Anketa o odvikavanju od pelena   116 votes

  1. 1. Dajte iskustva sa vašim klincima

    • Dečak do 2,5 godine bez muke
      34
    • Devojčica do 2,5 godine bez muke
      55
    • Dečak do 2,5 godine sa mukama
      16
    • Devojčica do 2,5 godine sa mukama
      11

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

u maju slikano...ona se kao fol napinje...lozi mamu i tatu da zna sta radi....hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaw kako je slatka! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citana je li tebi omiljena zelena boja???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tepih,krevet,kuhinja,krevetac,hranilica,kolica,tricikl,tobogan,ljuljaska...ali samo ta kiwi zelena,limun-zelena...trava zelenu ne volim...a ta zavesa je sada lila :P

hvala Chi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pricam ja njemu milion puta kad mu skinem pampers ,a on me nikad ne obavesti ...Juce sam ga ostavila bez pampersa i upiskio se na jastucnicu (ionako bila prljava muz je sedeo na nju ) , i vidim ja brise noge ali ne znam zasto nije nam nista rekao ,i muz posle sedne na to i kaze nesto mokro i ja mu kazem bolje baci to na pranje da ti ne kazem zasto je mokro on skoci ko da mu gori ispod pedu .. Nista,od ponedeljka ujutru skidamo pampers i brisemo barice...... A i mali je sedeo na wc solju,i bas mu bilo zanimljivo...Jedno sam kad sam videla da mu se kaki brzo ga stavila ali on nista.... A stariji je jednom pao .... uzas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao med je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pricam ja njemu milion puta kad mu skinem pampers ,a on me nikad ne obavesti ...Juce sam ga ostavila bez pampersa i upiskio se na jastucnicu (ionako bila prljava muz je sedeo na nju ) , i vidim ja brise noge ali ne znam zasto nije nam nista rekao ,i muz posle sedne na to i kaze nesto mokro i ja mu kazem bolje baci to na pranje da ti ne kazem zasto je mokro on skoci ko da mu gori ispod pedu .. Nista,od ponedeljka ujutru skidamo pampers i brisemo barice...... A i mali je sedeo na wc solju,i bas mu bilo zanimljivo...Jedno sam kad sam videla da mu se kaki brzo ga stavila ali on nista.... A stariji je jednom pao .... uzas...

Mirjana zeno pa polako,ti nisi jos ni skinula pelenu a vec ocekujes da ti javi kad mu se piski... :lol: Nije ti to proces od sat vremenea,pre od mesec-dva... :P:D Polaaaaako! Skines pelenu pa mu pricas da ti javi,nudis mu nosu(vec ces i sama uhvatiti neki ritam,skontaces kad mu se odprilike piski),i samo strpljivo.... ;)

Navijam za vas... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

opet potpisujem Chi!

Polako samo...procitaj kako je kod nas par to teklo/tece...Drzimo fige tebi i malenom od ponedeljka ;) Ko zna mozda ti njih obojicu o istom trosku naviknes :)

Danas opet castim...nijedno piskenje u gacice i PRVO kakenje u nosu :) :) :)

Malopre se uspavljuje u krevecu u pelenama,naravno, i trazi nosu...da pishka...ja reko,ma vazi samo odlaze spavanje,ali joj naravno dam,i objasnim da smo prali zubice i da nece biti bombone ali kad se ujutru probudi i pishki dobice 2...i ona "ljubi je majka" stvarno odradi posao...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao super!Bas mi je drago sto vam ide... :)

Ja neznam,danas sam stigla kuci tek u 7uvece,tako da nemam pojma kako je bilo... :(

Ps:A ja potpisujem Citana onaj de gde pises da ce ih Mirjana mozda odvici oboje istovremeno... :D Bas sam to htela da napisem! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super,Citana,bas mi je drago sto cujem tako lepe vesti.

Chimama,ja sam napred negde kukala o tom kakenju u gacice-moju Minu je to drzalo sigurno mesec dana,a pre toga je jedno 3nedelje sve uredno obavljala u nosu.Ma.nista ne brini,proci ce ga.Ko zna sta je u njihovim malim glavicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ipak smo danas krenuli sa odvikavanjem ali stvarno ! Jutros sam mu skinula pampers koji nije bio pun ,i stavila ga na wc solju da piski ,naravno piskio je i nisam mu stavila pampers i rekla da kad mu se opet piski ili kaki OBAVEZNO da mi kaze.. Malopre se igra i upiskio se i pokazao mi ,ponovila sam mu da mi kaze i evo ga sad juri se... I plasi musice.. :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super,Citana,bas mi je drago sto cujem tako lepe vesti.

