Igraonice za proslavu dečijeg rođendana


odgovora

Objavljeno

Jedno pitanje,doduse malo glupo,al ajde...:D

Dete mi za par dana prvi put ide u igraonicu na rodjendan kod drugara iz grupe,novi smo i u grupi i u svemu tome,pa nisam u toku ako me razumete...

Interesuje me sto se tice poklona jel pristojno pokloniti majcu i cokoladu,mislim jel to ok,ili je malo? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakve veze ima da li je rođendan u igraonici sa poklonom? Kupite šta biste inače kupili za rođendan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ni nema veze sa igraonicom,nisi me razumela...:)

Prvi put iide negde na rodj,a nije rodbina u pitanju,gde je kod nas obicaj i pare i igracka/neka krpica,i to me uvek izadje ko Sv Petra kajgana,a ovo je drugar iz skolice,pa kapiram ono nesto simbolicno bez p..seravanja,posto nismo nesto pri parama trenutno,al nebi da se izblamiramo.

Sta bi ti kupila za tu priliku,eto...Ne poznajes ni dete ni roditelje.

Nadam se da sam sad lepo objasnila! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo bili na rodjendanu jednog druga iz vrtica. Kupila sam mu duks. Da nije zima, verovatno bih kupila majicu. Mada stvarno ne robujem tom "da se ne izblamiram" tripu, procenim koliko mogu i koliko zelim i to je to. Opusti se, poklon vam je super. :)

Kokica87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U pravu si, rekoh odmah da je pitanje glupo;)

U svakom slucaju si mi olaksala posao!Hvala na odg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tražim preporuke za igraonicu, Beograd, Zvezdara, Palilula, preživeću i nešto dalje tipa Novi Beograd, al' da nije baš neki drugi kraj sveta. Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo bili u ovoj odlična je!

http://ostrvosablagom.rs/

Deluje super ali j eogromna, pa sam je zbog toga otpisala. Ne bih rođendane otvorenog tipa, a sama da je zakupim, zvrjala bi prazna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Deluje super ali j eogromna, pa sam je zbog toga otpisala. Ne bih rođendane otvorenog tipa, a sama da je zakupim, zvrjala bi prazna.

To jeste,imas pravo.Za tu priliku najbolje su rodjendaonice intimnog tipa,malene i sa dobrom organizacijom.

Mi smo jednom bili i centru u ovoj i mislim da je super za to.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tražim preporuke za igraonicu, Beograd, Zvezdara, Palilula, preživeću i nešto dalje tipa Novi Beograd, al' da nije baš neki drugi kraj sveta. Hvala!

http://www.decijakucica.com/

Bili u jutarnjem terminu,bilo super,veliko dvorište (jedino što nije da male od 3 god. pustiš same jer nije pregledno),unutra isto interesantno,prilično kičasto ali zanimljivo.

ps. Čini mi se da je drugarica u maju zakazala za jul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A tu smo slavili prošle godine. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.