Hrkanje kod bračnog partnera

odgovora

Objavljeno

Posle duzeg vremena sinoc sam spavala kraj muza i u istoj sobi ali sam ga pre toga upozorila da ne sme da hrce...hihihihi.i on se uplasio....hihihihi...i nije hrkao... :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj dragi ne hrce, ali je mene uspio snimiti prije neko vece... Hrcem vec dvije noci za redom jer sam se prehladila, pa ne disem na nos.

Valjda nije strasno, cim on nije pobjegao u drugu prostoriju. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj dragi ne hrce, ali je mene uspio snimiti prije neko vece... Hrcem vec dvije noci za redom jer sam se prehladila, pa ne disem na nos.

Valjda nije strasno, cim on nije pobjegao u drugu prostoriju. :P

A zazu da su zene na sve spremne, a vidi ti ovo...i muskarac na sve spreman!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A zazu da su zene na sve spremne, a vidi ti ovo...i muskarac na sve spreman!!!

He he, ponekada nismo ni svjesne na sta su sve spremni...

Ali, sve dok su bezazlene stvari u pitanju, dobro je. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam među malobrojnim srećnicama, niko od nas dvoje ne hrče. Nadam se da će tako i da ostane ubuduće jer imam izuzetno lak san. Moj tata ceo život hrče tako da žalim mamu i ne mogu da shvatim kako je u stanju da spava u istom krevetu sa njim, a još manje moju sestru čiji suprug ima najjače hrkanje koje sam ja čula u životu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam među malobrojnim srećnicama, niko od nas dvoje ne hrče. Nadam se da će tako i da ostane ubuduće jer imam izuzetno lak san. Moj tata ceo život hrče tako da žalim mamu i ne mogu da shvatim kako je u stanju da spava u istom krevetu sa njim, a još manje moju sestru čiji suprug ima najjače hrkanje koje sam ja čula u životu.

Stvarno si prava srecnica!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam među malobrojnim srećnicama, niko od nas dvoje ne hrče. Nadam se da će tako i da ostane ubuduće jer imam izuzetno lak san. Moj tata ceo život hrče tako da žalim mamu i ne mogu da shvatim kako je u stanju da spava u istom krevetu sa njim, a još manje moju sestru čiji suprug ima najjače hrkanje koje sam ja čula u životu.

blago vama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm spava a ne hrce...sta li mu je? c028.gif Pitam se pitam se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam među malobrojnim srećnicama, niko od nas dvoje ne hrče. Nadam se da će tako i da ostane ubuduće jer imam izuzetno lak san. Moj tata ceo život hrče tako da žalim mamu i ne mogu da shvatim kako je u stanju da spava u istom krevetu sa njim, a još manje moju sestru čiji suprug ima najjače hrkanje koje sam ja čula u životu.

I meni se posrecilo sa muzem sto se tice hrkanja, on i kada popije maltene ne hrce a ovako pogotovo, ne hrcem ni ja :rolleyes: Takodje imam lak san i ne bih mogla sigurno da spavam u istoj sobi sa njim da je drugacije, nema sanse! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz inace ne hrce sem kad je prehladen,sto je vrlo retko.Ali radi nesto drugo u snu...MLJACKA i ponekad skripuce zubima.Mljackanje mi uopste ne smeta ali kad pocne da skripuce ,sva se jezim i odmah ga guram da prestane :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam među malobrojnim srećnicama, niko od nas dvoje ne hrče. Nadam se da će tako i da ostane ubuduće jer imam izuzetno lak san. Moj tata ceo život hrče tako da žalim mamu i ne mogu da shvatim kako je u stanju da spava u istom krevetu sa njim, a još manje moju sestru čiji suprug ima najjače hrkanje koje sam ja čula u životu.

