Hrkanje kod bračnog partnera

odgovora

Objavljeno

I ja i mm hrcemo, katastrofa, nema noci da ne budimo jedno drugo i da se gurkamo i opominjemo, i zato smo uvek neispavani :) A kad legnemo spavati to se uvek gleda ko ce prvi da zaspi i da izbegne hrkanje onog drugog, a jos se ja prilepim uz njega pa mu lepo hrcem na uvce :lol: ako ne hrcem onda nesto mljackam i povremeno skrgucem zubima. Sve u svemu bucni smo oboje, ne znam kako ce dete spavati od nas :)

:lol::lol: Nocna simfonija :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Retko hrče, samo kad je baš-baš umoran, a i tad ja zaspim bez problema... Za sebe ne znam, ne buni se ;)

Mamino voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Je l imate neki lijek za "burgijanje" nocu? S jedne strane osluskujem bebu, a s druge mm kako hrce :blink: I tako od porodjaja ;)

Imam ja, izbaci muza iz sobe :lol: .

I moj nekad zna da zahrce, uglavnom kad je jako umoran i spava na ledjima. Uvek ga gurnem da se okrene na stranu i onda prodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam ja, izbaci muza iz sobe :lol: .

I moj nekad zna da zahrce, uglavnom kad je jako umoran i spava na ledjima. Uvek ga gurnem da se okrene na stranu i onda prodje.

Ovo i ja radim! Ako ne pomaze,lakat u stomak :lol: salim se,naravno!

Mada sam znala da mu stisnem nos prstima tj na tren zatvorim... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tema postoji..pogledajte, možda ima neki dobar savet.KLIK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame,

I ja imam tezi problem sa hrkanjem MM. Cak sam ga i prebacila u drugu sobu kad nam se rodio bebac jer nisam mogla i njega jos da podnesem / em ne spavam od bebe em od njega :blink: . Istrazivala sam sve i svasta probala ali nema jednostavno leka. Juce sam cak iz Kanade dobila neku silikonsku protezu protiv hrkanja. I....apsolutno nema nikakvog ucinka. :huh:

Pozz

Vex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znači kod vas nema pomoći... :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame,

I ja imam tezi problem sa hrkanjem MM. Cak sam ga i prebacila u drugu sobu kad nam se rodio bebac jer nisam mogla i njega jos da podnesem / em ne spavam od bebe em od njega :blink: . Istrazivala sam sve i svasta probala ali nema jednostavno leka. Juce sam cak iz Kanade dobila neku silikonsku protezu protiv hrkanja. I....apsolutno nema nikakvog ucinka. :huh:

Pozz

Vex

Silikonski cepici za usi..ili voskani, imas ih po apotekama..stavis i ne razmisljas ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Silikonski cepici za usi..ili voskani, imas ih po apotekama..stavis i ne razmisljas ;)

Da, ali onda neće ni bebu čuti, tako da to nije rešenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, ali onda neće ni bebu čuti, tako da to nije rešenje.

Heh vidi se da jos nemam pojma oko dece :D

Ja racunam beba place glasnije pa ce cuti, ja stavim labavo te cepice pa cujem recimo alarm kad mi zvoni i tako to, ali hrkanje mi bas prigusi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Silikonski cepici za usi..ili voskani, imas ih po apotekama..stavis i ne razmisljas ;)

To znam imam ih naravno, ali onda ne mogu bebu da cujem kada zaplace nocu ili se meskolji.... ;)

pedagog voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dormo jastuk, kazu na reklami :)

moj muz spava na dormeo jastuku i hrce. :lol: ranije nije hrkao, i ja verujem da je to zato sto je sad umorniji. sizim od toga. dete nam se ionako budo nocu cesto, pa pocinjem da sumnjam da je to zbog hrkanja.

elem, znala sam da ima ova tema i nadala sam se da cu naci neki korisni savet, ali ocito nema takvog. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooooo, ja mog budim par puta u toku noci da se okrene na drugu stranu jer uzasno jako hrce! i okrene se i nastavi gde je stao! aaaaaaaaaa! :lol:

Maša voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mog muza stalno snimam kad pothrkuje i posle ga zezam.

To sam i ja htela, ali bi se ovaj moj gospodin "savrsen sam" tako smrtno uvredio da je to nenormalno :D Inace ja ga samo munem laktom jer hrce kad je na ledjima da se prevrne i nije mi dosadno da ga svako malo mutkam laktom tako u rebarca kad hrce :D Moj zaredja, hrce 15 dana, 10 sam mirna i tako u krug...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne hrcem, ali zato moj muz hrce za medalju :D ne mogu da spavam od njega ponekad xD 

Majche91 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne hrcem, ali zato moj muz hrce za medalju :D ne mogu da spavam od njega ponekad xD 

isti slucaj, samo sto ja uopste ne mogu da spavam od njega :mellow:

Pogotovu kad sam se porodila, pa to ko da je jos gore postalo. Sad spavamo u odvojenim sobama, jednostavno nema sanse da se naspavam ako je on tu, covek uvek hrce :(

Zuza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr Novak Vukoje u Petrovaradinu, poznat kao covek koji je spasio mnoge brakove. :)

Ne isprobavajte cuda sa reklama, nego idite kod strucnjaka da utvrdi i otkloni problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam teoriju da se meni dete nocu budi zato sto ja hrcem. Ali ja imam devijaciju u nosu ,i problema sa disanjem tako da je jedino resenje operacija. Hrlanje stvarno zna da bude problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr Novak Vukoje u Petrovaradinu, poznat kao covek koji je spasio mnoge brakove. :)

Ne isprobavajte cuda sa reklama, nego idite kod strucnjaka da utvrdi i otkloni problem.

Vukoje rules!!! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.