Hrkanje kod bračnog partnera

odgovora

Objavljeno

Da li hrcete kada spavate? Meni muz kaze da hrcem mada ja u to ne verujem ali zato znam da on hrce i da ne mogu da spavam od njega. Sada spavamo odvojeno on sa jednim detetom, a ja sa drugim...sinoc me terao da spavamo zajedno i pristala sam ali sam se jedva uspavala tako da sada samo zevam. A vasi muzevi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM hrče. Dok sam bila trudna i imala lak san, morala sam da se prebacim u drugu sobu. Međutim, pred kraj trudnoće sam baš želela da spavamo zajedno, pa sam mu zabranila da zaspi pre mene. Tako da je svako veče morao da čeka da ja prva zaspim. :D

Sad opet spavamo odvojeno, pošto ja spavam sa detetom, ali čujem ga i iz druge sobe kako testeriše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mm hrče :blink: ali srećom ne strašno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ne hrčem, a moj muž hrče, ali ne uvek i nije strašno... ja ga samo gurnem i on se okrene i prestane... sreća da nije tako strašno jer ne znam kako bih spavala jer ja odmah čujem čim počne da hrče i budim se istog trenutka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ne hrčem, a moj muž hrče, ali ne uvek i nije strašno... ja ga samo gurnem i on se okrene i prestane... sreća da nije tako strašno jer ne znam kako bih spavala jer ja odmah čujem čim počne da hrče i budim se istog trenutka...

Blago tebi. Ja mislim da moga muza cuju i komsije. Cula sam da postoje neke stipaljke koje sprecavaju hrkanje???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo kad mi je zapusen nos,a on redovno,ne prejako doduse,gurnem ga malko i on se probudi...pa onda opet...i tako u krug.Sad od ove prolecne alergije je jos gore.A ja uzasno lak san.Probudi me cak i kad se Lea okrene u krevecu.Pa onda ajde kad sam vec budna da odem do wc-a,rasanim se,pa mi opet treba vremena da zaspim.Probudim se bar 5 puta u toku noci.Kazu ljudi 'pa tako ti je sa decom'a ona dusica spava 11h nocu.Ja kazem 'tako ti je kad imas muza koji hrce'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja hrcem kada mi je zapusen nos,a mm od kada se ugojio hrce ubija. Znaci,to zvuci kao da testerise drva,a kad naidje na cvor,ludiloooo. Jedini spas je da zaspim pre njega,ali nekada se toliko oduzme da me probudi. Jadno ovo dete, ne znam kako njoj ne smete. Ja ga nekada u toku noci probudim i kao " cuti, probudices Janu",a ona dusica kao top. :P

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi ne hrcemo, ponekad malo zbog polozaja spavanja, al u tom slucaju "gurkanje" u rebra pomaze :lol:

E a moj tata je u tome sampion! Jednom smo mama i ja bile ispred komsijine kuce i cule ga kroz otvorena vrata terase :lol: Kako li moja majka spava pored njega vec skoro 40god, da mi je znati... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sva sreca pa ne hrcemo ni mm ni ja.. Mislim da bih to jako tesko podnela.. San mi je svetinja kad se uvece mrtva umorna rasirim po krevetu kao morska zvezda.. :D

Ali zato svekar hrce za celu famEliju :D :D hahaha.. Moja sveki ludi od njega.. Kad sam dosla da zivim kod mm ( a samim tim i kod njegovih :( ) presekla sam se kad sam cula hrkanje mog svekra.. U pocetku nisam provalila sta je to, jer je licilo na sve samo ne na hrkanje.. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sinoc sam opet probala da spavam u istoj sobi sa muzem...nisam uspela...pa on hrce vise nego sto je hrkao pa sam pobegla kod dece...poludecu...moracu nesto da preduzmem, samo sta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao jako ste slatke sa ovim komentarima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sinoc sam opet probala da spavam u istoj sobi sa muzem...nisam uspela...pa on hrce vise nego sto je hrkao pa sam pobegla kod dece...poludecu...moracu nesto da preduzmem, samo sta?

Au jel baš toliko :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Micika a jel si probala one flastere protiv hrkanja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne hrcem, a ni moj muzic, sva sreca, ne hrce. :) ne znam kako bih to podnela, jer imam veoma lak san. Bila bih budna po celu noc :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Muz hrce i to me bas izludjuje. Cesto puta ga cusnem ili probudim, on se promeskolji i bas kad me pocne hvatati san, on opet - struze li, struze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj muz toliko hrce da se cuje u prizemlju.Od pocetka braka ne spavam s njim u sobi vec u drugoj.Ima neki sprej protiv hrkanja,to cu mu ovih dana kupiti,mozda on pomogne. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos uvek nisam nista preduzela ali cu uskoro morati. Hrce toliko jako da imam osecaj da prozori vibriraju...Interesantno je i to da zaspi cim legne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi ne hrcemo, ponekad malo zbog polozaja spavanja, al u tom slucaju "gurkanje" u rebra pomaze :lol:

E a moj tata je u tome sampion! Jednom smo mama i ja bile ispred komsijine kuce i cule ga kroz otvorena vrata terase :lol: Kako li moja majka spava pored njega vec skoro 40god, da mi je znati... :rolleyes:

Moji hrču u duetu :D :D :D Kad odem kod njih imam stereo ugođaj :D

Ja hrčem samo kad sam jaaakooo umorna i to ne nešto strašno (kaže mm) a i on isto tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moj muz je hrkao dok je pusio,onda je prestao da pusi i jedno vreme sam bila mirna,ali je poceo da se goji,pa je opet poceo da hrce,i to kao da se gusi,i onda se ja uplasim i celu noc ga gurkam,i cim se okrene na ledja ili na desni bok odmah hrce...testerise i to u oba pravca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja hrcem ponekad,a moj muz testerise non-stop.Evo upravo sada ga slusam a jos i bunca.Svadja se s nekim u snu, prica:"E neces vise!"

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja hrcem kada mi je zapusen nos,a mm od kada se ugojio hrce ubija. Znaci,to zvuci kao da testerise drva,a kad naidje na cvor,ludiloooo. Jedini spas je da zaspim pre njega,ali nekada se toliko oduzme da me probudi. Jadno ovo dete, ne znam kako njoj ne smete. Ja ga nekada u toku noci probudim i kao " cuti, probudices Janu",a ona dusica kao top. :P

:lol: :lol: :lol: :lol: xaxaxaxaxaxaxaxaxa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm ne samo da hrce vec i skripi zubima!!!znaci ludilooooooooooooooooooo

oterali ga Luka i ja u drugu sobu , zatvorili vrata pa nek testerise i turpija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ovde covek svasta da procita.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ne hrcem ali zato mljackam dok spavam :o !A mm,mislim da je on fenomen-hrce i dok spava na stomaku! :wacko: Srecom od kad sam se porodila retko spavamo zajedno,ali i to malo zna da mi smeta! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo kad mi je zapusen nos,a on redovno,ne prejako doduse,gurnem ga malko i on se probudi...pa onda opet...i tako u krug.Sad od ove prolecne alergije je jos gore.A ja uzasno lak san.Probudi me cak i kad se Lea okrene u krevecu.Pa onda ajde kad sam vec budna da odem do wc-a,rasanim se,pa mi opet treba vremena da zaspim.Probudim se bar 5 puta u toku noci.Kazu ljudi 'pa tako ti je sa decom'a ona dusica spava 11h nocu.Ja kazem 'tako ti je kad imas muza koji hrce'

:D :D :D:lol: :lol: :lol: joj dobra si

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.