Mrak tema (tema kad ste u down-u - da ne trujemo plusice)

odgovora

Objavljeno

Ada mnogo mi je zao sto si se opet razocarala. Ali ako je samo roze trag nije jos sve izgubljeno, ja prokrvarila dan pre ocekivane M dakle neki 27 ili bese 28 , I bilo je isto kao prvi dan kad dobijem pa na kraju ispade ipak beba.  A imala sve simptome vestice sa grcevima I prolivom po kome Sam uvek znala da cu dobiti tog dana.  Dakle dok se ne dokaze suprotno..... 

saljem zagrljaj I nadam se da ce ipak ispasti OK. ;*

 

Ada29 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala jetzel :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ada nemoj da budes tuzna, znam kakav je osecaj, ali samo razmisljas bice bice sledeci mesec, nemoj da klones. 

Najveci problem vecine nas, je stres na poslu, bedna plata i novac, koga nema dovoljno za lecenja, to nas jos vise remeti. Ja ne znam da li mi je jos uvek ovulacija ili je prosla juce, ali me vec bole grudi, napete su, sto se moze zakljuciti da cu i ja dobiti ovog meseca, rano je za simptome. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako te sad bole grudi to moze da bude znak ovulacije, mene grudi bole kad mi ovulacija pa narednih par dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ada ja te razumijem u potpunosti, najteze mi je kad mi neko kaze opusti se nemoj misliti na to i ne mislim i opustim se pa opet nema...neko mi jos dodje kao sa pravom pa sto ne ides doktoru pa sta cekas kao da to mene nista ne pogadja nego eto oni su vise zabrinuti nego ja sama..kao da nisam isla nikako radila nalaze i ja i muz...ali eto rekla sam od januara cu sve raditi ispocetka pa da vidimo..sad hocu ovaj jos mjesec da se o tome ne zamaram da se malo opustim pa cu onda sve...jos mi je gore kao sto ti kazes neko  mi kaze eto mi se cuvali i opet se desi pa jos uz to i ne pazi se i ne ide doktoru redovno i kaze nek bude sta bude a ja budala se istrga i opet me zadesi sve lose....najteze od svega mi jr sto kad sam sa drugaricama sve pricaju o trudnocama kakve su im bile o porodjaju o bebama dojenju a ja ko vanzemaljac tu kao ne uklapam se nikako...ja pricam o slucaju svoje sestre kako je kod nje bilo jer ne mogu o sebi pricati...tesko mi jee preteskoo ali nadam se da cemo uskoro i mi sve slaviti i obradovati se.moramo biti jake

Ada29, ivannnica i Rada Q volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nesto sam ovih dana losa, vjerovatno od hormona pa sam i nervozna, sve mi smeta, pa mi se na kraju place pa mi svako ide na zivce...ludim izgleda :):) malo samm umorna od svega i od ovog pokusavanja, zar bas mora sve biti tako tesko i komplikovano...jednostavno dodjem u situaciju da mislim da je sve uzalud i da nece biti nista od ovog sveg :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja nekad imam takav osecaj da od svega ovog nece biti nista.. Ali kako sam stalno u zivotu bila pesimista (i jos uvek jesam), izmedju ostalog sam veliki borac sa konjskim zivcima, resila sam od nove godine da cu duplo da se borim za cilj :) i nema da nema, ova godina je TA godina..

Lepo pocinjem da vezbam, da pijem mesavinu cajeva, cu da nabavim zesticu (ako uspem.. nadam se), cu da se parim :D  i ako nista drugo, idem na inseminaciju

Isabella i Black Diamond volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja nekad imam takav osecaj da od svega ovog nece biti nista.. Ali kako sam stalno u zivotu bila pesimista (i jos uvek jesam), izmedju ostalog sam veliki borac sa konjskim zivcima, resila sam od nove godine da cu duplo da se borim za cilj :) i nema da nema, ova godina je TA godina..

Lepo pocinjem da vezbam, da pijem mesavinu cajeva, cu da nabavim zesticu (ako uspem.. nadam se), cu da se parim :D  i ako nista drugo, idem na inseminaciju

Ja sam uvijek optimista u 99% vremena ali nekad jednostavno se sve skupi i moram da to izbacim iz sebe...negdje sam cula kaze zene mogu puno toga da podnesu i izdrze, zato im je Bog dao suze da sebi tako olaksaju...tacno kad se isplacem bude mi lakse...ja sam usla u novu godinu optimisticno ali sad nekad trebam da dobijem pa mi se mijesaju osjecanja...vjerujem Ada da je ovo nasa godina, svih nas cekalica :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam cesto tuzna ali ne pamtim kad sam poslednji put plakala...

