Gde je šta povoljnije?

odgovora

Objavljeno

Mislim da bi tema mogla da bude baš zanimljiva i korisna za roditelje.

Pričajte o tome gde ste kupili nešto jeftino tj. povoljno.

Pomozimo jedni drugima da nađemo ono što tražimo.

Uštedimo zajedno. ;)

maki 004 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se snabdevam u Aksi i u Tempu ponekad.Razlika u cenama postoji,recimo Humana je u Aksi 946,00 a u Tempu 1005,00.Caj Hipp je u Aksi 465,00,u Tempu 411,00.Sve zavisi.Kupila sam skoro sinu kompletic u Aksi bas je kvalitetan ali kosta oko 1200,00.Najvise se na opremi za bebe i decu zaradjuje.Brzo rastu pa im stvari omale i moras da kupis.Ja kupim nesto za sebe i nosim to godinama.Ma kad je beba u pitanju ne zalim pare,bolje cu njemu da kupim nego sebi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sve pamučne pelene, benkice i zekice kupila na buvljaku u Pa. Pelene smo plaćali po 45 i 50 din. komad, ariljske, fantastične. Benkice, čini mi se, po 70 din. Pamučne zeke na bretele su 400 din. ali su nemačke. Znam jer mi je sad rođaka donela neku silnu garderobicu iz Nemačke i imaju potpuno istu etiketu. Plišane zeke sa rukavima su 650 din. E sad, ne znam koliko je to jeftinije ali su baš kvalitetne.

Sve ostalo smo većinom kupili u Aksi... po nešto u drugim prodavnicama u gradu.

Peškire sa kapuljačom smo u Aksi platili po 650-700din. Kupila sam jedan na buvljaku za 450 din. i nije ništa lošiji od tih.

Ja sam bila strogi protivnik kupovanja na buvljaku, svađala se sa mamom i pri samom pomenu, a onda smo suprug i ja, posle silnog obletanja po raznim prodavnicama, skapirali da "deru" sa cenama i da su neke stvari jeftinije,a kvalitetnije na buvljaku.

Da se razumemo, naravno da ima i škart robe ali joj je i cena takva, a ne kao po prodavnicama gde vas ubede da je to extra kvalitet jer oni "bljak" robu ne drže.

Većinu stvari smo "debelo" platili po prodavnicama ali samo zato jer su nam se jako svidele i jer smo rešili da za prvo i jedino dete(za sada) kupimo samo najlepše i najbolje ma koliko koštalo.

Maca1989 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cipelice u Naturinu u Rumi i Indjiji.Jako lepe,a bas jeftine.Jako dobri bodici u Svrci u Zemunu.U Teranovi na rasprodaji su najbolje cene,a i Todor je imao ok prosle godine.Javicu kad iskopam nesto povoljno,jos nisam krenula da trazim za sezonu prolece-leto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja uglavnom kupujem u jednoj radnji na Vidikovcu zove se MILO & MALO,(kod pijace) majicice na kratke i dug. rukave, bodice pidzamice ma imaju sve sto Vam treba a uopste nisu skupi! Recimo majicice na kratak i na dug rukav koje sam kupila tamo kostaju od 215 din pa sve zavisi od uzrasta al nisu skuplje od 245 din. Naravno imaju i malo skupljih ali ni one nisu nesto mnogo skupe oko 450 din. su al stvarno imaju prelepih i kvalitetnih stvari za decu a sve je 100% pamuk! sto je i najvaznije mogu se iskuvavati sto puta i nema sanse da se promene ili da izgube boju.

Prosle god. sam uzela par majicica i deri peri al na kraju su ostale normalne nisu se uopste razvukle.

Cula sam od drugarice da se prodaju i u Aksi. Naravno bodici su malko skuplji oko 350 din. al kad se uzme u obzir kvalitet ni to nije neka cena.

