Naši poroci

odgovora

Objavljeno

E, pa, zene.. Dosao je i taj trenutak.. Otvorena je tema poroka.. Pa, recite vi meni u cemu uzivate javno ili mozda tajno??? Da li je to hrana?.. ili mozda prvi jutarnji dim cigarete?.. cokolada, mozda?.. kafa?.. alkohol?.. neprestano drzanje dijete i brojanje svake kalorije?.. facebook? ili.. bebac forum?.. sex?.. spavanje do kasno?.. ludi izlasci?.. kocka?.. ili nesto sasvim deseto?..

Sta je to zbog cega biste ubile (naravno ne bukvalno)?.. Pa, drage moje, izvolite.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prva jutarnja kafa, čokolada u ogromnim količinama i naravno bebac forum ;):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prva jutarnja kafa, čokolada u ogromnim količinama i naravno bebac forum ;):)

Lukice, podeli malo tu cokoladu sa nama da ne budes toliko porocna :D :D :D hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne pusim, pijem u specijalnim prilikama, kafu po jednu dnevno max... al su mi slatkisi porok definitivno! Ponekad se zasitim i prestanem na par dana, nedelju da tamanim, al zato u PMS-u gutam po kutiju jafe ili dva parceta torte dok si reko keks! :lol:

Internet takodje- veliki porok, a najveci od svih shoping! Velika sam kupoholicarka! ;)

Sa netom mi ide to da sam nocna ptica i da spavam po par sati u toku noci dok mi nivo energije ne padne pa moram nadoknaditi u toku popodneva vikendom i kad ne radim...

Sex volem :lol: al nije mi porok, mada se mm ne bi bunio da jeste, u to sam sigurna! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lukice, podeli malo tu cokoladu sa nama da ne budes toliko porocna :D :D :D hehe

Šta da radim kad volim :):) :) Ali podeliću, jel može ona sa lešnicima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prvo i osnovno cigarete... ružna navika ali šta ću... prva jutarnja kafa sa mlekom i to, da ne poverujete, bez cigarete... pijem je dok sam još u krevetu... OBOŽAVAM ČOKOLADU... Lukice, može sa lešnicima... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne pusim, pijem u specijalnim prilikama, kafu po jednu dnevno max...

E ovo zvuci tako straight :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta da radim kad volim :):) :) Ali podeliću, jel može ona sa lešnicima?

Moze, meni lesnike vama cokolada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta da radim kad volim :):) :) Ali podeliću, jel može ona sa lešnicima?

Moze, moze.. i sa lesnicima i sa svim ostalim..

Zene, jel primecujete da ko o cemu mi samo o hrani.. :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze, moze.. i sa lesnicima i sa svim ostalim..

Zene, jel primecujete da ko o cemu mi samo o hrani.. :D :D

Ma nema veze, od ponedeljka cu na dijetu, samo ne znam od kog :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Može čokolada u svim varijantama - i sa lešnicima, grožđem , keksom, mlečna.... ma samo da je čokolada. :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze, meni lesnike vama cokolada :)

:D E to bi bila idealna podela za mene :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ide mi voda na usta.. :P Kakav divan porok ova cokolada.. Kako li je tek trudnicama dok citaju ove slatke redove.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ide mi voda na usta.. :P Kakav divan porok ova cokolada.. Kako li je tek trudnicama dok citaju ove slatke redove.. ;)

E kad se setim, u osmom mesecu sam dobila gestacijski dijabetes, i morala na dijetu. Jela sam neke kolace za dijabeticare, kupovala u prodavnici zdrave hrane. Iskreno, nista gore nisam probala u zivotu! :) Jedva sam cekala da se porodim i navalim na pravu cokoladu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E kad se setim, u osmom mesecu sam dobila gestacijski dijabetes, i morala na dijetu. Jela sam neke kolace za dijabeticare, kupovala u prodavnici zdrave hrane. Iskreno, nista gore nisam probala u zivotu! :) Jedva sam cekala da se porodim i navalim na pravu cokoladu :)

Ja sam pobornik teorija da je cokolada lek.. :wub: Doduse, vise za dusu nego za telo.. ali, jedan je zivot.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E kad se setim, u osmom mesecu sam dobila gestacijski dijabetes, i morala na dijetu. Jela sam neke kolace za dijabeticare, kupovala u prodavnici zdrave hrane. Iskreno, nista gore nisam probala u zivotu! :) Jedva sam cekala da se porodim i navalim na pravu cokoladu :)

I ja sam isto prošla. Još smo tih dana imali dve svadbe i jedan rođendan. Torte na sve strane a ja ne smem ni da liznem :( Ali zato mi je mm kada sam izašla iz porodilišta doneo Aleksandar tortu :D Sreći mojoj nikad kraja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jooj ima ih mnogo,ali recimo cigarete,kafa-bar 3 dnevno,internet....Slatkise jedem,ali nism luda za njima,vino-bar 1 mala casa dnevno,sex,bese nekad,ali od kad sam se porodila,nesto me preterano i ne privlaci tj ne kao ranije :( itd da ne nabrajam ima ih puno,a malo vremena za kuckanje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne pusim, ne pijem, ni sex mi nije jaca strana...ali zato kolaci i grickalice...uh...ogladneh vec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam isto prošla. Još smo tih dana imali dve svadbe i jedan rođendan. Torte na sve strane a ja ne smem ni da liznem :( Ali zato mi je mm kada sam izašla iz porodilišta doneo Aleksandar tortu :D Sreći mojoj nikad kraja :D

E to je muz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jedino sto mi pada na pamet jeste obecanje SAMOJ sebi "evo od prvog cu da......... :blink: :blink: :blink:

a pre su cigarete bile al ostavila sam cim sam saznala da sam trudna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro, priznajem, cokolada i to crna za kuvanje mnjam mnjam obozavam je...ali nije samo to OBOZAVAM i sladoled...dok sam bila student imala sam obicaj da kazem da bih i d... dala za sladoled...mnogo pricam ali sta cu... :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E to je muz :)

Hvala, hvala :D Za sada ga ne menjam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovo zvuci tako straight :)

Ali bas! :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kafa, definitivno! Znam da kafa moze da bude stetna u trudnoci, ali ja bez nje ne mogu! Pogotovu ne mogu bez jutarnje (koju pijem pre dorucka)!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, pa, zene.. Dosao je i taj trenutak.. Otvorena je tema poroka.. Pa, recite vi meni u cemu uzivate javno ili mozda tajno??? Da li je to hrana?.. ili mozda prvi jutarnji dim cigarete?.. cokolada, mozda?.. kafa?.. alkohol?.. neprestano drzanje dijete i brojanje svake kalorije?.. facebook? ili.. bebac forum?.. sex?.. spavanje do kasno?.. ludi izlasci?.. kocka?.. ili nesto sasvim deseto?..

Sta je to zbog cega biste ubile (naravno ne bukvalno)?.. Pa, drage moje, izvolite.. :D

SVE STO SI NABROJALA sem alkohola :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.