To je moje dete!

odgovora

Objavljeno

Pre par dana joj je devojka koja je sedela do nas u autobusu ,rekla Stasa,cast mi je sto sam te upoznala! Ne verujem da jos nemas ni 2g :) Putovala je s nama od Mirijeva do grada,i za to vreme je moje dete otpevalo 10ak pesmica,opisivala sve sto vidi napolju,pevala alfabet,brojala do 10na srpskom i engleskom,a vrhunac je bio,kad je ,kod Vukovog spomenika uzviknula Cika Vuk,pa pocela A,B,G,Z itd.naravno,pola slova je progutala,al je i to bilo dovolno da se devojka odusevi i kaze joj ono s pocetka price.

Inace,zna stvarno dosta toga,al plasim se puno da pricam,zbog uroka :D

Joooj pametnica jedna,ni ja ne mogu da verujem da nema jos dve godine.Bas svasta zna,ja sam ostala otvorenih usta dok sam citala.Ide li u vrtic ili je sve ti ucis?Pozdrav za malu mudricu ;)

Drina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm me vozi na posao. Vojin ostaje sa D da ga cuva. Poslije nekog vremena zvoni mi telefon, muz prepricava scenu koju zatice kuci:

Upaljen tv, crtani, D lezi pokriven cebetom. Na podu peskir. Na kaucu pored D gace, carape i donji dio trenerke.

Objasnjenje Je da se D upisao, vojin ga skinuo, legao, pokrio cebetom i pustio crtani dok ne obrise upisan pod i donese garderobu da ga presvuce :)

I presvuao bi ga da je bilo vremena, no mm dodje. Ali sam ponosna sto je obratio paznju na brata, ne samo da se ne udari ili ne napravi nesto, vec izistinski. Ono, kad ne pusta brata da je mokar, vec stalozeno i efikasno reaguje. 

Eto, to je moje dijete ^_^

Ilina, Anchi82, Vuciguraj i 7 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u subotu smo bili kod mojih nakon 3 mjeseca...
otišli na groblje da zapalimo svijeće baki,kumovima,tetku...i stojimo nas 4 velikih i moja blijeda plavuškica,poklapa lampiončiće,slaže ih brižljivo  kraj križa i poče odjednom svojim sitnim glasićem molitvicu,neku malu,dječju,koju prije spavanja izmoli navečer..
nama samo suze kliznule na to....
toliko mi je milo došlo što je baš ona tih par malih riječi rekla,a više nego mi veliki sa svim naučenim molitvama...

to je moje dijete....

Ummu, Vuciguraj, Ilina i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.