Anketa o odvikavanju od pelena   116 votes

  1. 1. Dajte iskustva sa vašim klincima

    • Dečak do 2,5 godine bez muke
      34
    • Devojčica do 2,5 godine bez muke
      55
    • Dečak do 2,5 godine sa mukama
      16
    • Devojčica do 2,5 godine sa mukama
      11

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Kakili danas u wc solju jeeeEE!!!!!!!! :P:P:P:rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure bravo za sva odvikavanja i za vase male i velike klince! Ostavljanje pelena definitivno nije mala stvar!!! Cestitke i vama i decici! :);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Viki kupite joj onu malu dasku sto se stavlja na obicnu pa nece upasti,i malo vise "trust" u svoje dete,nisu oni toliko smotani koliko se mi plsimo za njih... ;)

Ma,imam ja tu dasku ,ali ona bas voli kad joj guza upadne u wc solju....ona je malo :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma,imam ja tu dasku ,ali ona bas voli kad joj guza upadne u wc solju....ona je malo :blink:

:lol::lol::lol: mom je i ona daska malo velika pa kad malo upadne on vice "mama auuuu mamamamamaaa!!!! " ja se kidam od smeha !! :lol::lol::lol:

pazi samo da ti ne upadne budi pored nje stalno ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma,i ako upadne nece daleko :lol: :lol: :lol:

Bravo za nasu malu veliku Minu.

Secer,jel Luka vidi da se ti nerviras zbog barica?Ja mislim da je moja Mina uzivalada kenja u gace,jer je videla da to meni ide na zivce,mda sam se trudila da sakrijem :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miki,Viki,kod nas je obrnuto... :lol: :lol: :lol: Njemu ne stane sve tamo gde treba... :lol: :lol: I bude pis-parada svuda... :lol: :lol:

Nama jako lepo ide,sve cesce javlja da mu se piski,pogotovo kad zna da mooora da javi-npr u kolima... :)

Danas smo isli na malo duzi put i stavili mu pelene... On javio da mu se piski,ja mu kazem mozes slobodno jer imas pelene,a on "upiskio se Teodor,sad auto place,tuzan je"... :) Kako je dete naucio... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma,i ako upadne nece daleko :lol: :lol: :lol:

Bravo za nasu malu veliku Minu.

Secer,jel Luka vidi da se ti nerviras zbog barica?Ja mislim da je moja Mina uzivalada kenja u gace,jer je videla da to meni ide na zivce,mda sam se trudila da sakrijem :mellow:

vidi da se nerviram i samo kaze "pusti ga", misleci na njega, posto uglavnom prica u trecem licu :)

ma to da nije zreo, kod mene ne pije vodu ta prica....nego je tvrdoglav i lenj do iznemoglosti i ja cu da poludim :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo iz pelena izasli ovog proleca,pokusavala sam proslog leta al nije islo......pije vodu,u isto vreme piski i tapka baricu.....svidelo joj se...

vaspitacica je rekla da ne navljujem,kao sama ce ona...i tako je i bilo....samo je odjednom skinula pelene i nije htela da ih nosi....pelene koristimo kad spava nocu...ili kad idemo negde na duge staze.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo iz pelena izasli ovog leta,pokusavala sam proslog leta al nije islo......pije vodu,u isto vreme piski i tapka baricu.....svidelo joj se...

vaspitacica je rekla da ne navljujem,kao sama ce ona...i tako je i bilo....samo je odjednom skinula pelene i nije htela da ih nosi....pelene koristimo kad spava nocu...ili kad idemo negde na duge staze.....

joj milana sad mi je lakse, kad vidim da nismo jedini koji smo posle druge godine skinuli pelene...tj mi jos nismo, jos se mucimo kao ludi...ali nista, nece pa nece....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miki,Viki,kod nas je obrnuto... :lol: :lol: :lol: Njemu ne stane sve tamo gde treba... :lol: :lol: I bude pis-parada svuda... :lol: :lol:

Nama jako lepo ide,sve cesce javlja da mu se piski,pogotovo kad zna da mooora da javi-npr u kolima... :)

Danas smo isli na malo duzi put i stavili mu pelene... On javio da mu se piski,ja mu kazem mozes slobodno jer imas pelene,a on "upiskio se Teodor,sad auto place,tuzan je"... :) Kako je dete naucio... :rolleyes:

Joj,kako je sladak.Divni su sa tim njihovim izjavama.Super za Tea i strpljivu mamicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Viki... :)

Mislim da danas konacno mogu da izjavim:OSTAVILI SMO PELENEEEEEEEEEEEEE! :D Jupiiiii! :lol:

Danas je svaki put trazioda piski/kaki,cak i kad smo legli da spavamo u pelenama(i lepo je sacekao da ih skinemo pa piskio u nosu!)!Neverovatno... :) Bas sam happy i ponosna na mog malog bebana... :) Znam,nisam jedina majka cije je dete bez pelena ali sam toooliko srecna... :rolleyes::lol:

Jos samo da nam se rodi sekca pa polako da ostavimo i nocnu-mada mi se cini da necenmo trebati dugo da cekamo... :)

Pozz svima i srecno i strpljivo... ;)

Ps:Zene,ako nece ovog leta sledeceg ce...opusteno... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ChiMama BRAVO za vas!!! Sreca, sreca, radost!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sreca uzivancija... :lol: :lol: :lol:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam ChiMama!!!! pa to je divna vest!!!!! uzivaj sad!!!!

danas je luka jednom trazio da piski na solju i piskio je...ja bila presrecna, kad ono opet sledeci put na pod!!!! :angry::angry::angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo za malog Teodora(sad je veliki ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ^_^^_^

I ja sam tako bila kad Aki skinuo danju skroz i trazio da piski nocu ako mu se piski ... I nece da piski dok ne sedne na wc solju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo mi smo piskili u solju danas, videcemo kako ce se odvijati ceo dan.....

ne gajim bas neke velike nade ali ajde da vidimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo vec ceo dan piskimo u solju, kakili jos nismo tako da ne znam kako ce za to da bude.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas se Aki upiskio na garnituru...... Namerno ... Ceo dan me zeza da mu se kaki i ja ga povedem on kaze ne. Na kraju me pogleda u oci i upiskio se.. Ja ludim !!! Ali zato dok sam se ja kupala ,tata ga stavio i on je kakio !!! Jupi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo ceo dan danas piskili na solju...e a onda smo oko 7 uvece krenuli u supermarket i to u veliku kupovinu gde neme wc-a. znaci morala sam da mu stavim pelenu i u nju se ukakio dok smo bili u kolima u povratku....:(

ali posle toga piskio opet na solji...ma super je i ovo kako je bilo...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo.Luka,samo napred....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo.Luka,samo napred....

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo sada u tom periodu odvikavanja. Hoce da sedi na nosu, ali ne dugo, citavih 5 minuta, ako za to vreme uradi nesto, super... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:(:(:(

Aki se vec 3puta upikio ovih dana.... i stalno kaze da mu se kaki a cim podjem da ga odvedem on kaze ne nee ,znaci samo me laze i vise ne znam kad mu se piski.. nocna mora..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam proslo leto pustala maju bez pelena i isla sa njom na nosu da zajedno piskimo...i nije vredelo....i vaspitacica mi je rekla da ona u vrticu piski i kaki na nosi kao i sva deca ali kod kuce nije htela iako smo svi isli sa njom da piskimo,reko ajd u drustvu je sladje....al dzaba...dok ovog proleca sama nije skinula pelene i rekla da hoce gacice.....i od tada...nosimo pelene.....sve u svemu ne treba ih terati dok to sami ne osete kad trebaju ici da piske....njima se piski kad to vec krene i onda je kasno i da kazu.....meni je maja sto puta dosla i samo sto krene da mi kaze mama hocu da piskim,gotovo....krenula da piski ne stignem ni da ustanem sa stolice....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke ja sam tako happy! :D

Teodor je sinoc pio samo mlekce,nije bilo sokajla i probudio se jednom oko 3ujutru a jednom oko 7h i javio da mu se piski!!! Znaci ostale su nam suve pelene!!! Isto se ponovilo za vreme popodnevne dremeke!!! Jupiiiiii! :lol::D Ne ocekujem da ce tako biti i ubuduce,ali bas bi bilo lepo... ;)

Ps @Milana85:I kod nas je tako bilo,cim je rekao da piski vec je curilo,ali sam mu puuuno pricala o tome da treba da javi pre i da treba da zadrzi dok stignemo do nose,i sad ka javi ja mu kazem npr:brzo brzo na nosu,izdrzi do tad... I on lepo izdrzi.No,naravno,svako dete je drugacije,ali eto nama uspeva... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.