Nadam se da sam Vam malo pomogla!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanima me gde kupujete bebama stramplice ili zeke koje su za malo vece tj. krupnije bebe? Moj bebcic ima 5 i po meseci i prestali smo da nosimo stramplice jos pre mesec dana jer ne mogu da nadjem velike. Ubedili me da se vece ne proizvode, a meni se cini da sam vidjala i bebe od 10-11 meseci u stramplicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sve pamučne pelene, benkice i zekice kupila na buvljaku u Pa. Pelene smo plaćali po 45 i 50 din. komad, ariljske, fantastične. Benkice, čini mi se, po 70 din. Pamučne zeke na bretele su 400 din. ali su nemačke. Znam jer mi je sad rođaka donela neku silnu garderobicu iz Nemačke i imaju potpuno istu etiketu. Plišane zeke sa rukavima su 650 din. E sad, ne znam koliko je to jeftinije ali su baš kvalitetne.

Sve ostalo smo većinom kupili u Aksi... po nešto u drugim prodavnicama u gradu.

Peškire sa kapuljačom smo u Aksi platili po 650-700din. Kupila sam jedan na buvljaku za 450 din. i nije ništa lošiji od tih.

Ja sam bila strogi protivnik kupovanja na buvljaku, svađala se sa mamom i pri samom pomenu, a onda smo suprug i ja, posle silnog obletanja po raznim prodavnicama, skapirali da "deru" sa cenama i da su neke stvari jeftinije,a kvalitetnije na buvljaku.

Da se razumemo, naravno da ima i škart robe ali joj je i cena takva, a ne kao po prodavnicama gde vas ubede da je to extra kvalitet jer oni "bljak" robu ne drže.

Većinu stvari smo "debelo" platili po prodavnicama ali samo zato jer su nam se jako svidele i jer smo rešili da za prvo i jedino dete(za sada) kupimo samo najlepše i najbolje ma koliko koštalo.

Uglavnom se radnje snabdevaju u Pančevu pa prodaju robu po većoj ceni i tako zarade....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uglavnom se radnje snabdevaju u Pančevu pa prodaju robu po većoj ceni i tako zarade....

[/quo

Informacija za mame iz NSa - u prodavnici NiTa u Tozinom sokacetu na Naselju cene su ubedljivo najpovoljnije! Imaju sve za bebe od pelena, do prekricaca, duseka, sve od odece. Program je Arilje (ne znam za vas ali mi vec dugo kupujemo iskljucivo njihov ves)a cene su fabricke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neka od vas zenske zna gdje je najjeftinije kupiti bebi ljuljasku (Graco, ili neku drugu solidnu marku)?. Danas sam pozvala 30 telef.brojeva sa oglasa (polovne ljuljaske) i sve je prodato. :(

Da li neko od vas prodaje tu ljuljasku, ukoliko mu vise nije potrebna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dabo sve mi se cini da sam i ja bila medju tih 30-ak :)

Marfijev zakon...od kada smo je prodali stalno nas zovu... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dabo sve mi se cini da sam i ja bila medju tih 30-ak :)

Marfijev zakon...od kada smo je prodali stalno nas zovu... :)

xaxa :)

svi su izgledi da cu je kupiti u prodavnici, a kod nas u Crnoj Gori su cijeneeee XAOS.

ljuljaska koja je kod vas 130 eura ovdje je 180

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da ti neko odavde posalje(doveze) novu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U metrou ima akcija tokom vikenda, guralica vini pu za 2000.Mozda ce nekome biti od koristi,kome se blizi prvi rodj. ili za poklon,inace ispod 4000 nema pristojnih guralica.Mi smo bas danas uzeli za poklon (Lea ima identicnu) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

