Gde je šta povoljnije?

odgovora

Objavljeno

Pitanje, da li je vama bitno da je garderoba za klince 100% pamuk, da li gledate etikete?

obavezno da je pamučna. Mada imamo dve-tri majičice koje nisu pamučne (dobili smo ih) i oblačim joj samo kada sve stigne u isti dan da isprlja (a dešavalo se) pa nemam šta drugo da joj obučem.

PAMPERS pelene na akciji 1370 dinara, to je najeftinije sto sam ja nasla! Kupili smo u Tempu na Vilinim vodama!

Koliko vi placate pampers ili neke druge pelene?

uuuu to je stvarno jeftino... Ja platila preko 1500 :(

Mi smo od pre mesec dana počeli da koristimo (pored Pampersa) i pelene marke K plus (Idea). Koštaju svega 700 ili 800 din pakovanje. I moram da priznam da su zaista ok. Ema do sada ni jednom nije imala osip/ojed. Tako da sada koristimo u toku dana i jedne i druge. Mislim da je niska cena jer nemaju onaj "lastiš" koji dobro stegne oko struka. Ali zahvaljujući Eminoj "liniji" nama taj lastiš nije ni potreban :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isli smo u sredu do Temerina.Sigurno su mnogi culi za robnu kucu Beba gde je sve dosta povoljnije.Nisam verovala dok nismo otisli.Komplet trenerkica (vel. 2) 750 din,helankice 250,bluzice 400... Bas smo joj svasta kupili i prosli smo mnogo jeftinije nego sto bi platila u bebi radnji gde joj inace kupujem garderobicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isli smo u sredu do Temerina.Sigurno su mnogi culi za robnu kucu Beba gde je sve dosta povoljnije.Nisam verovala dok nismo otisli.Komplet trenerkica (vel. 2) 750 din,helankice 250,bluzice 400... Bas smo joj svasta kupili i prosli smo mnogo jeftinije nego sto bi platila u bebi radnji gde joj inace kupujem garderobicu.

Ja sam tamo kupovala do prve godine jer je 100 % pamučno, a stvari za veću decu su uglavnom kineska roba tako da od veličine 2 pa na dalje ne kupujem ništa... ali recimo peškiri za bebu od 100x100 su pamučni i dosta su povoljniji nego u gradu, tako da neke sitnice što će mi trebati za bebu ću da odem do Temerina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas u NS-u na najlon pijaci petkom i subotom dovoze garderobu iz Austrije i Mađarske, dečija roba sva sa etiketama, nova... ja htela Akiju poručiti perjanu jaknu Disney Cars za 3000, dok je moja jetrva njenom detetu istu takvu novu tamo našla za 1500 dinara, takođe Munja Mekvin farmerice sa kajišem ( kajiš je 600 din) je platila 500 dinara sa etiketom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas u NS-u na najlon pijaci petkom i subotom dovoze garderobu iz Austrije i Mađarske, dečija roba sva sa etiketama, nova... ja htela Akiju poručiti perjanu jaknu Disney Cars za 3000, dok je moja jetrva njenom detetu istu takvu novu tamo našla za 1500 dinara, takođe Munja Mekvin farmerice sa kajišem ( kajiš je 600 din) je platila 500 dinara sa etiketom!

Zar sad ima Najlon i petkom? Nesto sam nacula, da samo uvece od sedam prodaju po banalnim cijenama. Po 50-100-200 din sve stvari. Je li sad ima i preko dana? Inace ja se snabdjevam hemijom, povrcem, nekom hranom, pelenama i vlaznim maramicana na Kvantasu, a hranom za ljubimce i stvarima za kucu na Najlonu. Mada nekad imam osjecaj da vise goriva potrosimo lutajuci i trazeci gdje je sta jeftinije. :D

Stvari za Tasu kupujem gdje stignem i gledam da je pamuk, tako da mi nije bitno je li sa Najlona ili je iz nekog baby butika, bitno mi je samo da je pamuk. Ali i tu gledam da prodjem jeftino, sto nije bas cest slucaj. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najlon je petkom od 14h pa do nedelje :lol: :lol: :lol:

Moja komšinica je juče kupila nove stvari sa sve etiketom farke, gornjak, 3/4 pantalone i detetu komplet trenerkicu .. i sve to za 1100 dinara....

