Slike garderobe nase dece

odgovora

Objavljeno

484093266379136809538241.jpg

418891272515246195927880.jpg

Ovo smo porucili ... Dzemperak(12e) mi je super , i bas mu ide uz sve sto smo za ovu sezonu kupili a trenerica(8e) , klasika , nista posebno ali toga nam nikad nije dosta ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

milice zasto ne mozes da primis pp :D ?Ajde daj link gde je to garderobica na snizenju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li fb profil preko kojeg moze da se naruci,ovo na snizenju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok sam jos bila devojce , kupovala sam sestrinoj deci H&M kad god odem negde na put , gomile preslatkih krpica za smesne pare a u Srbiju dok ne dodje H&M normalnim putem placacemo tri puta skuplje kad smo zaostali , bem ti drzavu :P

natawyyy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok sam jos bila devojce , kupovala sam sestrinoj deci H&M kad god odem negde na put , gomile preslatkih krpica za smesne pare a u Srbiju dok ne dodje H&M normalnim putem placacemo tri puta skuplje kad smo zaostali , bem ti drzavu :P

i moja sestra kupuje moj deci gde god ode, i imamo dosta garderobe, sreca pa tetka puno putuje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i moja sestra kupuje moj deci gde god ode, i imamo dosta garderobe, sreca pa tetka puno putuje :D

Pa da , tako sam i ja nekad , a sad za svoje dete ne mogu , kupi mu kuma cesto , al ja bih bas volela da ima kod nas pa da mogu da mu ja biram ... Sad cemo mi milicu da zaposlimo kao distributera H&M za Srbiju :D

milice , otvori ziro racun , mi ti uplacujemo lovu , ti pazaris , u cemu ionako uzivas , pa kad dolazis ponese nam :D I svi srecni :D

Kamilica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice, odmah da zapocnes biznis. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma zene kakav je to biznis po nabavnim cenama :D :D :D salu na strana ja bih vam kupila, ali mi ne dolazimo u Srb. bas cesto..

Taman razlog da cesce dolazis :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice , ugradis se euro po komadu i da te Bog vidi ! Vidi kakvu navalu imas ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja se mici moja salim , a kad udjes u neki silan kes , obecaj nam da ces da uzmes zastupnistvo za SR za H&M ! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za nesto vise ,ne daj Boze,lepo je znati da imamo kome da se obratimo a za krpice , nikad ne bih mogla nekog da obavezujem . A ti se jedno srce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke, ja imam devojcicu od 17 mes. i imamo istu trenerkicu kao vi samo sivu. :D

Mi kupujemo H & M stvarcice preko neke zene preko fb-a, njen profil se zove Bubili Kidz i jako je povoljna i ljubazna. Cini mi se da sam videla da i Buhla kupuje preko nje ako se ne v aram. Onaj donji deo trenerkice je preko nje 650 din., pritom niti trazi avans unapred niti bilo sta i super je za saradnju. Najtoplije vam je preporucujem za H & M. Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke, ja imam devojcicu od 17 mes. i imamo istu trenerkicu kao vi samo sivu. :D

Mi kupujemo H & M stvarcice preko neke zene preko fb-a, njen profil se zove Bubili Kidz i jako je povoljna i ljubazna. Cini mi se da sam videla da i Buhla kupuje preko nje ako se ne v aram. Onaj donji deo trenerkice je preko nje 650 din., pritom niti trazi avans unapred niti bilo sta i super je za saradnju. Najtoplije vam je preporucujem za H & M. Pozdrav

Daj nam link , nisam je nasla po ovom imenu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://www.facebook.com/bubilli.kidz?ref=ts . Moras da joj posaljes zahtev za prijateljstvo, prihtvatice te sigurno. Javi jesi uspela, videces bas je povoljna, ja gledam njihov sajt u hr. jer na njega google vodi i kad preracunam u dinare ispadne 100 razlika po stvarcici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://www.facebook.....kidz?ref=ts��. Moras da joj posaljes zahtev za prijateljstvo, prihtvatice te sigurno. Javi jesi uspela, videces bas je povoljna, ja gledam njihov sajt u hr. jer na njega google vodi i kad preracunam u dinare ispadne 100 razlika po stvarcici.

