Slike garderobe nase dece

odgovora

Objavljeno

Secer, hvala.

Jaknica je odlicna, i ja bih je nosila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja necu stavljati sliku, samo da pitam.

Da li zna neko gdje mogu naci crvene pantalone(ili vise bordo) za uzrast 2-3 godine?

Imamo neku kariranu kosulju sto smo dobili za prvi rodjendan od bake pa bi nam isle uz to.

Bilo bi fino da mi kaze neko iz pg,mada svejedno-moze da se naruci ako je iz Srbije ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja necu stavljati sliku, samo da pitam.

Da li zna neko gdje mogu naci crvene pantalone(ili vise bordo) za uzrast 2-3 godine?

Imamo neku kariranu kosulju sto smo dobili za prvi rodjendan od bake pa bi nam isle uz to.

Bilo bi fino da mi kaze neko iz pg,mada svejedno-moze da se naruci ako je iz Srbije ;)

Sto to nisi pitala pre mesec dana pa da ti ponesem,bilo bi mi usput?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo malko pazarili prosle nedelje :) S tim sto nam je na pranju jos jedna trenerica , i pantalonice od stofa i kosulja pa to nismo slikali ... Moje momce je spremno za zimu , a sto nemamo pidzamice nema veze :D , to nas tek ceka da kupimo ...

img1507.jpg

img1508.jpg

img1509.jpg

img1517.jpg

img1511.jpg

img1513.jpg

img1514.jpg

img1515.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto to nisi pitala pre mesec dana pa da ti ponesem,bilo bi mi usput?

Zezas me? :( Da neces skoro do pg dolaziti? ;) Jesi li ih negdje vidjela? Pricaj! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NSanja, mnogo su lijepi ovi komadi! Mogu samo zamisliti kako ce mu stajati! Extra! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve je lepo,ali patikice i jaknica prelepo.Pravi ce da bude dasa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NSanja, mnogo su lijepi ovi komadi! Mogu samo zamisliti kako ce mu stajati! Extra! ;)

Momak za zenidbu :D:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja pa site parcinja obleka se preubavi koga gledam obleka za maski decinja se topam :wub: oti rozovo veke ne mi e tolku interesno :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Sanjcii wowwwww sve je predivno nego reci mi kako markic staje u 82 iz Benetona ili ja dobro ne vidim,Tara je zimus imala dzemepr 82, kod njih su malo cudni brojevi ali cini mi se sad da je ovo sto sam joj uzimala na leto majice i helenake sve 94 ili koji je vec broj kod njih preko 90 uglavnom.. ali sve je presavrsenooo

Moja momcina ima siroka ramena , i veJiki stomak a guzica mala ko jabukica :D Pa mu gornej delove uzimam vece a donje manje , ajd kad je majica malo veca ili jaknica al kad vidim pantalone koje vise pffff .. On Npr staje u farmerice iz Zare od prosle godine , koje su velicina od 6-9 meseci a zato bodici od 12-24 su mu mali :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zezas me? :( Da neces skoro do pg dolaziti? ;) Jesi li ih negdje vidjela? Pricaj! :D

Sledeceg leta.Mozes li da cekas do tad?! :P Saljem ti pp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde i mi da stavimo sta imamo novo, nismo jos isli da kupujemo stvari, ovo sam joj onako usput kupila..

Ovo joj je moja baka isplela :wub:

tara1.png

tara2.png

tara3.png

tara5.png

Bas ste moderni.Sve mi se svidja,narocito ova poslednja kombinacija .Tako ja volim da se obucem,minjak,mantilic,cizme... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prekrasna garderoba za malata princeza koga ke ja obleces vo poslednata kombinacija slikni ja da ja vidime manekenkata ja zamisluvam kolku slatka ke bide :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Tara je macka nevidjena ! :wub: Ova zadnja kombinacija mi je predobra ...

Mici priznaj da se vodis istom politikom kao i ja :D Ja Marku kupujem stvari koje bih ja u ovim godinama ( da sam musko ) nosila :)

Nisam ljubitelj onih bebecih stvarcica , mada imamo takvih stvari koje smo dobijali na poklon ali to nam samo pravi guzvu po ormaru , a ponekad obucemo za igranjac po dvoristu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde i mi da stavimo sta imamo novo, nismo jos isli da kupujemo stvari, ovo sam joj onako usput kupila..

Ovo joj je moja baka isplela :wub:

Milice sve ovo je prelepo,ali mantilic, tasnica i cizmice su mi preslatke,bice kao princezica u tome. :wub:

Sve pohvale za dzempiric.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice* od tebe ovo i ocekujem,kako mamica tako i njena cera.

Nanchika mnogo je slatko ovo sto ste kupili,kosuljicu i cipelice posebno bih odvojila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja trazim savrsen kompletic za mog malog smekera, za krstenje...

Svi predlozi su dobrodosli. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice, tako sam nesto i mislila. Bas sam gledala sve to isto na sajtu, ma sve je preslatko.

Nego me brine da mu nece biti veliko.... on ce tad imati samo dva meseca.

Nisam ni ja mislila na neka poseba odelaca za krstenje, nego na nesto bas takvo sto si ti predlozila.

Dzemper sam mislila ovaj:

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/si/en/zara-W2012/269287/883049/velour%20cardigan

Ili ovako nesto:

http://www.c-and-a.com/de/de/shop/product.html#!/Babies//Kollektion/Comics, Cartoons & Co./84718/1

A H&M ni ne gledam, kad nemam gde da kupim. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A H&M ni ne gledam, kad nemam gde da kupim. <_<

Na fb ima par žena koje donose H&M i C&A iz Madjarske, ja sam tako za Pavla poručila, tako da ako ti se svidi nešto možeš da poručiš!

secer voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo Markica u kombinaciji sa pant. kao ove sa prve slike , i kosulja , sve iz Zare , tamo ima i super smekerskih cipelica nehodajucih uz sve ovo

img1502.jpg

A H&M ni ne gledam, kad nemam gde da kupim. <_<

Bas sam htela da ti kazem ovo sto ti buhla predlaze ... Ima super stvarcica , mi smo sad narucili neki dzemperic i donji deo H&M tako , mada je lakse kad ti to mezes da vidis ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NSanja, jel to sa krstenja? Pravi smeker... :wub:

A ove zene po fb deru sa cenama... ugrade se one pa dok se jos plati postarina... :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NSanja, jel to sa krstenja? Pravi smeker... :wub:

A ove zene po fb deru sa cenama... ugrade se one pa dok se jos plati postarina... :wacko:

E da ,a ako ne odgovara ne mozes da menjas.Pitala sam ih bas par puta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo sam poslednje kupila preko tih prodavacica :)

389108_261477833962772_1320008332_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NSanja, jel to sa krstenja? Pravi smeker... :wub:

A ove zene po fb deru sa cenama... ugrade se one pa dok se jos plati postarina... :wacko:

Pa ja ovo sto sam narucila je bas jeftino , i dzeper i donji deo kosta 20e ... Nem pojma , jeste postarina skupa ali mozes da nadjes neku koja je iz BGa pa da vidis robu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.