pominjem da me boli glava ako ne popijem dnevnu dozu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kafa, definitivno! Znam da kafa moze da bude stetna u trudnoci, ali ja bez nje ne mogu! Pogotovu ne mogu bez jutarnje (koju pijem pre dorucka)!!!

srecom meni u trudnoci kad popijem kafu bilo mi je muka.......i morala sam prestati piti, al zato sad nadoknadjujem :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

porok mi je ovaj forummmmmm,zaraza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

srecom meni u trudnoci kad popijem kafu bilo mi je muka.......i morala sam prestati piti, al zato sad nadoknadjujem :lol: :lol: :lol:

:D Meni uopste nije bilo muka. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

porok mi je ovaj forummmmmm,zaraza

Da. I to. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa zene zasto cokoladu stavljate medju porokE???? :angry:

cokolada je zdrava!!!!medicinski dokazanooooo!!!!

sad imamo opravdanje za sva nasa slatka ozderavanja!!!!

ali ako moram da smestim cokoladu medju poroke, kao vi, ONDA JEDNU VELIKU MLECNU, MOLIM :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa zene zasto cokoladu stavljate medju porokE???? :angry:

cokolada je zdrava!!!!medicinski dokazanooooo!!!!

sad imamo opravdanje za sva nasa slatka ozderavanja!!!!

ali ako moram da smestim cokoladu medju poroke, kao vi, ONDA JEDNU VELIKU MLECNU, MOLIM :)

More sad cu da smazem ove najlepse zelje :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

More sad cu da smazem ove najlepse zelje :lol: :lol: :lol:

nije ti fora sanja...ti znas da sam ja u gr i da ovde nema najlepsih zelja..... :angry:

ali ima zato lacta, najbolja mlecna cokolada...jednu cuvam u visecem delu u kuhinji, sakrila je sama od sebe, i nije lepo sto me sad teras da se prisetim gde sam je sakrila :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj naveci porok su cigarete (pusim vec 15 godina)! I sad kad sam ostala trudna prestala sam pusiti, doduse ne odmah kad sam saznala, trebalo mi je dva tjedna postepenog smanjivanja - dok ovo pisem osjecam se tako glupo i jadno da ne mozete zamisliti, ko neki narkoman, ali imam potrebu pricat o ovome... Uglavnom prestala sam prije tocno sedmicu dana i to ne bih uspjela bez podrske mog dragog! Ali imam osjecaj kao da se lazem, jer mi uzasno nedostaju cigarete!!! Najgore od svega mi je to sto nemam mucnine, pa me nista ne smeta... ni dim cigarete, nikakva hrana, nikakvi mirisi... da mi se bar zgadila, bilo bi mi lakse... najsmijesnije mi je kad mi ljudi kazu da sad trebam slusati svoj organizam... e da ga slusam sad bih vec bila pred kioskom... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

p.s. ovaj forum je takva navlakusa, dva sata su ujutro a ja kuckam ovu poruku... cure, vidimo se u nekoj klinici na odvikavanju od interneta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nije ti fora sanja...ti znas da sam ja u gr i da ovde nema najlepsih zelja..... :angry:

ali ima zato lacta, najbolja mlecna cokolada...jednu cuvam u visecem delu u kuhinji, sakrila je sama od sebe, i nije lepo sto me sad teras da se prisetim gde sam je sakrila :lol:

Jao znam tu cokoladu,drugarica mi je donela kad je bila tu na moru.Stvarno je extra!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj naveci porok su cigarete (pusim vec 15 godina)! I sad kad sam ostala trudna prestala sam pusiti, doduse ne odmah kad sam saznala, trebalo mi je dva tjedna postepenog smanjivanja - dok ovo pisem osjecam se tako glupo i jadno da ne mozete zamisliti, ko neki narkoman, ali imam potrebu pricat o ovome... Uglavnom prestala sam prije tocno sedmicu dana i to ne bih uspjela bez podrske mog dragog! Ali imam osjecaj kao da se lazem, jer mi uzasno nedostaju cigarete!!! Najgore od svega mi je to sto nemam mucnine, pa me nista ne smeta... ni dim cigarete, nikakva hrana, nikakvi mirisi... da mi se bar zgadila, bilo bi mi lakse... najsmijesnije mi je kad mi ljudi kazu da sad trebam slusati svoj organizam... e da ga slusam sad bih vec bila pred kioskom... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

p.s. ovaj forum je takva navlakusa, dva sata su ujutro a ja kuckam ovu poruku... cure, vidimo se u nekoj klinici na odvikavanju od interneta...

popa razumem te potpuno...i meni cigare u trudnoci uopste nisu smetale...znaci mogla sam ih pusiti kao i pre trudnoce.....meni je isto postepeno bilo potrebno, ali sam posle lako ostavila, iako mi je dr rekao odmah da 1-2 cigare mogu o trudnoci....ali sam prestala..i nisam onda pusila dok sam dojila, ali prvog dana kad sam prestala dojiti, juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :) :) :)

sta reci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nije ti fora sanja...ti znas da sam ja u gr i da ovde nema najlepsih zelja..... :angry:

ali ima zato lacta, najbolja mlecna cokolada...jednu cuvam u visecem delu u kuhinji, sakrila je sama od sebe, i nije lepo sto me sad teras da se prisetim gde sam je sakrila :lol:

Joooooj šećeru (ženo sa najslađim nikom) juče sam jela ut vašu čuvenu čokoladu lactu :) majko moja kako je dobra,donela mi zaova iz Grčke...pazi ovo, deci donela 3 kom,oni na Tari....ja sve 3 pojela :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooooj šećeru (ženo sa najslađim nikom) juče sam jela ut vašu čuvenu čokoladu lactu :) majko moja kako je dobra,donela mi zaova iz Grčke...pazi ovo, deci donela 3 kom,oni na Tari....ja sve 3 pojela :(

neka si mna mama pojela sve tri...bolje da deca imaju srecnu mamu nego da cokolade cuce u ormaru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

neka si mna mama pojela sve tri...bolje da deca imaju srecnu mamu nego da cokolade cuce u ormaru :)

Ili da deca pokvare zube hihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.