Pravila korišćenja foruma

odgovora

Objavljeno

Molimo Vas da pročitate pravila foruma.

Na forum se prijavljujete sa istim nalogom kao i na portalu Bebac.com. Kao prijavljeni član imate mogućnost da čitate postove, da odogavarte na njih kao i da pravite nove teme.

Bebac.com nije odgovoran ni za jedan post koji se postavi, ne možemo garantovati za istinitost neke poruke, za njen sadržaj ili kompletnost.

Poruke sadrže mišljenje osobe koja piše čak i u slučaju da to nije zadata tema. Ukoliko korisnik smatra da je neka poruka neprijatna i uvredljiva potrebno je da nas obavesti putem maila. Sve poruke koje su uvredljive biće obrisane u što kraćem vremenskom periodu, ukoliko procenimo da je to neophodno.

Nije dozvoljeno bilo kakvo komercijalno oglašavanje kao i politička, verska i druga propaganda.

Kroz prijavu na forum složili ste sa našim pravilima da nećete koristiti forum za materijal koji je neistinit, za uvrede, pretnje, vulgarne reči niti za otvorene klevete ili pozive na nasilje i ukoliko je u skladu sa uređivačkom politikom roditeljskog portala Bebac.com.

Ukoliko postavljate sadržaj koji ste preuzeli iz neke literature ili sajta obavezno navedite izvor odakle je tekst preuzet.

Bebac.com nije dužan da objašnjava razloge neobjavljivanja neke poruke, i ni u kom slučaju ne odgovara za njihov sadržaj.

Ukoliko želite da pogledate sve mogućnosti foruma, ili imate problem sa nekom konkretnom opcijom sve to možete da pregledate u okviru linka Pomoć ili ukoliko kliknete ovde

T-I-N-A voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde iskreno, koliko vas je procitalo pravila foruma? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

  :unsure: Da ne lazem: ja nisam!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da ljudi znaju koliko tamo ima odgovora na pitanja koja stalno postavljaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OK OVO SU PRAVILA....A PITANJE ADMINISTRATORU: STA SE DESAVA KAD SE NEKO NE PRIDRZAVA PRAVILIMA?????!!!!!NAROCITO UVREDE I SLICNO.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Да, то за увреде и мене занима.

пс да ли је дозвољено рећи своје мишљење о некој теми (а да при томе не будеш извређан)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dozvoljeno je reci svoje misljenje ali da neko ko ga iznosi ne vredja druge!!!!! Nije tesko biti fin!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

На мој став према фенг шуију, добила сам ''комплимент'' да ми је мозак неразвијен, тако некако.

И, то није увреда?

Као и ''Ocigledno si glupa'' од стране корисника ''Нинушка'' ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daj JANA oladi bre, opusti se.

Administratori lepo citaju od pocetka do kraja, pa se lepo vidi ko je sta kome pisao.

Svinjama cija se misljenja ne smeju izraziti jer neko ima problema sa hormonima....bar se nadamo sve da je samo to u pitanju ??

Jedno je sto si iznela svoje misljenje, ali si ti napala Secerov stav i to bas onako, a kada ti je vise njih leeepoooo pokusavalo objasniti sve i smiriti te , ti si se utripovala o nekoj zaveri, histericno i agresivno si primala bilo kakvu rec, pa makar bilo to ono od mene "Opusti se i uzivaj u trudnoci dok mozes"....

Stvarno nema smisla raspravljati se sa tobom, i da - rasprave jesu dozvoljene na forumima, ali ti ocigleno nisi socijalizovana dovoljno da mozemo komunicirati.

Niko nema nista protiv tebe, svi ti kazu da se opustis i zivis svij zivot po svome, niko ti ne brani ili preti, ali pusti se onda decijih svadja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Све ово што си мени написала, примени на себи, јер вапиш за истим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

LECENJE..... zao mi te je, bez uvrede, stvarno mora da ti je jako tesko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kao sto sam vec napisala u jednom delu svi smo mi na svoj nacin,Jana stvarno izvini ali nije nekada uredu ako smo neraspolozene ili imamo neki problem,da vredjamo druge

sve smo mi ovde da se druzimo i razmenjujemo misljenja

pozdrav svim mamama :D :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

,Jana stvarno izvini ali nije nekada uredu ako smo neraspolozene ili imamo neki problem,da vredjamo druge

Eto, ja sam juce bila bas neraspolozena, pa sam pisala viceve i kopirala linkove tuznih pesama u temi Muzika i ni sa kim se nisam svadjala. :P:P:P:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma reseno ljudi, nema vise nervoze, sunce sija, neko se kuci grize, a neko uziva sa svojim burencetom ispod srca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ninushka vi ste vrlo nametljiva i svadjalacki nastrojena osoba.ima vas svuda.vredjate ljude i namecete svoje stavove.sami ste rekli da imate 106kg i nije uredu da vi nekog nazivate svinjom.ovo sto ste napisali je uznemirilo cak i mene a mogu misliti janu i ostale trudnice koje su senzibilnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nekoliko godina sam bila moderator jednog od najvećih foruma na internetu (u određenoj oblasti) koji broji preko 300000 članova.

Jedno od pravila foruma je bilo: nema političkih i religijskih rasprava.

Iako ovaj forum u principu ne bi trebalo da ima ikakve veze sa ovde dve teme, a inklinira da izraste u popularan forum, predlažem da se uvede ovo pravilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Podrzavam te Phoenix!

