Utisak dana

odgovora

Objavljeno

Sada kada sam ovo procitala mi je drago sto ne pijem mleko. Ovo je stvarno strasno, cak nisam mogla do kraja da pogledam.:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Погледај ова два филма :) 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje komsije imaju oko 50krava,nijedna nije sexualno zlostavljana,niti steone ceo zivot. Oplodjene su od strane bika jednom godisnje ili dva puta ali kad imaju teranju tj same traze bika a mleko imaju cele godine. A dok je tele malo ono sisa i ne dira se ta krava jedno vreme,tj je mleko potrebno teletu.i dok su steone. I moji roditelji su imali krave doduse uvek po jednu uli nikad nisu ovako radili.. To verovatno rade samo u ovakvim velikim farmama. A za neke mlekare znam da daju ljudi odavde stoga nije mucno. E sad jankazem za ljude koje znam,u okolini... Meni je zalosno ovo sutiranje,vesanje krava ili sta god da rade,kreteni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tuga. Meni je njegova smrt mali šok. On mi je bio u onoj kategoriji večito mladih ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zgrozila sam se kada sam procitala komentar od Eu citizen. Neverovatno kako neki ljudi i u dobru nadju uvek nesto lose. Muka mi je od takvih ljudi. Zbog tog komentara nisam ni htela dalje da ih citam. 

Divno je to sto neka drzava brine o svakom svom gradjaninu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

митко, тај еу грађанин је један од ретких (ако је то један исти, а рекао бих да јесте, по ономе што пише) који је доследан и увек заговара исту причу :) 

Појавила се тамо једна слична, безимена којој су почели да објављују коментаре (то јој је био "надимак") смео би да ставим 10€ да је то био неко ко се овде дружи са нама :) 

Погоди да ли су мој неки коментар објавили :):):) 

Јапан, како то далеко звучи :) занимљива цивилизација, чим будем ухватио мало више времена прочитаћу све што ми падне под руку о Јапану :)  

Ми јако мало знамо и о нашим првим комшијама, Бугарима и Румунима а тек о Јапану верујем да већина када споменеш Јапан прво помисли на СОНИ :) а то је цивилизација старија од ове наше добрано :) 

Earl Grey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја стално жени кажем, она ми не верује, подмладила се када је родила друго дете :) 

ево и доказа ;) 

хвала канађани :) 

http://www.b92.net/zdravlje/vesti.php?yyyy=2016&mm=01&nav_id=1084763

сад има да играм на младост и лепоту, па да кренемо у авантуру бр. 3 :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A nekako sam danas cijeli dan u mislima kako mi život više nije aktivan kao nekada prije.

Eto, sutra bi nakon dugo vremena morali u kino, on je birao film samo da ga nekako nagovorim da se nešto počne događati u našim životima osim posla, djece i kuće.

Nije da vjerujem u te stvari, dapače, to gotovo nikada ni ne čitam, ali mi ovaj put nešto nije dalo mira pa sam išla vidjeti šta znači kada u snu dobiješ bebu i eto šta sam našla. Manjak aktivnost u životu. 

Možda me to dodatno motiviralo da razmislim o tim stvarima, možda nije. Svakako, morat ću neke stvari sama sa sobom riješit i presložit jer ne bi htjela do kraja života provesti u rutini.

pricalica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://centarzamame.rs/blog/2016/01/14/depopulaciona-politika/

Da, tacno je. 

Za porodiljsko ce se racunati prosek poslednjih 18 plata.

Dakle ako radis samo 7 meseci to bi bilo 7/18

Zivela bela kuga!

Ova vlada je jedinu stvar koja je iole valjala uspela da unisti, a to su (bar zakonski) povlascene trudnice i porodilje.

Umesto da se trude da zaustave tiraniju poslodavaca nad porodiljama oni su resili da se obracunaju sa "trudnickom i porodiljskom mafijom".

 

Mama u avgustu voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zgrozila sam se kada sam procitala komentar od Eu citizen. Neverovatno kako neki ljudi i u dobru nadju uvek nesto lose. Muka mi je od takvih ljudi. Zbog tog komentara nisam ni htela dalje da ih citam. 

Divno je to sto neka drzava brine o svakom svom gradjaninu.

Ovaj EU citizen lud  glavu sto bi kaz'li

Earl Grey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a mi se zezamo, utopljavamo decu ... biće da je neko lud :) 

A ova se deca zabavljaju, prilično veselo deluju :) 

 

pricalica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

www.svetplus.com/vesti/63348/tuga-petogodisnji-vanja-beslagic-izgubio-bitku-za-zivot

 

Tuga... Tako malo bice. :(

Rastuzila me vest. Pocivaj u miru,andjele...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.