blago tebi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Niti ja hrcem, niti on. Zapravo, ja nemogu da disem na usta u snu, zato mi nema spavanja kad sam prehladjena. Moj muz hrce jedino kada je baaaas premoren sto se retko, retko kad desava. Ja nemam milosti kad neko hrce, a ja sam tu. Ja ih budim, teram da se okrenu i sl. Kazem, ako ja ne spavam, nema ni ti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ne samo da moj muz hrce,vec i cerkica.Njega i budem,ali nju ne mogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf mm hrce samo tako , a ne veruje mi kad mu kazem ! Ja ga snimim on ne moze da veruje !! Koliko puta sam ga budila zbog toga ...uzas.. N e mogu da spavam ponekad od njega.. Ali super je sto ja uvek zaspim pre njega...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam hrkala samo u trudnoci i to tiho, barem tako mm kaze. :)

On hrce stalno, pogotovu od kada se u braku ugojio... :) U pocetku mi je smetalo, i jedino me je brinulo da ne budi malu. Medjutim, i ona i ja smo se navikle na njegovo hrkanje, pa spavamo ko topovi pored njega.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li hrcete kada spavate? Meni muz kaze da hrcem mada ja u to ne verujem ali zato znam da on hrce i da ne mogu da spavam od njega. Sada spavamo odvojeno on sa jednim detetom, a ja sa drugim...sinoc me terao da spavamo zajedno i pristala sam ali sam se jedva uspavala tako da sada samo zevam. A vasi muzevi?

MOJ MUZIC NE HRCE, SPAVA KAO BEBICA, NE CUJE SE... ALI SAM ZATO JA JEDNO VREME DOK NISAM OPERISALA ZUBONJU TESTERISALA PO CELU NOC... 1202591pu55lez1va.gifSAD SAM FINA... :rolleyes:MM KAZE DA SE OD OPERACIJE NE CUJEM...121068lwj45xqdb5.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nocas kao nikada MM je toliko hrkao da i pored svega sto me je mucilo i kada zaspem probudi me njegovo hrkanje. NIKADA nije bilo tako, doslo mi je da odem u drugu sobu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

945485l0cyai0biu.gifNe moze da mu se zameri kad radi to nesvesno.... Ja sam samu sebe nervirala dok sam hrkala... Ali da moj hrce ja bih bila hronicno neispavana... Meni svaki sum smeta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm ne hrce, on sijece drva, glasan je kao motorka! Sam sebe uplasi i probudi! :lol: U pocetku je bilo "Ljubavi, hrces", pa se on nekako namjesti i ne hrce pet minuta! Onda kada to nije reagovalo krenulo je drmanje, pa golicanje, pa bockanje, pa stipanje... Sad kada ga zveknem jedva odreaguje, ali se primiri pet minuta! Ako ne zaspim prije njega, nema mi spavanja, narednih sat i po vremene, dok me umor ne savlada!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm ne hrce, on sijece drva, glasan je kao motorka! Sam sebe uplasi i probudi! :lol:

s0232.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sxam pocela da hrcem u zadnje vreme pa mm ne moze da zaspi t57125.gifgleda uvek da ugrabi da zaspi pre mene inace nema spavanja cele noci a kod mene nema pauze u testerisanju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm hrce ako je jako umoran i nenaspavan-sto je cesto slucaj, ili ako malo popije posebno ako spava naledjima..

pre nekako on hrce i hrce a bili u Zvorniku kod sestre pa on i zet pili neke rakije. 2h ne mogu da zaspim od njega i kad sam ga konacno sutnula i probudila, onako besna kazem A DA MALO LEGNES NA LEDJA- umesto da mu kazem da legne na stranu, a on kaze meni mrtav hladan PA NA LEDJIMA SAM !!!

to mi je najgore kad se meni jako spava a ako svi zajedno legnemo, ne mogu da zaspim dok nisam sigurna da mi dete spava i za to vreme oni obojica zaspu a ja posle se otezem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hrce,hrce...Testerise!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm ne hrce nego rice,kao lav <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja i mm hrcemo, katastrofa, nema noci da ne budimo jedno drugo i da se gurkamo i opominjemo, i zato smo uvek neispavani :) A kad legnemo spavati to se uvek gleda ko ce prvi da zaspi i da izbegne hrkanje onog drugog, a jos se ja prilepim uz njega pa mu lepo hrcem na uvce :lol: ako ne hrcem onda nesto mljackam i povremeno skrgucem zubima. Sve u svemu bucni smo oboje, ne znam kako ce dete spavati od nas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.