Pravila korišćenja foruma

odgovora

Objavljeno

don't worry, be happy :DDDDDD

as1cHpRVM000020MDAwMjk2MWJ8MDA2MDIxYnxtb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da ce se mnoge zene sloziti da su zbog mom prisustva saznale vrlo korisne stvari i relevantne odgovore na probleme koji ih muce, tako da ne verujem da smetam, ali ako je to slucaj sa Vasom Visosti, resite to u svom profilu, opcijom Ignorisanja osoba.

ne kazem, ponekad imate lepa razmisljanja i dopadnu mi se vasi komentari, ponekad opet ste sarkasticni.. ko ovo '' slucaj sa Vasom Visosti '' normalno me mozete oslovljvati kao i ja vas ninuska:) laku noc i lepo sanjajte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a koja je to moja "ideja"????

Volim biti otvorena, pa hajde da da rascistimo. Ali pre toga procunjajte malo, sigurna sam da bi Vas nateralo da se izvinete i da se obratite doticnoj za soljenje pameti....ovde svi znamo ko je sta kome rekao, a iskreno, nisam uopste ja zapocela stvar, samo sam pokusala da smirim situaciju, dok me neko nije poceo bezrazlozno napadati i vredjati, pod uticajem hormona, pa joj oprastam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne znam kako se stavlja ono na sta zelim da vam odgovorim pa ispalo kao da sam i ovo ja napisala

''Mislim da ce se mnoge zene sloziti da su zbog mom prisustva saznale vrlo korisne stvari i relevantne odgovore na probleme koji ih muce, tako da ne verujem da smetam, ali ako je to slucaj sa Vasom Visosti, resite to u svom profilu, opcijom Ignorisanja osoba.''

ako vas ne mrzi mozete mi objasniti pa da drugi put upraznjavam korektno samu opciju.nemam bas iskustva

hvala i ... buonanotte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako mislite na ideju da Ignorisemo osobe, pa sve te devojke i jesu ignorisale Janu, koja je vredjala na taj nacin nas da bi i okrutno "odjebi psihopato" bio jako blag odgovor.

Tako da smo u cilju toga da ostanemo finije i kulturnije od nje, resili da je blokiramo.

A ja cu Vam rado pomoci da se vise ne vidjamo:

gore levo MOJE KONTROLE, levi stubac OPCIJE - Izmena ignorisanih clanova i tu upisite ime moje kao i mnogih drugih, jer vidim da ste presenzibilni da citate iskrene i normalne izjave

Good night, too, my dear :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vidim da me ipak niste razumeli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ako vas ne mrzi mozete mi objasniti pa da drugi put upraznjavam korektno samu opciju.nemam bas iskustva

hvala i ... buonanotte

ja sam cini mi se, na ovo dala odgovor, u vezi opcije ignore, ali mozda se radi o tome da ste hteli "citirati". U tom slucaju, malo je komplikovano jer kod mene ne funkcionose, pa idem zaobilaznim putem.

Znaci kliknem na Odgovori kod osobe koja je pisala, kopiram tekst, vratim se unazad stranicu i u Brz odgovor ulepim (paste), taj post i na njega nadovezem svoje.

Nije bas jednosmeran put, ali mozda pomogne neko kome radi ta opcija kako trba.

Mislim da je ovo mozda odgovor.....sinoc nisam ni sve citala od umora.

I jedna sitnica, jesam sarkasticna, ali vecina ljudi to lako shvati kao neku vrstu humora, i uglavnom su te sarkasticne izjave samo lep odgovor na provokacije.

Nisam tu da vredjam, kao sto vidite, i Vama pomazem ako je to potrebno, samo sam morala na vreme da Vas zaustavim pre nego sto krenete u napad bez znanja citave pozadine.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JOJ JOJ JOJ JOJ.....ZENSKE DOSTA!!!!! :lol: :lol: :lol:

A ZA DUNJU MALA POMOC...IDI DRAGA NA TEMU "MOJ DOM" I PODTEMU "FENG SHUI" PA PROCITAJ ..MOZDA NEKE STVARI BUDU RAZJASNJENE....POZZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta sam sad uradila? :wub: Zar nisam bila fina, na svoj sarkastican nacin? :)

I ja upucujem zenu na tu temu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pravila pravila da bi me udavila i....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nekoliko godina sam bila moderator jednog od najvećih foruma na internetu (u određenoj oblasti) koji broji preko 300000 članova.

Jedno od pravila foruma je bilo: nema političkih i religijskih rasprava.

Iako ovaj forum u principu ne bi trebalo da ima ikakve veze sa ovde dve teme, a inklinira da izraste u popularan forum, predlažem da se uvede ovo pravilo.

I MENI NIJE JASNO ZASTO SE NE UVEDE TO PRAVILO, JER BI TO ONDA ZNACILO DA SVI MORAMO BITI ISTE VERE, STO JE NEMOGUCE, ZAR NE?!NITI JE FER....