Hvala , poslala sam joj zahtev !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema na cemu, ja volim maloj i carters da kupujem,pa ako znas nekog koje povoljan i pouzdan ti javi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno nisam cula za carters ali ako naletim javljam !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedino njih i imam, ali su nepouzdani, traze da uplatis unapred, dok naruce trazena velicina se proda itd. Inace i ja isto kupujem njihove pidzamice jednodelne, jer moje dete uopste nece da spava pokriveno i poneki kompletic. Hvala ti u svakom slucaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti , pogledacu bas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://www.facebook.....kidz?ref=ts��. Moras da joj posaljes zahtev za prijateljstvo, prihtvatice te sigurno. Javi jesi uspela, videces bas je povoljna, ja gledam njihov sajt u hr. jer na njega google vodi i kad preracunam u dinare ispadne 100 razlika po stvarcici.

O mila majko, mogu slobodno da kazem da zivim u zabiti, barem sto se decije opreme, garderobe i svega ostalog tice. Sve je preskupo, a izbor je tako mali!

Poslala sam i ja zahtev i prihvatila je, ima zaista prelepih, a povoljnih stvari. Posto si vec narucivala zelim da te pitam kvalitet je ok? Posebno me interesuju oni f&f bodici, prelepi, a povoljni, jesi uzimla nekad njih? I koliko li se krece cena postarine? Ne znam odakle si ti... Ona je u Subotici, a ja u Paracinu, nebo i zemlja jos malo :D Ali mislim da cu naruciti, svidjaju mi se i one pizame jednodelne jer je Ilija alergican na pokrivanje, pa mi treba nesto toplije i da su nogice ujedno zatvorene, a ovde naravno toga nema, posebno ne veci brojeva. Takodje su H&M trenerke fantasticne, imamo neke njihove stvari koje smo naravno dobili, opet ovde mogu samo da ih sanjam, i zaista sam prezadovoljna!

Hvala , poslala sam joj zahtev !

Sanja, jesi pogledala? Kako ti se cini?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super je kvalitet, moja devojcica je te f & f bodici vukla cele prosle zime i nista se nisu ni isprali , ni smanjili ni nesto odrpali, prosle zime su bili a verujem da ce i ove kompletici od 2 jednodelne pidzamice po 800 din. Mi smo uzeli malo vecu vel. pa ce ih i ove zime nositi, super su. Postarina je od 200-300 rsd, a ako je nesto manje hoce i kao preporuceno pismo da posalje pa bude 100tinak dinara. Bas mi je drago sto se i tebi dopala, dosta je povoljnija od drugih zena koje prodaju H & M preko fb-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a izbor je tako mali!

Poslala sam i ja zahtev i prihvatila je, ima zaista prelepih, a povoljnih stvari. Posto si vec narucivala zelim da te pitam kvalitet je ok? Posebno me interesuju oni f&f bodici, prelepi, a povoljni, jesi uzimla nekad njih? I koliko li se krece cena postarine? Ne znam odakle si ti... Ona je u Subotici, a ja u Paracinu, nebo i zemlja jos malo :D Ali mislim da cu naruciti, svidjaju mi se i one pizame jednodelne jer je Ilija alergican na pokrivanje, pa mi treba nesto toplije i da su nogice ujedno zatvorene, a ovde naravno toga nema, posebno ne veci brojeva. Takodje su H&M trenerke fantasticne, imamo neke njihove stvari koje smo naravno dobili, opet ovde mogu samo da ih sanjam, i zaista sam prezadovoljna!

Sanja, jesi pogledala? Kako ti se cini?

Super su stvarcice i posto mi je ona od koje sam narucila poslala poruku da te robe nema sad sam ovoj poslala poruku od nje da narucim , cak je i jeftinija od ove od koja sam ja narucivala , nije mi jos odgovorila ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super, odgovorice ti sigurno danas, cak mislim da ona sutra ide put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ijao pao je shoping :D Odustala sam od dzempera za sada jer se bojim da mu ne bude mali , zato sto sve susimo u masini pa se dosta skupi ... Porucili smo ovo

311498261478583962697116.jpg

i ovo

576007269577683152787144.jpg

i onaj krem donji deo koji sam vam vec pokazala ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj žene, kolike su cene dečije odeće tamo na našim prostorima to je bruka jedna, ja se sećam kad se dete rodilo i pre toga nisam ništa čestito ispod 20 evra mogla da nađem, ovde kod njih sam neki dan uzela u Cartersu za 25 dolara 7 bodića, što kratkih što dugih rukava, tri bodi-šortsa, jednu trenerkicu i jedan kompletić bodi i hlačice. Ima baš izbora i boja i modela i za dečake i za devojčice, a ima jedan deo koji je konstantno na rasprodaji, kobajagi kolekcija od prošle sezone mislim smešno :D uglavnom kvalitetni su i vrlo povoljni. Ali dobro, konkurencija i uređeno tržište čine svoje <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.