Organizacija oko spavanja

odgovora

Objavljeno

Tvoja Emilija je ista kao moj Filip...slični i u hrani, spavanju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaista su nam zlatna deca :rolleyes: (kakvi su joj roditelji) ja tako kazem kada me pitaju "kakava je Emilija beba" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od 6 meseca je stavljam u ljuljasku tako je uspavljujem kada se meni ne spava. Inace je samo zagrlim i poljubim i zaspimo zajedno. Kasnije je samo prebacim u krevetac, jer se obavezno kroz sat vremena probudim.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol: i jer je uspavao na kraju ??? :lol::lol:

Tako i Strahinja hoce da legne na mene ili na tatu kad mu se spava i tako zaspi... Kako je slatka mala ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha... E fenomenalno je... Svaka mu cast na pozrtvovanosti i zelji da uspava misica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Necu da otvaram novu temu jer ne znam kako da je nazovem ,pa cu da pisem ovde .

Meni je malo cudno ovo ali me zanima da l je samo kod mene tako.

Ustaju oboje oko 7 -8,dorucak ,pa onda presvacenje itd igranje ,gledanje tv a ,onda Strahinja spava oko 12 do 2 (uglavnom) ,a Aki se igra ,onda ako je lepo vreme idemo napolje ,igramo se ,ponekad idemo na jezero i gledamo da se sgto vise umore kako bi uvece lepo i brzo zaspali ,znaci ceo dan radimo nesto ako je lepo vreme ,i uvece ih jos dodatno umorim kupanje od 10min i kad legnemo da spavamo TO JE NE MOGUCA MISIJA ! Nema sanse da zaspe iako su umorni,treba im pola sata-sat da se uspavaju a za to vreme samo se smeju vriste hoce da se igraju... E ,sad ,ako je napolju bas lose vreme ,sedimo ceo dan kuci ,nigde ne idemo ,oni isto rade ,igraju se itd,uvece kad je vreme za spavanje ponekad ih okupam p isto oko 10min ,i kad legnemo u krevet u roku od 10min oni komirani od spavanja..

jer ste me razumeli ??

znaci kad ceo dan se igraju ,plivaju ,jure trce uvece tesko zaspe iako su umorni ,a kad nigde ne idu ceo dan samo sede kuci zaspe mnogo brzo... jer ima jos neko ovakav slucaj ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Wahahahahahaha! :lol: :lol: To ti je snalazljivost oceva... :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ahahahahah :) :) :) preslatko :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ovaj snimak pet puta pogledala...baš me nasmijalo i osvježilo dan. Ova curica jako podsjeća na mog F, samo što tata ne stane u krevetac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hihihhihihi onaj ulazak u krevetac je neprevazidjen hahahahahaahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divim se muskarcima :)

Ovako je mm uspavljivao Aleksu :)

2f6-IMG-29.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao dobri su...a vidi BEBAC-a na laptopu...odnosno YOU TUBE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divim se muskarcima :)

Ovako je mm uspavljivao Aleksu :)

2f6-IMG-29.jpg

ahahahahaha.....pisijada :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao ovako slatko se odavno nisam ismejala. mm upravo pokusava da uspava Janu i u najavi znam da ce uskoro dici ruke ali ga pustammmmmmmmmmmmmmm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahah..kakav klip!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divim se muskarcima :)

Ovako je mm uspavljivao Aleksu :)

2f6-IMG-29.jpg

swatkisi!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol: Predobar klip, mnogo slatka devojcica. Dobar neki krevetac, cim je izdrzao tatu. Ovaj moj ne verujem da bi stao u Anitin krevetac... :rolleyes::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Klip je odlican!Mala je genijalac! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame,

Moja beba ima 3 mjeseca i spava posle svakog podoja,bude budna nekih sat vremena (nekada i manje). Da li je to ok u trecem mjesecu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako sam te dobro razumela, tvoja beba je u celih 24h samo sat vremena budna? Ako je tako onda mislim da je to bas malo.

Beba stara 3 meseca bi trebala da spava u proseko od 16 do 17 h dnevno.

E sad, mani se tablica i ipak vidi kako ti se bebica ponasa i kako napreduje. Ako smatras da i dalje nije sve kako treba, posavetuj se sa pedijatrom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dorian ima 16meseci. Preko dana spava jednom 1-2 sata. Uvece leze oko 21h, dam mu cuku, poljubim ga, on mi mahne i zaspi....Spava do 9 ujutru....Mislim da zato tako malo spava preko dana. Nemam problema sa uspavljivanjem, ali me muci sto nekad probudi i hoce kod nas u krevet...Ja ga uzmam i nastavimo svo da spavkamo ali volela bi da ipak spava u svom kreveticu celu noc. Da ga ostavim da place dugo ne smem jer zivimo u stanu i imamo jako zeznute komsije....

Planiramo drugu bebu i stvarno ne znam sta cemo....Nadam se da cmeo do tad uspeti da ga naviknemo da ne dolazi kod nas....Iako mi isrkeno da vam kaze prija kad spavka pored nas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cinjenica je da joj to cak nisam ni jednom stavila, sve racunam moze ona i bez toga :( A sto se tice saveta za bliskost veruj mi to sam probala. Nosala je, pevusila, mazila, ceskala... Jok... Cini mi se da jos vise place. Probala da legnemo zajedno (svetlo nam je stalno ugaseno, jer s'polja dolazi dovoljno svetlosti) i nista....

Ali za utehu je da smo uspeli da sastavimo noc bez budjenja jeeeeeeee!!!! Tek se jutros u 6 probudila (da rucka) pa je sikila korz san i nastavila da spava.

Nadam se da je i kod vas makar malo bolje?! :unsure:

Evo mene ponovo sa istim problemom! Moj Laza jos slabo spava nocu! :( Vise ne znam sta da radim! :unsure: On ne spava, ja neispavana! Uzas! :( Vec je stariji, tezi i stvarno ne znam sta mu je! Izbio mu je zubic i opet isto! Jel ima jos neko ovaj problem? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana, i nama je dugo trajalo, ali su mu izbila u tri dana 4 gornja zubica. Sad se samo jednom ili dva puta probudi. Jedno vreme sam mislila da je od hrane, tacnije od mesa, malo teze je vario, pa sam mu tri dana davala probiotik. Stolica se posle probiotika unormalila, pa ko zna sta je sad od navedenog bio razlog, uglavnom sad stignem i da se naspavam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana, nama se ispostavilo da nisu bili zubici, jednostavno, dosli su joj ti dani koji su trajali nekih 7 dana. Ni dan danas neznam sta je to bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.