Barbie doll voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj zene kako je meni bilo kad je stigla vestica...placem a muz me grli i kaze nemoj a znam da i on pati...

necu reci da sam odustala ali se ne nadam odradicemo i spermogram i spermokulturu ove nedelje i to je to ne mogu vise da se vucem po bolnicama

od nervoze mi ovih dana skace i pritisak i puls uopste se ne osecam dobro :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo maltene vec sve analize odradili (osim trombofilija) a bebe nigde :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj zene kako je meni bilo kad je stigla vestica...placem a muz me grli i kaze nemoj a znam da i on pati...

necu reci da sam odustala ali se ne nadam odradicemo i spermogram i spermokulturu ove nedelje i to je to ne mogu vise da se vucem po bolnicama

od nervoze mi ovih dana skace i pritisak i puls uopste se ne osecam dobro :(

Znam kako vam je obome, tako i ja i moj mm...i ja imam jos 2-3 nalaza i ako i to bude u redu onda stvarno vise nemam sta...i ja sam od svega toga vise i nervozna i lose sam skroz, i mm je tesko...ne znam vise ni sama sta da radimo...:( drzi se ivanice nadam se da cemo se uskoro sve obradovati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam kako vam je obome, tako i ja i moj mm...i ja imam jos 2-3 nalaza i ako i to bude u redu onda stvarno vise nemam sta...i ja sam od svega toga vise i nervozna i lose sam skroz, i mm je tesko...ne znam vise ni sama sta da radimo...:( drzi se ivanice nadam se da cemo se uskoro sve obradovati.

B.D el imas dece?

ako mm bude spermogram i spermokultura budu dobri ja cu morati na hsg samo to jos nisam uradila

sad pijem neki caj pa videcemo...preopteretila sam misli time i resila da bar malcice pokusam da ih skrenem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam se smorila, al sam znala da cu danas dobiti, tacna je u dan :( Više sam se umorila od čekanja. Svi oko mene dece, a ja čekam toliko dugo i nista. Razmisljam da krenem na jogu, da malo sebe opustim psihicki, posto sam bas nervozna i sve me pogadja. Ovoga puta nisam pustila suzu, zato sto sam bila spremna da cu dobiti.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam se smorila, al sam znala da cu danas dobiti, tacna je u dan :( Više sam se umorila od čekanja. Svi oko mene dece, a ja čekam toliko dugo i nista. Razmisljam da krenem na jogu, da malo sebe opustim psihicki, posto sam bas nervozna i sve me pogadja. Ovoga puta nisam pustila suzu, zato sto sam bila spremna da cu dobiti.

 

znam taj osecaj veoma dobro....uzasno...jos kad me neko pita a sta cekate...ja dodjem kuci i sita se isplacem :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B.D el imas dece?

ako mm bude spermogram i spermokultura budu dobri ja cu morati na hsg samo to jos nisam uradila

sad pijem neki caj pa videcemo...preopteretila sam misli time i resila da bar malcice pokusam da ih skrenem

nemamo djece...i mi cekamo i nadamo se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nemamo djece...i mi cekamo i nadamo se...

koliko vec pokusavate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

koliko vec pokusavate?

pa ostala sam trudna prije 2 godine i imala spontani i od tad ni naopako nece...doktorica kaze sve u redu, nista strasno da ne bi mogla ostati u mm sve u redu isto...evo opet pomalo ponavljam nalaze da vidim sad stanje kakvo je. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja imala dva i eto sad nece ali odradicemo i spermogram pa ako je on dobar odoh na hsg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje zene... Evo me u down-u... Znam da vi imate mnogo vece muke od moje, ali mi je lakse kada sa vama podelim, jer znam da razumete.

MM i ja kao sto vecina vas zna smo odvojeni, 2000 km daleko i za sada nema sanse da se spojimo. U prvom momentu smo se dogovorili da obustavimo pricu o bebi dok ne budemo mogli da se spojimo i da gradimo porodicu u kojoj cemo oboje podjednako ucestvovati. I nekako smo se oboje pomirili sa tim, znajuci da je to ono sto mi zelimo... Sve dok ja nisam u oktobru bila kod njega, kada smo se opustili i kada je postojala sansa da ostanemo trudni... od tada opet mislim o bebi. Nadala sam se da sada kada dodje da cemo poraditi nesto, medjutim meni se namestila vesticara... i nista!

On se sutra vraca nazad i ne znam sta mi je gore, da li sto cemo opet biti razdvojeni ili sto ulazim u 36-tu i sto shvatam da mi je svaka godina cekanja i odlaganja donosi sve manji i manji procenat da cu uopste ostati u drugom stanju!

Ja pokusavam iz sve snage da budem sto veselija, jer znam da MM odlazak uzasno tesko pada... Naravno razgovarali smo o svemu i ja sam se drzala hrabro, ali sad mi je bas...