NA DRUGIM FORUMIMA BILO KOJE PROPAGIRANJE BILO KOJE RELIGIJE SE DELETE FOREVER I PORUKE I TI CLANOVI....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisam primetila da je ovde bilo religijskih rasprava... ili sam ja nešto propustila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, zene, ala ga zakuvaste :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej devojke, bilo pa proslo, nadamo se da se vise nece ponoviti. Ako neko samo i pokusa, odmah ga tuzim administratorima! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pravila pravila da bi me udavila i....

" O, dobro jutro, Riblja Corba"

citat iz filma Sivi kamion crvene boje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

" O, dobro jutro, Riblja Corba"

citat iz filma Sivi kamion crvene boje :)

Kao dobar film...sad bih ga gledala ali mi ne radi cd na komp...nece da ucita ni jedan cd, a ja laik za komp i ne znam o cemu se radi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej devojke, bilo pa proslo, nadamo se da se vise nece ponoviti. Ako neko samo i pokusa, odmah ga tuzim administratorima! :D

Hehehehe...mislis da ce oni videti to sto si se ti tuzakala :lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je prvi forum na kome primećujem da ljudi mogu da reklamiraju svoje proizvode bez problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je prvi forum na kome primećujem da ljudi mogu da reklamiraju svoje proizvode bez problema.

JA SAM ISTO NA TO UPOZORILA ADMINISTRATORA ALI DO SAD ADMINISTRATOR NAM NIJE NI NaSTA ODGOVORIO....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije me bilo nekoliko dana ali mogu da primetim za ovo vreme da se mnogo toga nije promenilo i to me bas nervira!!!!!!! :angry::angry::angry: Reklamira se ko kako stigne i nikom nista!!!! Admini, je l' radite ili spavate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, moram da se pohvalim da sam pročitala pravila foruma kad sam se učlanila, ali nisam videla ove male rasprave naših članica. Mislim da svako može da kaže svoje mišljenje i iskustva, ali da ne treba kritikovati tuđa mišljenja, niti bilo koga vređati i to pogrdnim rečima. Ja sam na forumu pre svega da potražim savete, i da dam savet iz mog iskustva, ali nikako da ubeđujem nekoga da uradi isto što i ja, ili da kritikujem nekoga pogrdnim rečima. Pozz za sve mame i one koje će to tek da budu! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, moram da se pohvalim da sam pročitala pravila foruma kad sam se učlanila, ali nisam videla ove male rasprave naših članica. Mislim da svako može da kaže svoje mišljenje i iskustva, ali da ne treba kritikovati tuđa mišljenja, niti bilo koga vređati i to pogrdnim rečima. Ja sam na forumu pre svega da potražim savete, i da dam savet iz mog iskustva, ali nikako da ubeđujem nekoga da uradi isto što i ja, ili da kritikujem nekoga pogrdnim rečima. Pozz za sve mame i one koje će to tek da budu! ;)

;) ;) ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam aktivni član i nekih drugih foruma i to ne samo onih koji su vezani za bebe, već i za neke druge stvari, jer imam i drugih interesovanja. Atmosfera na tim drugim forumima je sjajna, ljudi se pomažu, savetuju, milina mi je da odem tamo i prodiskutujem sa tim dragim ljudima.Članovi na tim forumima su tu da pomognu, posavetuju, čak i kada se napiše nešto što nije tačno, niko nikoga ne napada, već se dobronamerno ukazuje na grešku. Ti forumi deluju kao velika bratstva (ili sestrinstva). Čini mi se da je i ovde nekada bilo tako :( .

Zašto ovde doživljavamo jedni druge kao konkurenciju, kada to nismo?

MamaNataša voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao kristal skroz si draga u pravu. Veruj mi da mi sto puta dodje da vise nikada ne svrnem na ovaj forum ali bude mi zao. Na sajtu Bebca smo od samog pocetka moje trudnoce,provalio ga je mm i od tada smo svakodnevno na njemu. Puno stvari smo naucili,otklonili mnoge dileme,dobili dobre savete,ideje...Kad je napravljen forum bila sam presrecna pogotovo sto sam imala sansu da budem clan bukvalno od osnivanja istog. Mm je takodje aktivan clan jednog foruma iz sfere njegovih interesovanja i po njegovoj prici,sto ti kazes,to funkcionise ko bratstvo. Nekada sam bila i malkice ljubomorna na njega sto i ja nisam clan nekog foruma,tako da kad se ovaj osnovao bila sam presrecana. Medjutim ovo postaje blagi ocaj. Nemam nameru nikome da se pravdam ali ja stvarno nisam neka konfliktna licnost,cak naprotiv.Cak i ako sam se sa nekim pokacila mozda mi je sada vec zao i volela bih da to zaboravimo i nastavimo dalje. To je ovde ne moguce jer se samo nadovezuju i to ide i ide dalje u nedogled. Mozda sam trebala da ti posaljem pp na ovu temu jer se plasim da ce videti moj nick pa ce se nakaciti da mi objasnjavaju... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

;) ;) ;) ;)

Sto promeni i nick i tako lepu sliku??

I da, admini reagujte vise, ovo pocinje da biva dosadno i zamorno!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ova tema je zatvorena za odgovore.

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.