Naši poroci

odgovora

Objavljeno

Mislim da je do ovcica :lol: :lol: :lol:

nije ni bitno....bitno da se kontamo pa makar i ovcice nedostajale.....:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo clanka koji sam pronasal na jednom drugom sajtu za mame i bebe...ja sam bivsi pusac,imajedan deo i za nas...isapad ada i jedna zapaljenma cigareta ima dugorocne posledice :blink: (??)

http://www.mojabeba.com/sadrzaj.php?id=515...vo=2&idr=45

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo clanka koji sam pronasal na jednom drugom sajtu za mame i bebe...ja sam bivsi pusac,imajedan deo i za nas...isapad ada i jedna zapaljenma cigareta ima dugorocne posledice :blink: (??)

http://www.mojabeba.com/sadrzaj.php?id=515...vo=2&idr=45

Pa, naravno, ako si nekad "trovao" svoj organizam, ne znači da na njega to nije ostavilo posledice...Izvini, znam da si trudna, i možda ovo grubo zvuči, ali morala sam da napišem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pusim, i kod sebe i kod drugih. Nevolim kad mi se kaze da nema pusenja jer mi se nekako onda vise trazi nego do tad, al, naravno, postujem odluku. Nemam auto, al kad bih ga imala, bilo bi zabranjeno. Nista gore ne smrdi nego pusacki auto. Mozemo lepo da stanemo, odemo negde na kafu, zapalimo cigaru, i iskuliramo, pa se vratimo u auto i nastavimo put. Tad mi je milije zapaliti nego ovako. Mrzim kada pusaci, koji putuju cesto negde kazu da nemogu da izdrze u kolima da ne zapale cigaru, a kada idu autobusom, ladno izdrze put bez iste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pusila u starim kolima,ali ta su bil u raspadu.Bukvalno je kroz njih duvakla promaja,pa nisu ni smrdela :lol: .Ovih dan dobijamo novi auto i rekla sam da necu pusiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nisam neki strastveni pusac.Oko 4-5 cigareta dnevno i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nisam neki strastveni pusac.Oko 4-5 cigareta dnevno i to je to.

Ja nekad umem da popusim paklicu za jedno vece, (pivo, drustvo i tako to) Al' vecimom mi paklica traje 2-3 dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kafa, definitivno! Znam da kafa moze da bude stetna u trudnoci, ali ja bez nje ne mogu! Pogotovu ne mogu bez jutarnje (koju pijem pre dorucka)!!!

Draga moja znam kako ti je...Ja istio obozavam kafu i to onu pravu tursku...Dok sam bila trudna,na poslu sam znala da popijem i po tri za dan...Porodila sam se pre mesec dana,ali kafe opet ne mogu da se odreknem :unsure: Dojim bebu i zaista mislim da kafa ne utice preterano na grceve,koji su poceli pre dve nedelje...Cigarete sam ostavila pre nego sam saznala da sam trudna...Sex je nekad bio porok,sad sam zaboravila i sta to bi :( Cokolada da moze u velikim kolicina,a najvise volim nestle lion white,kao i twix white,kit kat white...Mada moze i bilo koja,pa cak i ona za kuvanje :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne pusim, jednom sam probala u srednjoj skoli, ali mi se nije svidelo, i nemam neku zelju da pocnem. Suprug je pusio dok nije upoznao mene, onda je i on batalio, vec 2,5 godine ne pusi... :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da pusim pusim pusim i bas volim da pusim cigare ...odvratno ali sta je tu je, nisam pusila u trudnoci i dok sam je dojila do 7-mog meseca a sada a joooj uzivam u svakoj cigareti, cini mi se da je Borjana napisala kako je sanjala cigare i kako uvlaci dim ;) isto tako i ja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM ostavio cigare,sad sam ja jedini izrod u porodici :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja trenutno, ne pusim (od trudnoce a sad i zbog dojenja) a i pre nisam bas nesto puno pusila (2/3 cigare dnevno). I sad imam zelju ponekad da zapalim ali me ona drzi par minuta... Plasim se da cim "izgovor" da ne posim ne bude vise postojao (prestanem da dojim) da cu ponovo propusiti... Nadam se da cu nekako tome odoleti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, pusim i bas uzivam... Najvise volim uz prvu jutarnju kafu...

mm ne pusi par godina i stalno me kritikuje, ali ne vredi :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam pusila u srednjoj skoli

dok nisma otkrila na testu da sma alergicna na duvan

haha koja ironija

sad me povuce ponekad u satima dosade kad nemam sta da radim s arukama zapalila bih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isti slučaj :D