 

Izvinite zene... znam da pored svih vasih problema, ja sam mizarni primerak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sovo jeste pokusali sa inseminacijom? Koliko dugo pokusavate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sovo jeste pokusali sa inseminacijom? Koliko dugo pokusavate?

Ada mi nismo jos ni dogurali do bilo kakvih testova, kada je MM morao zbog posla da se odseli iz Srbije i kada smo prekinuli sa pokusavanjem. Pokusavali smo prosle godine 5 meseci. Ja sam bila na regularnom pregledu kada mi je doktorka na UZ videla vodeci folikul na levom i jedan manji na desnom jajniku. Bila je vrlo zadovoljna svime sto je videle kod mene i dogovor je bio da stratujemo sa pokusavanjima, pa ako se od septembra do marta nista ne desi krenemo prvo sa testovima MM kako bi njega odmah iskljucili iz price... I eto... Evo vec godinu dana zivimo na 2000 km jedno od drugog i uzasno nam tesko pada ta razdvojenost. 

Za sada nam je glavna preokupacija da napravimo dobre uslove da se i ja preselim kod njega, pa da nastavimo sa bebcem... 

Ada29 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj drzim vam fige da sto pre resite tu udaljenost i da vrlo brzo potom i stigne bebac :)

Namazana Sova voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje zene... Evo me u down-u... Znam da vi imate mnogo vece muke od moje, ali mi je lakse kada sa vama podelim, jer znam da razumete.

MM i ja kao sto vecina vas zna smo odvojeni, 2000 km daleko i za sada nema sanse da se spojimo. U prvom momentu smo se dogovorili da obustavimo pricu o bebi dok ne budemo mogli da se spojimo i da gradimo porodicu u kojoj cemo oboje podjednako ucestvovati. I nekako smo se oboje pomirili sa tim, znajuci da je to ono sto mi zelimo... Sve dok ja nisam u oktobru bila kod njega, kada smo se opustili i kada je postojala sansa da ostanemo trudni... od tada opet mislim o bebi. Nadala sam se da sada kada dodje da cemo poraditi nesto, medjutim meni se namestila vesticara... i nista!

On se sutra vraca nazad i ne znam sta mi je gore, da li sto cemo opet biti razdvojeni ili sto ulazim u 36-tu i sto shvatam da mi je svaka godina cekanja i odlaganja donosi sve manji i manji procenat da cu uopste ostati u drugom stanju!

Ja pokusavam iz sve snage da budem sto veselija, jer znam da MM odlazak uzasno tesko pada... Naravno razgovarali smo o svemu i ja sam se drzala hrabro, ali sad mi je bas...

 

Izvinite zene... znam da pored svih vasih problema, ja sam mizarni primerak...

glavu gore i ja imam 34.....

moja tetka svoje prvo rodila u 40 a drugo 43

da ih sad vidis momak i devojka veliki ljubi ih seka...

nikad nije kasno...

Namazana Sova i Brezica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje zene... Evo me u down-u... Znam da vi imate mnogo vece muke od moje, ali mi je lakse kada sa vama podelim, jer znam da razumete.

MM i ja kao sto vecina vas zna smo odvojeni, 2000 km daleko i za sada nema sanse da se spojimo. U prvom momentu smo se dogovorili da obustavimo pricu o bebi dok ne budemo mogli da se spojimo i da gradimo porodicu u kojoj cemo oboje podjednako ucestvovati. I nekako smo se oboje pomirili sa tim, znajuci da je to ono sto mi zelimo... Sve dok ja nisam u oktobru bila kod njega, kada smo se opustili i kada je postojala sansa da ostanemo trudni... od tada opet mislim o bebi. Nadala sam se da sada kada dodje da cemo poraditi nesto, medjutim meni se namestila vesticara... i nista!

On se sutra vraca nazad i ne znam sta mi je gore, da li sto cemo opet biti razdvojeni ili sto ulazim u 36-tu i sto shvatam da mi je svaka godina cekanja i odlaganja donosi sve manji i manji procenat da cu uopste ostati u drugom stanju!

Ja pokusavam iz sve snage da budem sto veselija, jer znam da MM odlazak uzasno tesko pada... Naravno razgovarali smo o svemu i ja sam se drzala hrabro, ali sad mi je bas...

 

Izvinite zene... znam da pored svih vasih problema, ja sam mizarni primerak...

Nemoj se sikirati bit ce...vi samo da rjesite to sto ste razdvoje i, sve bi vam lakse bilo..jer ovako se i pozelite i tesko vam je jedno bez drugoga i onda se tesko moze i potrefiti da se iksici podese kad treba...ne znam inace kakva je situacija i da li je moguce ali najbolje bi bilo da se skupa jer sve bi vam lakse bilo...uz tebe smo i bit ce bebica

Namazana Sova voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.