Probavala je neku jaknu, nigde nikog nije bilo pa je kontala da li da ode ili da ostavi... ali je ipak ostavila :lol: :lol: :lol:

Bla je tamo oko 19h, kaže nigde nikog...ni kupaca ni prodavaca a sve stoji na "izvolte" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juhu, super! To za najlon pijacu nisam znala, moracu da skoknem :) Hvala na informaciji! :)

Inace, u Novom Sadu, pelene kupujem iskljucivo na pijaci...Pampers 1500din, ono veliko pakovanje...mi recimo Marku kupujemo 4+ (74 komada) i to je ubedljivo najbolja cena u gradu sigurno. U Merkatoru i ostalim marketima to pakovanje je mislim oko 1800 din.

Sto se garderobe tice, nesto u Arilju u Brace Ribnikara, kad su dobre akcije onda vredi otici u Zaru, u Aksi mi je nesto skupo u poslednje vreme, mada moze se naci ponesto i sa pristojnom cenom, a u Radosnici, za razliku od pre, nije neki izbor, pa skoro i ne idemo tamo. Sto se garderobe na pijaci tice, na futoskoj je mnogo lepsi izbor i veci izbor nego na limanskoj, bar se meni tako cini...

U svakom slucaju, nisam bas zadovoljna ponudom u NS!..pogotovo za decake!

Zato smo nedavno isli u Segedin u Tesco i u Szeged Plazu!!! E, tamo vredi otici! Kupovala sam u F&F, H&M i C&A...i kad su stvari na akciji, cene su vise nego odlicne....a uz to je izbor fantastican! Npr. ima pakovanja po dve, tri majice za nekih 500-700 din, ima cak i po komadu 150din, ogroman izbor bodica, zeka, pidzamica, gacica, potosulja, carapica...a nadje se ponesto i za mamu i tatu! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da obradujem sve moje Novosadjanke...

Bodici na bretele, na kratke i na dugacke rukave.... Ista cena za sve 217dinara pa kome sta treba.... Prodavnica se zove "Devic" , nalazi se na Bulevaru Oslobodjenja i nemam pojma koji je to broj :)

Uglavnom, raskrsnica Bulevara, N. Sajma i Pap Pavla, pa u onoj velikoj zutoj zgradi na uglu gde je Yason optika, UKOSO od KFC-a .... Nadam se da ste shvatile :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Informacija za mame koje kupuju odecu za decu iz Madjarske preko Fejsa. Ubedljivo najjeftinija je Bubilli kidz. Imam dosta prodajnih profila medju prijateljima, I ona je daleko najpovoljnija, recimo sto je kod njih nekoliko 800 din. kod nje je 500...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko zna gde mogu da kupim ranac za vrtic, a da to bude normalna cena?

Znaci ne pada mi na pamet da za ranac dajem 2000. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja moja mama je N kupila ranac za 999din u Idei,ima Minions,Sundjer Bob i naravno Frozen.Imas jednom pravo da pogadjas sta joj je kupljeno :D 

Sanja 79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima i po knjizarama za 1000-1200 tih malih ranaca..i u enjubu i piramidi

Sanja 79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala. Bas cu da pogledam u Idei. A u Enjubu sam gledala i nema za decake tih da tako kazemo jeftinijih ranaca. 

Majo, salji link. Ne mogu ni da pretpostavim koji ranac je N dobila :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovako: danas u aksi pampers trojka 74kom kostaju 1950 i kao snizeno na 1740. U milupino shopu u tc enjub a i u apoteci pored iste te pelene po redovnoj ceni kupujem za 1500. Aksa krade samo tako..uzasni su

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovako: danas u aksi pampers trojka 74kom kostaju 1950 i kao snizeno na 1740. U milupino shopu u tc enjub a i u apoteci pored iste te pelene po redovnoj ceni kupujem za 1500. Aksa krade samo tako..uzasni su

pampers 3 od 90 kom je 1700i neki din a od 74 kom je 1499din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.