"Džidža-bidže" u kući

odgovora

Objavljeno

Hvala Cicana.

A sto se Babuski tice, meni su one pocele da se svidjaju kad sam ovde u jednoj antikvarnici videla jednu od pola metra bojenu isto zltno-tirkiznom bojom, savrsenu , nikad nisam nista lepse videla.

A npr od babuski mi se svidja jos i ovo :

7ky-BdZQkQ.jpg

cbh-By4lzI.jpg

iwx-KGrHqF.jpg

rdr-KGrHqN.jpg

2do-KGrHqR.jpg

ydt-KGrHqZ.jpg

ojs-KGrHqZ.jpg

ghi-dolls-.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ove mi se jos vise svidjaju :rolleyes:

5c5-BtObj2.jpg

lxe-KGrHqR.jpg

knu-KGrHqV.jpg

94b-KGrHqZ.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nemam pojma,uglavnom prodaje se u decijoj radnji,naraste,bude kao ljigavac.Moguce da je to to.

Bas bih volela tako nesto da napravim,da razbijem malo monotoniju.Sve mi je pretezno drveno od tih dzidza-bidza,ali ne vredi kad nemam mesta.

Pa da to je to.Pa stavi ga u vaznu gde drzis cvece ili slicno.

Mi smo to imali pre dve godine i super je....

Mi smo dobili od nekoga i rekli su nam da su te kuglice koje narastu u vodi u stvari šarena zemlja za sveće. Stavili smo u staklene vazu i užilili palmicu. Baš je izgledala lepo.

Samo treba znati odmeriti, jer od vode rastu, pa da ne preliju vaznu.

Isto tako, ako se ne sipa voda (zalije) znaju da se smežuraju pa mogu da se bace :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Secer, vile su predivne. Ti imas decaka pa mozes da ih drzis kao ukras, moje vile bi odmah isle da lete, pa da spavaju, pa u kucicu, pa na igranje sa drugim barbikama i princezama, pa na kupanje, pa vidi mama odlepilo se jedno krilo, pa evo odlepilo se i drugo... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kamilice :lol::lol::lol:

Moj vule jako voli babuske,moja mama ima,i to mi je sad jedina zanimacija kad ode tamo,sklapa i rasklapa,i tako moze ceo dan,ne dosadi mu,i ja sam ih volela kad sam bila mala. Nisam ih ovde kod nas nigde nasla,ali moracu da trazim od buduce snjake da posalje ili donese kad bude dolazila,kod njih u Rusiji toga ima. :lol:

lepe su mi te vile,a mislim da kod mene poredd ecaka to ne bi izdrzalo dugo,on bi to svojim drugaricama lepo podelio da se igraju kad dodju,posto lutke nemamo,a imamo puno drugarica i malo drugova,sta cu,vecina ih ima zensku decu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seceru, i vile, i babuske su super!!! Sve pohvale za kreativnu mamu, i ja sam nekad bojila kamencice, pravila bubamarice pa ga stavljala po cvijecu, super izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seceru, i vile, i babuske su super!!! Sve pohvale za kreativnu mamu, i ja sam nekad bojila kamencice, pravila bubamarice pa ga stavljala po cvijecu, super izgleda.

I moja sestra i ja smo crtale,donesemo sa mora kamenje(citaj:pune kese :lol: ) i onda crtamo,samo sve je to ostalo kod mojih nisam ponela samnom,ne znam sta je od toga ostalo,ali imam pune dve kutije cistog kamenja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam devojke.

Vile se jos uvek drze jer stoje na kaminu gde i ostale dzidze a ja luki ne dam nista da mi dira moje :lol:

Mada i nije nesto zainteresovan za njih :lol:

Sto se kamenja tice, moja mama ih ima milion ove je oslikala ovde na plazi na brzaka, pa i nisu neki, ali za moju netalentovanost u crtanju su odlicne :lol:

Crtala je i po skoljkama, to jos bolje izgleda, ali sam ja to sve razdelila. <_<

Sad sam se primila da radim dekupaz pa cu imati novih dzidza bidza u stanu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.