Slike garderobe nase dece

odgovora

Objavljeno

Milice blago tebi sto kod vas ima takvih snizenja. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nice u kojoj zemlji ti zivis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U SAD. Ovde su stvari za bebe povoljnije kudikamo nego na našim prostorima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D Nije tema al evo sad da vam neko kaze , ali bez preterivanja .. Biraj mesto , iznos kupovine garderobe za svoju pordicu i sebe , samo za ovu sezonu ? Al bez preterivanja , gde biste otisle i koja svota novca bi zadovoljila vase potrebe ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa otisla bih u Budimpestu sa jedno 600-700 evra. Mada bi uvek bilo malo i uvek bi mi jos nesto trebalo. A ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako ne racunamo put do tamo , ja bih u Kinu ! Tamo mozes da nadjes sve moguce svetske brendove , e sad ... imas jednu istu krpicu po ceni od 1e 3e i 5e ( tako se krecu majice otprilike ) razlika je u materijalu i detaljima , kod onih najskupljih materijali se koriste identicni sa originalom ... Tamo bih se ja posteno opremila za 1000e !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D Nije tema al evo sad da vam neko kaze , ali bez preterivanja .. Biraj mesto , iznos kupovine garderobe za svoju pordicu i sebe , samo za ovu sezonu ? Al bez preterivanja , gde biste otisle i koja svota novca bi zadovoljila vase potrebe ?

50 000 din za celu porodicu u svom gradu.Ali to je samo zato sto mi ne kupujemo mnogo odece,vec po jednu dve stvari za nas,za decu nesto malo vise,i zato sto vise sezona nosimo istu obucu ili jakne,kapute i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D Nije tema al evo sad da vam neko kaze , ali bez preterivanja .. Biraj mesto , iznos kupovine garderobe za svoju pordicu i sebe , samo za ovu sezonu ? Al bez preterivanja , gde biste otisle i koja svota novca bi zadovoljila vase potrebe ?

Moje potrebe vezane za soping,uglavnom kada je Ilija u pitanju, su nezadovoljive :D Hahaha, salu na stranu, za sebe manje vise, ali za njega mi cini mi se nikad nije dovoljno garderobe, igracaka... :D Recimo eto 1000 evra. A gde bih otisla? Ma ja sam skromna, do BG-a, eto. A kada budem dobila 7-cu idem u Italiju :D

OT, ali ovde kod nas su snizenja bzv, da navedem primer snize nesto sa 5500 na 5000, mislim ako dam 5000 dacu i 500. Po vecim gradovima je vec drugacije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I toliko cu i dati za ovu sezonu i po meni mi smo komplet opremljeni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ijao pao je shoping :D Odustala sam od dzempera za sada jer se bojim da mu ne bude mali , zato sto sve susimo u masini pa se dosta skupi ... Porucili smo ovo

311498261478583962697116.jpg

i ovo

576007269577683152787144.jpg

i onaj krem donji deo koji sam vam vec pokazala ...

Sanja, super je trenerka! I ja cu verovatno sutra takodje trenerku da porucim, mislim samo da je ona u onom albumu sa velicinama do 92, a mozda i bodice, postavicu sliku. Prsluk je jedan takodje fantastican, razmislicu i o njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I

Sanja, super je trenerka! I ja cu verovatno sutra takodje trenerku da porucim, mislim samo da je ona u onom albumu sa velicinama do 92, a mozda i bodice, postavicu sliku. Prsluk je jedan takodje fantastican, razmislicu i o njemu.

I meni su se svideli neki prsluci ali sam mu vec uzela jedan u Zaru pa da ne gomilamo . Plava trenerica je u albumu od 92 pa na dalje a krem je u do 92 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u Cartersu za 25 dolara 7 bodića, što kratkih što dugih rukava, tri bodi-šortsa, jednu trenerkicu i jedan kompletić bodi i hlačice.

Sve ovo za 25 dolara? Ovde placam jedan Carters bodic 8e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

devojke samo da vam kazem da i ja porucujem od bubili robicu za klince vec godinu dana unazad, bas trenutno cekam isporuku...... sve pohvale, cak je i slatkise zapakovala za decicu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako su slatke ove stvarcice za devojcice nanchika88 :) Mnogo bolji izbor ima nego za decake gde god da pogledas ... Nadam se da cu i ja jednog dana imati jednu mrvicu da je urozim svu :)

natawyyy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ima lepih stvari za momke nije da nema ali sto kazes za devojicice je jeftiniji i veci je izbor ... Pa snalice , pa masnice , suknjice ... jao bombona , a decaci to im je sto im je :)

B.mama voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala,devojke! :wub:

Sad sam se navukla,biće kupovine svakog meseca,već vidim! ^_^

bebac2011 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

devojke samo da vam kazem da i ja porucujem od bubili robicu za klince vec godinu dana unazad, bas trenutno cekam isporuku...... sve pohvale, cak je i slatkise zapakovala za decicu :rolleyes:

Takodje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako su slatke ove stvarcice za devojcice nanchika88 :) Mnogo bolji izbor ima nego za decake gde god da pogledas ... Nadam se da cu i ja jednog dana imati jednu mrvicu da je urozim svu :)

Hahaha, ovo kao da sam ja napisala :D Skoro sam videla devojcicu sa nekom ljubicastom majcicom, pa preko zaboga neki sivi teksas bolero sa naravno nekim ukrasima roze, pa farmerice, pa nike patike ljubicaste duboke. O snalicama i frizuri da ne pricam, da se covek stopi :D Ima i za decake, ali je ipak mnogo vise tih djindjuvica za devojcice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama su stigle stvari od Bubili. Zadovoljna sam... i da kazem da obozavam stvari za decake, za mene je pravo osvezenje kupovati nesto sto nema masnice, cvetice, sve nijanse roze boje... B)

b1o-hmf.jpg

f2z-hmd.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kamilice, super!

I nama su stigle majice koje smo poručili i čizmice za drugaricu za prvi rodjendan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pavle je birao ovu majicu!

182163_261477877296101_2054252437_n.jpg557435_265889286854960_186146966_n.jpg389108_261477833962772_1320008332_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.