Vrtići na Novom Beogradu - vaša iskustva, utisci, šta kažu klinci :)


odgovora

Objavljeno

Drage mame, one čija su deca u Lakoviću....šta nam je činiti???

Rezultati su tragični...

Ventilacija i podne obloge!!!

Lepo su nam zatrovali decu...

Ko je radio analize...

Pišite pa ćemo lakše zajedno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeste procitale da od utorka Lakovic ponovo radi?

Nego, ovde da vas pitam posto ste sve iz kraja.

Kod kog pedijatra idete i kako ste zadovoljni?

Mi smo na Zvezdari pa danas idemo da menjamo karton za ovde u 44.blok, okej je pedijatrica ali je predaleko ako nesto treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi idemo kod dr. Milovanovic u 44-om...nije bas za pohvalu, nismo nju odabrali nego onu pre ali ode u penziju, a Milovanovicka dosla umesto nje.

Imam utisak da su sve slicne. Kad nije guzva bila je prijatna i lepo sve objasni, a kad je guzva nervozna i samo otalja posao. Eto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala Hellen, sad nam nasa pedijatrica preporucila neku dr Lidiju (zaboravih prezime).

isto pitanje vazi i za ginekologe posto cu i tu morati menjati karton ( al otom potom)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mala, ja ti samo za ginekologa mogu reci nikako kod Sandre Vukmirice. Nikako.

A za pedijatra su meni isto pominjali Lidiju, ali se mi jos nismo odlucili da prenesemo karton, jer nam je dr u dz Stari grad odlicna. Inace je i nama cimanje bas, ali smo toliki zadovoljni nasom dr da sve to otezemo u nedogled.

A Lakovic vise nemam snage da komentarisem. Muka mi je od cele price.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lidija Galovic verovatno..Majina deca idu kod nje mislim da je ok

malagarava voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta je s Lakovicem jeste svi okej?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja odavno ni ne svratih, ali vidim da nije mnogo staro pitanje za pedijatra - mi smo kod Ljiljane Stepanović Krstić i prilično smo zadovoljni, ponekad mora čovek sam da podseća sa pitanjima, ali je dobar lekar, dosta iskusna, nije od onih koji za svako nakašljavanje prepisuju antibiotike... Ja preporučujem. I na osnovu dva iskustva, rekla bih da je dobra i dr Lela, ja mislim Popović.

E, a za gin, i ja sam tek skoro prebacila karton i po preporuci izabrala dr Mališ, baš sam skoro bila kod nje - divne su i ona i sestra (tj. babica) koja radi s njom! A za tu Vukmiricu su i meni rekli nikako!

Što se Lakovića tiče... ne znam više ništa. Rekla bih da se pu 11 april ponela jako neodgovorno, jer smo sve informacije dobijali preko novina, oni su samo kačili na sajt izveštaje, bez da zauzmu neki zvaničan stav kao ustanova. Sad bi trebalo da se kao roditelji organizujemo i preduzmemo neke korake, dosta se o tome diskutuje na fb grupi, mada je meni to jako konfuzno i puno prepucavanja, naravno, ali će valjda biti sastanak u nedelju, pa ćemo videti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja odavno ni ne svratih, ali vidim da nije mnogo staro pitanje za pedijatra - mi smo kod Ljiljane Stepanović Krstić i prilično smo zadovoljni, ponekad mora čovek sam da podseća sa pitanjima, ali je dobar lekar, dosta iskusna, nije od onih koji za svako nakašljavanje prepisuju antibiotike... Ja preporučujem. I na osnovu dva iskustva, rekla bih da je dobra i dr Lela, ja mislim Popović.

E, a za gin, i ja sam tek skoro prebacila karton i po preporuci izabrala dr Mališ, baš sam skoro bila kod nje - divne su i ona i sestra (tj. babica) koja radi s njom! A za tu Vukmiricu su i meni rekli nikako!

