krema za suncanje

odgovora

Objavljeno

mi uvek imamo niveu u spreju pored jos nekoliko kojih imamo. ja luki to mazem isto na lice.super je, nivea je zakon. nemci su nemci.

hvala seceru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce sam kupila ovo:

nivea-sun.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce sam kupila ovo:

nivea-sun.jpg

Pa to! Nije htelo da mi postavi sliku. Mazes na lice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to! Nije htelo da mi postavi sliku. Mazes na lice?

Normalno da mazem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi smo koristili Mustelu, na zalost ovde je ne mogu naci. Super je ;)

A sta je to? :) Ja neinformisana do daske :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Mico, ne znam, nisam ni obratila paznju preterano ali mislim da nisam videla ovde. Mada mogu da pitam, nista me ne kosta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da se Mustela uglavnom kupuje u apotekama, tako da bi najbolje bilo tamo da pitas. Mi smo koristili Mustelu, ali ja mislim da je bilo drugo pakovanje i da nije bilo jace od 30. Apotekarka me tad upozorila da nije kupovati kreme koje imaju faktore zastite preko 30, tako da od tad uglavnom vodim racuna.

Mustela ima razne kreme u ponudi, a mi smo pored ove za suncanje koristili i hidrantnu za negu bebine koze.

Jedina mana su joj malo jace cene.

Hvala draga, pa znas kako, i ovu kremu sam kupila na popustu i kostala je 1300din tako da bih jos tih 1000+ odvojila nekako ;) Al eto, za sada imamo, verovatno ce nam ovo koristiti ove godine a sledece cu potraziti Mustelu. Hvala vam :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li ste pocele da mazete decu kremom sa zastitnim faktorom kada ih izvodite napolje i sta mislite da je bolje krema ili sprej?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja je mazem od kako smo presli na kratke rukave. Sto je sigurno - sigurno je ;)

Meni je bolji sprej... ni sama ne znam zasto :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li ste pocele da mazete decu kremom sa zastitnim faktorom kada ih izvodite napolje i sta mislite da je bolje krema ili sprej?

moje crnce je vec u maju dobilo boju :D Ali se od pre neki dan prskamo nekim sprejicem ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li ste pocele da mazete decu kremom sa zastitnim faktorom kada ih izvodite napolje i sta mislite da je bolje krema ili sprej?

Nisam još počela ni sa čim da ga mažem... Nije na suncu od 11 do 17 - često smo u ovo doba napolju, al se držimo ladovinke...

Ne znam ni šta bih mu kupila za mackanje...

A bre imamo temu o ovome :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam kupila SebaMed i odlicna je krema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moje crnce je vec u maju dobilo boju :D Ali se od pre neki dan prskamo nekim sprejicem ...

I mi isto! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi isto! :D

al najsmesniji je bio kad mu skinem majicu a on izgleda kao da je jos ima na sebi , ramena i torzo beli a od laktova do saka ko bantu crnac :D Jos ono njegovo smesno stomace , pravi afrikanac :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

al najsmesniji je bio kad mu skinem majicu a on izgleda kao da je jos ima na sebi , ramena i torzo beli a od laktova do saka ko bantu crnac :DJos ono njegovo smesno stomace , pravi afrikanac :D

MM kaze "To je pivski stomak" I zato ga sada zovemo "pivski" :wub:

Vuk ima tamniji ten od mene i mm-a, jos je sada pocrneo, prosto mi je neprijatno kada ljudi krenu da se cude po ulici "Juuuu na koga ima taman ten"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce sam kupila ovo:

nivea-sun.jpg

kod nas je plave boje, ne znam za belu. ali verovatno to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li ste pocele da mazete decu kremom sa zastitnim faktorom kada ih izvodite napolje i sta mislite da je bolje krema ili sprej?

Obe su mi baš tamne i mažem im samo lice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kod nas je plave boje, ne znam za belu. ali verovatno to je to.

ima i plava i bela cini mi se :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM kaze "To je pivski stomak" I zato ga sada zovemo "pivski" :wub:

Vuk ima tamniji ten od mene i mm-a, jos je sada pocrneo, prosto mi je neprijatno kada ljudi krenu da se cude po ulici "Juuuu na koga ima taman ten"?

Sta tu ima da ti bude neprijatno bre , pa nema nista lepse nego prirodno taman ten , sta god bilo u modu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ima i plava i bela cini mi se :unsure:

jeste, videla sam veceras u supermarketu i belu . sorry. :)

ja kupim veceras za luku za prvo pomoc da imamo karoten deciju, ali planiram da mu kupim ovu la roche posay

anthelios.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja preporuka je PRONASOL kids, Saljic! ;)

Koristili je ovog ljeta prvi put i odlicna je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas smo dete prvi put vodili na bazen i namazala sam ga od glave do pete nekom kremom za sunčanje za bebe, nekog lokalnog proizvođača, nisam primetila da je uopšte pocrveneo, mada ga nisam dugo ni držala na suncu pošto je bilo jako. Ova krema je sa faktorom 50, mada ih ima i sa višim faktorima. Negde sam čitala da je svaki faktor veći od 30 u stvari reklamni trik, jer faktor 30 štiti od 98% štetnih zraka, sve preko tog faktora je kao namenjeno zaštiti samo od onih preostalih 2%. Ne znam koliko je to tačno ali znam da sam se dvaput namazala kremama koje su sa faktorom 30 jer drugih nije bilo da kupim, oba puta izgorela samo tako, a kad stavim 50-ku sve super. E sad, jesam li ja toliko osetljiva baš na tih 2% ili to što tvrde baš i nije istina ne znam :D

paper_moon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je opet aktuelno...preporuke za kremu za sunčanje za decu, 7 i 3 godine...ja osedim svake godine dok odlučim, što zbog para, jer treba da uzmem 2 pakovanja, što zbog preporuka različitih...uglavnom sam sebamed uzimala i razmišljam da li da i ove godine uzmem...pritom imaju osetljivu kožu i lako im se iritita....pomoć?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mi smo kupili bas ovu od gore sa slikom La Roche Posay, koristili smo je i pre i bili zadovoljni, lepo se razmazuje i traje dugo. Isto je dobra i za osetljivu kozu.

marush voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam o njoj razmišljala, nego mi je skupa za dve boce, onda 500o treba da dam...mada vidim da ima od 250 ml, pa ne znam da li će mi biti dovoljno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.