Chimama,ja sam napred negde kukala o tom kakenju u gacice-moju Minu je to drzalo sigurno mesec dana,a pre toga je jedno 3nedelje sve uredno obavljala u nosu.Ma.nista ne brini,proci ce ga.Ko zna sta je u njihovim malim glavicama.

Da tacno,ko zna sta je u njihovim malim glavicama... :) Teodor inace javi svaki put kad mu se kaki ali nesto je umislio da je to crv i plasi se produkta,zato nece da sedne na nosu,ali hoce da cucne iznad... :lol:

A piskenje svakim danom sve bolje... :)

Miki samo sa strpljenjem,polako,ici ce to vama... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

4 puta se dosad upikio u pantalone !!! A samo jutros u wc solju ,a stalno ga nudim da ide..... :(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

4 puta se dosad upikio u pantalone !!! A samo jutros u wc solju ,a stalno ga nudim da ide..... :(:(:(

Ih,samo 4puta? :lol: :lol: :lol::lol:

Polaaaaaaaako bwe! ;)

Moras posmatrati na koliko vremenskipiski,takodje da posmatras koliko tecnosti pije... Ja sam skontala da npr.ako pije vise tecnosti nudim mu na 25-30min.,a kad pije manje na sat vremena.I pali.A ako promasim krene da piski i javi... :rolleyes: Taman ce do jeseni skontati... Valjda... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa evo 5 puta hehehe-... Nemam vise trenerke da mu obucem ... Sad je u sorc... Ja bi to na brzinu sve ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj ceo dan trci samo u gacama,samo kad negde izdemo oblacimo sorceve... :)

I ja bih brzinski al' kad to ne ide tako... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da l dobro radim.. Ne cekam da mi kaze da mu se piski nego ga stavim na wc solju i kazem mu da piski ,posto sam primetila da kad god mu to kazem on to uradi... Sta mislite ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi to radimo,mislim da ce tako skontati da tamo treba pa ce poceti da javlja sam,naravno celo vreme mu pricam da treba da nam javi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da l dobro radim.. Ne cekam da mi kaze da mu se piski nego ga stavim na wc solju i kazem mu da piski ,posto sam primetila da kad god mu to kazem on to uradi... Sta mislite ???

Mislim da imas srece :lol: Ma brzo cete vi to...em hoce da sedi,em uradi kada mu kazes...znaci samo da ga cesce stavljas na nosu/solju...i brzo ce nauciti sam da najavi...samo nemoj da odustajes sad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Apsolutno se slazem sa Citanom,kao i uvek... :wub: Ne odustaj sad!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi danas kada smo se vracali sa placa (pre puta je piskila u nosu)...posle 15-20min voznje kaze da joj se piski.Ja rekoh,sacekaj sad cemo da stanemo...stanemo,izvadim nosu,ona sedne...5 min.sedi... nista...vratim je u kola,krenemo...i onda nas je jos 2 puta isto tako provozala...cetvrti put..opet...stanemo...kad ona stvarno piskila u nosu...e a da ste nas videli kako na sred puta skacemo i tapsemo svo troje...

:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Apsolutno se slazem sa Citanom,kao i uvek... :wub: Ne odustaj sad!!!

:wub:

E kad docekasmo da i mi delimo savete :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub:

E kad docekasmo da i mi delimo savete :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: Bas! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi danas kada smo se vracali sa placa (pre puta je piskila u nosu)...posle 15-20min voznje kaze da joj se piski.Ja rekoh,sacekaj sad cemo da stanemo...stanemo,izvadim nosu,ona sedne...5 min.sedi... nista...vratim je u kola,krenemo...i onda nas je jos 2 puta isto tako provozala...cetvrti put..opet...stanemo...kad ona stvarno piskila u nosu...e a da ste nas videli kako na sred puta skacemo i tapsemo svo troje...

:) :) :)

ahahahahah e nekad su nasa deca zrelija od nas samih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da l dobro radim.. Ne cekam da mi kaze da mu se piski nego ga stavim na wc solju i kazem mu da piski ,posto sam primetila da kad god mu to kazem on to uradi... Sta mislite ???

tako sam ja mom uhvatila foru kad mu je bitnija igra ili nesto drugo od piskenja, ili treba da idemo negde a on ne bi bas sad da piski, pa da ga ne bih molila

ja ga samo stavim na nosu i kazem kad piskis zovi da te obucem i on piski u roku od 10sek

a ne ko tata "on nece da piski" i mali se u roku od min upiski u gacice :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.