Što se Lakovića tiče... ne znam više ništa. Rekla bih da se pu 11 april ponela jako neodgovorno, jer smo sve informacije dobijali preko novina, oni su samo kačili na sajt izveštaje, bez da zauzmu neki zvaničan stav kao ustanova. Sad bi trebalo da se kao roditelji organizujemo i preduzmemo neke korake, dosta se o tome diskutuje na fb grupi, mada je meni to jako konfuzno i puno prepucavanja, naravno, ali će valjda biti sastanak u nedelju, pa ćemo videti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U nedelju u 12.00 je sastanak ispred Lakovica.

Navodno se zavrsila prica oko Lakovica-treba sto vise da se luftira i tako ce biti cistiji vazduh :huh:

da da..to je zvanicni odgovor-ili nesto u tom smislu, malo elokventnije nego sto ja sad rekoh.

Uglavnom, ocekujem u najmanju ruku da nam se neko zvanican obrati kome se mogu postaviti i pitanja i dobiti odgovori-kad vec toliko naglabaju da je zdravlje dece na 1. mestu, olako su ga ponovo pustili u pogon.

Samo da ne bude isto ko sa smrdljivim zgradama.

jelena_, Taške i Sanja 79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mala, Taske,

ako budete isle na sastanak napisite posle sta i kako je bilo, mozete i na pp ako vam je glupo da o tome pisete ovde. Ja sam bolesna i najverovatnije necu ici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako me prepoznate na sastanku, javite mi se. Posto ja vas sigurno necu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, ja nisam bila, pošto nema ko malog da čuva, a da ga vodim nisam mogla, ne bi bilo ni "s" od sastanka za mene. Ja se nadam da će neko bar na tom fejsbuku napisati šta je dogovor, a meni je već jedan od roditelja poslao obrazac reagovanja korisnika, pa sad čekam objašnjenje i dalje "instrukcije".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvala sam upravo vrtic. Potvrdjena je informacija da sutra pocinju sa radom.

Jutros vaspitacice nisu znale nista da kazu.

I tako... Srbija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pi**im vise od ovog vrtica. Stalno menjaju vaspitacice. Do sad ih je izmenjao bar 6! Sad nije isao nedelju dana i bas se radovao povratku. I jutros ga mm odveo, kad opet druga vaspitqcica. Poceo da place, nece da ide...

Pritom se niko ne predstavlja, nikakva obavestenja ne daju. Ne znam je l to tako normalno ili bi bio red nekakav roditeljski da se odrzi da se bilo kakva obavestenja daju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mala. kod nas nisu menjali vaspitacice. I pravo da ti kazem zadovoljni smo za sada. 

A to da nikakva obavestenja ne daju je toliko uzelo maha. Ja svaki put kad dodjem moram da se raspitujem, msm da cu uskoro poceti da idem na zivce vaspitacicama.

Nama najavljuju da ce uskoro biti roditeljski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej zene imam jedno pitanjce! starije dete mi ide u vrtic pcelica, a mladje (14 meseci) bih da upisem od aprila, recimo..da li je frka i oko upisa drugog deteta il tu ne bi trebalo da bude frke? hvala!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MIlice, ako stariji brat/ sestra ide u taj vrtic onda za mladje nema problema.

Ako ne ide, e tu vec nastaje haos.

 

E Sanja, sad procitah sta si napisala.

Bili su rodtiteljski, vaspitacice smo sve upoznale i izuzetno sam zadovoljna odnosom prema deci i kako se njemu dopada vrtic.

A i sami rodiitelji mi deluju onako bas fini mormalni ljudi.

 

Nego OT, da li neko zna broj DZ u 44. bloku? Pedijatrije? Iiii mooozda koja je smena Dr LIdija Manic ove nedelje.

Nismo jos prebacili karton a zelim kod nje pa ne bih da upadnem u suprotnu smenu.

Sanja 79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Raspored je zastareo ali telefoni su ti ako se ne varam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala!

Jesu ovo imena pedijatara?

Nje nema na spisku, al dobro zvala sam na onaj 319, sledece nedelje je 1. a sad 2. smena.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragi roditelji, Skoro smo se doselili na NBGD, prekoputa YU biznis centra. S obzirom na doba godine u državni vrtić ne možemo upisati dete. Trebala bi mi preporuka za neki privatni vrtić u okolini. Sve je lepo kada odete i čujete priču, ali bih volela da čujem Vaša iskustva. Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.