I meni je vise fb preko glave mislim...ovde se nekako osecam kao kod kuce.Da pripadam ovde gde su zene :lol: Jedino bilo bi dobro da mozemo ovde da napravimo albume kao na fejsu ovako je malkice nepregledno kad ubacujemo fotke u postove,ali opet i ja se slazem da je ovde mnoooooogo bolje.Elem imam i ja svoj porok -cigarete.Bas lep primer dajem med.sestra sa cigarom...hehe ali ako pogledamo realno najveca cadionica smo mi zdravstveni radnici. :lol: I da,kupoholicarka sam,ali koja zena nije?kisses

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pusim,pijem,jedem slatkise u nenormalnim kolicinama,volim junk food,(sex ne mislim da je porok:)i mrzim da vezbam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pusim,pijem,jedem slatkise u nenormalnim kolicinama,volim junk food,(sex ne mislim da je porok:)i mrzim da vezbam!

Ovo kao da sam ja napisala! :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu vala posle da zapalim jednu, i ako nisam pusila celu trudnocu, a i par meseci pre nje... A i da popijem koju casu vopsa... Nedostaje mi alkohooool :D Sta da radim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kafa,pogotovu prva jutarnja,to je nešto bez čega jednostavno ne mogu.... Pušila sam baš dosta pre trudnoće i bila sam ubeđena da neću moći da prestanem kad ostanem trudna i ni sama ne znam kako sam prestala... Ali isto tako mislim da ću nastaviti posle dojenja da pušim...

Inače,sad kad se iznerviram dođe mi da je sažvaćem ali se nekako obuzdam... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali isto tako mislim da ću nastaviti posle dojenja da pušim...

Tako sam i ja mislila, ali moram da se pohvalim, prošlo je evo još malo mesec dana kako sam prestala da dojim i još nisam ni pomislila tj. poželela da zapalim. Ponosna sam na sebe, za sada :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako sam i ja mislila, ali moram da se pohvalim, prošlo je evo još malo mesec dana kako sam prestala da dojim i još nisam ni pomislila tj. poželela da zapalim. Ponosna sam na sebe, za sada :lol:

A jel ti se traži kada da zapališ,kad vidiš nekoga da puši ili kad se iznerviraš?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da pusim pusim pusim i bas volim da pusim cigare ...odvratno ali sta je tu je, nisam pusila u trudnoci i dok sam je dojila do 7-mog meseca a sada a joooj uzivam u svakoj cigareti, cini mi se da je Borjana napisala kako je sanjala cigare i kako uvlaci dim ;) isto tako i ja

Hehehehe ja da se pohvalim prestala sam da pusim :))))) Evo ima mesec dana i pravo da vam kazem nacisto su mi se ogadile i nepada mi napamet da zapalim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj porok je da njusim sta stignem ...benzin najvise mi se dopada dizel :lol: lakove za nokte, lakove za auta ma sve jaceg mirisa ja sam pukla nacisto ali to samo u trudnoci ti su mirisi pre jako smetali, sad se kontrolisim... :) evo kuckam voda mi ide na usta...ne pusim nikad u zivotu nisam ni jedan dim povukla :) , ne pijem osim kad izadjem sa drustvom koji martini i to je to...ne volim uopste alkohol, osim kafe i benzina nemam drugih poroka....

Ovo i ja volim da radim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jel ti se traži kada da zapališ,kad vidiš nekoga da puši ili kad se iznerviraš?!

Dok sam dojila par puta da i to nisu situacije da sam bila nervozna nego jednostavno gledam komšinicu i odjednom poželela da zapalim. Želja mi je nestala posle 1min.

A sad, dok ne dojim nije. Nemam ja problema da će mi se želja pojaviti ako se iznerviram, sumnjam ali ću imati "problem" ako budem izašla u grad i ako pijem vino ili nešto sl. Mada su mi savetovali da u tim slučajevima (kada baš imam želju da zapalim) uzmem cigaru ali pućkam i time bi se ta trenutna želja minula.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana meni je tako bilo nakon dojenja,ali kako je vreme odmicalo,svaki put kad neko zapali cigaretu ja sam to sve vise primecivala.Dok nisam pocela kao samo uz kafu.Sada sam se vec uveliko vratila na pusenje...

Nadam se da to kod tebe nece biti,samo ne obracaj paznju i ne razmisljaj o tome.Znam sada ne...ali vremenom.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.