Slike garderobe nase dece

odgovora

Objavljeno

391527_261882250588997_367762145_n.jpg

i nama su danas stigle ove cizmice!!!! divne su!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kamilice Buhla divne stvari, joj meni sve neobicno gledati robu za decake, a jos malo pa cemo i mi izgleda, stvarno sto kaze Kamilica da vidim kako je to bez masnica cvetica i slicno :)

Inace jel to Bubili prodavnica ili neki sajt za porucivanje? Ako ima neko link da presmekam sta ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jacka, nisam ispratila, jel se zna pol?

Ima negde gore link ka fejs stranici ili ukucaj Bubilli Kidz. Zena donosi garderobu iz H&M-a, Tesca i ostalog i stvarno je najpovoljnija od svih. Mene je Buhla zarazila. :D

buhla i Jacka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace i nama su danas stigle one roze mede i jedne farmerkice kao helanke ali nam fotoaparat nije tu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neki dan ste mi pale na pamet, išla sam u jednu prodavnicu gde je bila rasprodaja jer su slavili neki jubilej, ja krenula sebi nešto kupiti, kad tamo letnja kolekcija za bebe sve po 1,5 dolar :) Treba li napominjati da sebi nisam kupila ništa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta reci, osim blago tebi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas tako , blago tebi Nice :)

I nama je danas stigla trenerica tirkizna ali je krem zaboravila da nam uzme , tj nije dobro razumela porudzbinu ,mislila je da sam joj samo rekla da mi se svidja :( Nema veze , drugi put cu naruciti jer svakako treba i bodice dugih rukava da mu kupujem pa cu u toj porudzbini i tu trenericu uzeti ... Nego mi se svidelo jos tona stvari kod Bubili :( Ruska cupava kapa mora da padne za mog malog smekija a mama ce bez jakne i ovu zimu koliko ja vidim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja volim deci da kupujem u h&m-u, ali uglavnom pamucne stvari.

Za ovu sezonu sam princezi kupila krem somot haljinicu, i uz to onaj preslatki mekani prsluk (doduše mislim da je on od sintetike) i još hulahopkice i neke debele čarape bez stopala koje ne vidim još online. Sad još samo da joj nađem neke čizme. Nameračila sam se na ove što postavljate slike jer su mi stvarno prelepe, u kombinaciji bi nam baš lepo "sele" i u krem i u roza boji, ALI - đon im je jako tvrd, teško se savija, što mislim da nije primereno malim nogicama, a i "miris" im je onako, plastično-gumenast. Još se premišljam - koliko para- toliko muzike. Nisu ove čizme za džabe 8 evra, a original UGG 80. Mislim da se napolju nećemo modirati, a u toplom ćemo kombinaciju upotpuniti sa ovim patofnicama koje smo dobili pre neki dan

4148.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuu Milice, ja sam gledala u Austriji, ali ne mogu da verujem da su tako skupe, pa mora da sam ja onda previdela tu jedinicu u ceni. U svakom slucaju, ne bih nikada dala ni 79, a kamoli 179 evra za nesto sto ce obuci par puta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja moram da vas pitam za misljenje, DA LI DECI KUPUJETE ISKLJUCIVO OBUCU SA ANATOMSKIM ULOSCIMA??? Kupila bih iliji jedne Nike patike, koje naravno nemaju ulozak, a i kod Bubili sam odusevljena onim crveni starkama, koje opet nemaju ulozak, pa ne znam sta da radim... Kupicemo mi cipelice sa uloscima, patike cemo nositi manje, sta znam. AKO POSTOJI NEGDE TEMA O OVOM DAJTE LINK MOLIM VASSSSS, MORAMO PODITNO DA KUPIMO OBUCU, A JA NE ZNAM STA CU :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja moram da vas pitam za misljenje, DA LI DECI KUPUJETE ISKLJUCIVO OBUCU SA ANATOMSKIM ULOSCIMA??? Kupila bih iliji jedne Nike patike, koje naravno nemaju ulozak, a i kod Bubili sam odusevljena onim crveni starkama, koje opet nemaju ulozak, pa ne znam sta da radim... Kupicemo mi cipelice sa uloscima, patike cemo nositi manje, sta znam. AKO POSTOJI NEGDE TEMA O OVOM DAJTE LINK MOLIM VASSSSS, MORAMO PODITNO DA KUPIMO OBUCU, A JA NE ZNAM STA CU :D

http://www.bebac.com...lehttp://www.bebac.com/forum/index.php?showtopic=385&hl=prohodavanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nato , moj Markic je prve nike imao nehodajuce , pa posle smo mu kupili Air Max , kao za odrasle , u njima je prohodao , sad opet ima Nike i bili smo na pregledima super su mu tabani. Ja jesam za one sa uloskom ali ne mogu da mu obucem trenericu i cipele stvarno :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jacka, nisam ispratila, jel se zna pol?

Ima negde gore link ka fejs stranici ili ukucaj Bubilli Kidz. Zena donosi garderobu iz H&M-a, Tesca i ostalog i stvarno je najpovoljnija od svih. Mene je Buhla zarazila. :D

Pa rece nam dr da je bata, moram sad malo i za decake da smekam robicu :)

Hvala vam cure bas cu da pregledam. U medjuvremenu Eleni smo uzeli jaknu za predstojece hladne dane :)

ilaeqr.jpg

slagjana-elena voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1 fs<

391527_261882250588997_367762145_n.jpg

I ja planiram da uzmEm nesto ovako Uni, bas su slatke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nato , moj Markic je prve nike imao nehodajuce , pa posle smo mu kupili Air Max , kao za odrasle , u njima je prohodao , sad opet ima Nike i bili smo na pregledima super su mu tabani. Ja jesam za one sa uloskom ali ne mogu da mu obucem trenericu i cipele stvarno :wacko:

Ako mi verujes po gradu decu svu u patikama samo vidjam, retko koje je u cipelicama, pa im nista ne fali. A i ja upravo zato hocu da mu uzmem patike, gde idu cipele i trenerka... Inace, ortoped je jednoj mojoj rodjaki rekao da je bitnije da zglob bude fiksiran od toga da cipela ima uloske, kao i da je bolje na uopste nema ulozaka nego da oni bude pretvrdi, od toga nista gore, takodje i da cipela mora da bude laka i savitljiva... Ja hocu da mu kupim i ciple i patike, bicemo manje u patikama, ali zelim da ih imamo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

0588y.jpg

0587v.jpg

Eve jas so sto go podnoviv sinko :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eve jas so sto go podnoviv sinko :wub:

Prelepe su stvari! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupila sam sinu h&m trenerku donji deo i pantalone od somota, debele, postavljene. Posle prvog pranja pantalone su se toliko skupile po dužini da su postale 5 cm kraće od trenerke. Eto tek da znate ako kupujete te pantalone da kupite 2 broja veće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

fotografija0221.jpg

Evo nase jaknice,nove.

Da li je za Janu ili Danicu? Bas je lepa!!!

Nama su danas stigle stvarcice od Bubili, bas mi se svidja sve! Trenerke su prelepe, a bodici tako mekani, bas mi se svidja materijal, nadam se da ce tako i posle pranja biti!!! Super je bila Bubi za saradnju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene, ja se sva rastopim kad vidim te stvari za curice, ima toliko izbora i tako su slatke :wub: Ja idem danas ili sutra u kupovinu bodića dugih rukava i nečega za krštenje za A pa ako šta nađem slikam vam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.