na pijaci zaista cesto ima dobrih a povoljnih stvari. u zemunu blizu pijace radnja zemteks, u z. jovinoj ulici. a sto se tice sitne opreme - cucle, pelene, glodalice itd. ja kupujem u aksi, ponekad idei i apotekama. aksa odnedavno ima online kupovinu, s isporukom na kucnu adresu bez ikakvih dodatnih troskova, i to sam vec nekoliko puta koristila, kad mi zafali mleko ili pelene a ne mogu da se organizujem da odem do njih (posebno sad po ovom vremenu kad je sneg, klizavo itd)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i jos nesto, za sve plasticne stvari - kadica i sl, skoknite do pazove, ono sto je u radnjama po 1000 din. u pazovi je 300 dinara!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čula sam i da je pančevački buvljak super za tetra pelene i te tako ostale pamučne stvari, jer ima prodavaca koji dovoze iz Arilja po baš povoljnim cenama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da kazem bila sam u tempu i dosta je povoljnija hrana za bebe i flasice pogotovo ako idt na vikendom ima 10% popusta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja uglavnom kupujem u jednoj radnji na Vidikovcu zove se MILO & MALO,(kod pijace) majicice na kratke i dug. rukave, bodice pidzamice ma imaju sve sto Vam treba a uopste nisu skupi! Recimo majicice na kratak i na dug rukav koje sam kupila tamo kostaju od 215 din pa sve zavisi od uzrasta al nisu skuplje od 245 din. Naravno imaju i malo skupljih ali ni one nisu nesto mnogo skupe oko 450 din. su al stvarno imaju prelepih i kvalitetnih stvari za decu a sve je 100% pamuk! sto je i najvaznije mogu se iskuvavati sto puta i nema sanse da se promene ili da izgube boju.

Prosle god. sam uzela par majicica i deri peri al na kraju su ostale normalne nisu se uopste razvukle.

Cula sam od drugarice da se prodaju i u Aksi. Naravno bodici su malko skuplji oko 350 din. al kad se uzme u obzir kvalitet ni to nije neka cena.

Nadam se da sam Vam malo pomogla!

Posto sam i ja u komsiluku,naravno kupujem najcesce u toj radnji i sve preporuke za mame koje su blizu ili u prolazu,svratite i necete se pokajati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima ja se Boze zdravlje spremam jos malo za porodjaj,pa me zanoma da mikazete gde mogu dapogledam krevece,ogradice i tako bebine opreme,koje su jeftinije prodavnice,hvala vam u napred. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da kazem bila sam u tempu i dosta je povoljnija hrana za bebe i flasice pogotovo ako idt na vikendom ima 10% popusta

Slazem se i mi se tamo snabdevamo.

Gogaa zasto ne bi nesto od opreme pozajmila od nekog. Daces brdo para za nesto sto verovatno neces dugo koristiti. Mogla bi bebcu da kupis brdo stvari, nesto za higijenu i sl. Znam da se neces odmah sloziti samnom, ali to ti govorim iz iskustva. Krevetac pozajmi i nosiljku... znam da hoces najbolje za svoju bebu (kao i mi), ali razmisli o ovome.

Mi smo krevetac pozajmili, nosiljku smo kupili i mozda je dva puta koristili i sad skuplja prasinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima ja se Boze zdravlje spremam jos malo za porodjaj,pa me zanoma da mikazete gde mogu dapogledam krevece,ogradice i tako bebine opreme,koje su jeftinije prodavnice,hvala vam u napred. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Turbo limac ima izvanredne popuste za kupovinu bebi opreme ako kupujes vise stvari kod nih. Mi smo kupili svojevremeno kolica, krevetac i autosediste i dobili smo popust 20%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pojas za posle trudnoće je najjeftinijji preko top šopa, dobiješ u 2 boje za 3000 a ako imaš drugaricu iste građe možete da podelite i troškove pa svakoj po 1 da bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Ns-u pamucni program Arilje u Jevrejskoj ulici, bebi sop Sandra na Klisi i Radosnica kod Ciao picerije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prosli viken sam bila u Segedinu(malo je daleko,ali su cene super :D ) i nakupovala Mini stosta u H&M-u i C&A-u.Pamucne haljinice -5E,platnene -10E,2para helankica-7E,2majicice -7E.2donja dela trenerkice-12E.I za manje bebce ima odlican izbor i cene su dosta povoljnije.Napr.ima komplet od 5 bodica ,belih sa nekom slicicom za 5E,predivni sareni su po 2,5E...Sada nismo bili nesto pri parama,ali sledeci put idem da nakupujem za bebca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.