Nije u redu da ako neko ima los dan, dozvoljava sebi ispade kakve je imala Jana. Iskreno, briga me da li se ona naljutila ili uznemirlia, i ja sam pa me niko nije pitao! Mene je npr. danas bas, bas, baaas bolela glava, sa muzem sam se posvadjala ali sam ceo dan bila napolju sa detetom i evo me tek sada ovde, kada me je sve proslo! Malo tolerancije nikom nije skodilo! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ninushka vi ste vrlo nametljiva i svadjalacki nastrojena osoba.ima vas svuda.vredjate ljude i namecete svoje stavove.sami ste rekli da imate 106kg i nije uredu da vi nekog nazivate svinjom.ovo sto ste napisali je uznemirilo cak i mene a mogu misliti janu i ostale trudnice koje su senzibilnije.

dunja gresis....ninuska nije ni malo nametljiva....a ono kako mislis da je nekog nazvala je samo provuceno jer je ninusku i nas ostale, tako neko naznao na drugoj temi, i nema veze za kilogramima...kad budes iscitala neke jos teme , bice ti mozda jasnije zasto je branim.... :rolleyes: ...pozz...alii bura je prosla..... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Podrzavam te Phoenix!

Nije u redu da ako neko ima los dan, dozvoljava sebi ispade kakve je imala Jana. Iskreno, briga me da li se ona naljutila ili uznemirlia, i ja sam pa me niko nije pitao! Mene je npr. danas bas, bas, baaas bolela glava, sa muzem sam se posvadjala ali sam ceo dan bila napolju sa detetom i evo me tek sada ovde, kada me je sve proslo! Malo tolerancije nikom nije skodilo! ;)

upravo to...jel znas sta , svi mi imamo lose dane, probleme, tuzne price iz proslosti ali kad si odrastao to nije izgovor da se istresas na drugima...naprotiv....... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ninushka vi ste vrlo nametljiva i svadjalacki nastrojena osoba.ima vas svuda.vredjate ljude i namecete svoje stavove.sami ste rekli da imate 106kg i nije uredu da vi nekog nazivate svinjom.ovo sto ste napisali je uznemirilo cak i mene a mogu misliti janu i ostale trudnice koje su senzibilnije.

hm hm, hajde da ovo probam resiti nenametljivo i diplomatski

Draga Dunja, ako ste pomno pratili od pocetka desavanja, zapazili biste da je JANA NAS PROZVALA SVINJAMA, a ne obrnuto.

Tako da sam prosto uvredjena Vasim recima (hajde da se i ja malo igram povredjene)

A drugo, doticna JANA JE SAMA IZJAVILA DA IMA PRIBLIZNO 200 KG, PA MISLIM DA SU MOJIH 106 ZAISTA SEXY.

Ima me svuda? Zar ja to osecam ljubomoru?

Pa ko Vama brani da kuckate u svakoj temi?

Mislim da ce se mnoge zene sloziti da su zbog mom prisustva saznale vrlo korisne stvari i relevantne odgovore na probleme koji ih muce, tako da ne verujem da smetam, ali ako je to slucaj sa Vasom Visosti, resite to u svom profilu, opcijom Ignorisanja osoba.

DEVOJKE, HVALA STO STE TU I STO NISTE KUKAVICE DA SE IZJASNITE

(mislim da je to poenta foruma - razgovor, a ne samo klimanje glavom na tudje nepravilne informacije ili vredjanja)

Jos jenom MOLIM NEUPUCENE DA SE NE PRAVE HEROJI, PRVO ISPECI PA RECI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

upravo to...jel znas sta , svi mi imamo lose dane, probleme, tuzne price iz proslosti ali kad si odrastao to nije izgovor da se istresas na drugima...naprotiv....... :rolleyes:

Tako je secerko! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ninuska ne znam zasto se opterecujes! Uvek ce biti nekoga na forumu ko ce reci da si ti nametljiva, da se ja pravim pametna, da je ne znam ko ovakav ili onakav! Pusti ih neka misle sta hoce! Bitno je sta ti mislis o sebi! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako je secerko! ;)

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ninuska ne znam zasto se opterecujes! Uvek ce biti nekoga na forumu ko ce reci da si ti nametljiva, da se ja pravim pametna, da je ne znam ko ovakav ili onakav! Pusti ih neka misle sta hoce! Bitno je sta ti mislis o sebi! ;)

Ah, pa znas, ne mogu protiv svoje prirode, uvek moram da teram pravdu i istinu.

Prvi put u zivotu mi je neko rekao ovako nesto, uglavnom sam cutljivija, ali ne znam ko bi cinio forum aktivnim i svrsishodnim, ako ne mi aktivne forumasice, koje budno pratimo svakoga, da pripomognemo kada zatreba, da se zajedno nasmejemo ili raznezimo.....

Avaj, danas samja osetljiva, posle sinocnih kontrakcija i najave da u sredu idem OPET na odrzavanje, moram da olaksam svoju dusu i da se branim.

Mislim da nikog zrelog ili normalnog nece uvrediti moje prisustvo ili komentari.

Ali ko ih shisha....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ninuska.h, sigurno da nisam sve procitala, ali vidim da ste nekoliko puta vredjali doticnu. to mi je iskreno ruzno, i juce su me uznemirile reci koje ste joj uputili. ne pravim se heroj, janu ne poznajem, ali ne bih da citam takve stvari na forumu namenjenom nasoj deci. devojke koje su izlozile ovde svoje misljenje cinimi se da ne podrzavaju toliko vasu ideju koliko ideju da se ne vredjamo. pozdravljam vas i zelim iskreno sve najbolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ova tema je zatvorena za odgovore.

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.