Kako se igrate s bebom?


odgovora

Objavljeno

Interesuje me na koje sve nacine se igrate sa vasim malim bicima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Interesuje me na koje sve nacine se igrate sa vasim malim bicima?

Joj,pa ja se stalno igram sa bebom,osim kada jede i spava :P Kupila sam joj Winnie the Pooh,sto prica price i peva pesmice.Jako joj se to dopada,obozava ga.Prica sa njim,smeje se,grize ga,jako mu se raduje.Zatim je stavim na stomak pa uzmem sve moguce igrackice sto ima,pa joj pruzam da ih uhvati,ili joj nesto igram...Ima puno nacina sa kojim se igramo,ali jos uvek je mala za neku pravu igru.Za sada je Winnie glavni.A da,imam i macu,nju najvise voli da juri i prati pogledom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja uglavnom izigravam ludu pred detetom i njoj se to svidja :), onda se igramo skrivalice, pa je obrcem i prevrcem po rukama, polako dizem u vazduh, puhcem u stomak i slicno :)

imamo i tradicionalno vozanje kolica po stanu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja uglavnom izigravam ludu pred detetom i njoj se to svidja :), onda se igramo skrivalice, pa je obrcem i prevrcem po rukama, polako dizem u vazduh, puhcem u stomak i slicno :)

imamo i tradicionalno vozanje kolica po stanu :P

E i ja kada joj puhnem u stomacic,ona vristi i smeje se koliko to voli,pa joj cesto to radim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:P Ja ga lepo smestim u polusedeci polozaj, pa mu priiiiicam, pa se lutkama igramo, pa pravim kretena od sebe, pa smeeejeeemo i tako svaki dan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da...ovako sam i ja pravila "dvorsku ludu" od sebe....sreća pa se ničeg ne sećaju... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da...ovako sam i ja pravila "dvorsku ludu" od sebe....sreća pa se ničeg ne sećaju... :D

:lol: bas tako, mene je nekada sramota same sebe!

anisoptera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: bas tako, mene je nekada sramota same sebe!

E bas tako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi se za sada bavimo samo pricanjem i neznim dodirima :wub: a za koje vreme bice svasta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo 3 meseca i obozavamo da se ljubimo, gnjavimo... voli da mu se prica,peva... smeje se.

Ja ga mazim po obrazima a on se kezi. Ma sav je odusevljen kad se mazi.

Kupili smo i vrtesku za krevetac ali ga vise zanimamo mi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O pa nisam jedina koja izigrava dvorsku ludu?! :D Najviše volimo ogledalo, i to nam je mesto za akrobacije i cirkus uglavnom :) Pevanje ga nešto ne raduje, al kad pričam, animiram, izvodim kerefeke, e to mu izvuče osmeh uz vrisak! :wub:

BubiBi voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O pa nisam jedina koja izigrava dvorsku ludu?! :D Najviše volimo ogledalo, i to nam je mesto za akrobacije i cirkus uglavnom :) Pevanje ga nešto ne raduje, al kad pričam, animiram, izvodim kerefeke, e to mu izvuče osmeh uz vrisak! :wub:

I moja princezica obožava ogledalo. Ciči kad ugleda sebe a i nas. A što tek obožava fotoaparat. Ako se npr. rasplače, ja uzmem fotoaparat i kažem "Osmeh" i odmah nas časti kezom :wub::babymommy:

Ljubim joj vratić, ručice a ona se smeje i smeje i samo traži još. Kupili smo joj lopticu pa pošto je počela da hvata, sada joj je interesantna pored mede-zvečke a i vrteške. Interesantno je što ume i sama da se zabavlja. Ponekad mora da bude sama dok odradim nešto po kući i igrajući se, sama i zaspi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako se pod igranje sa bebom podrazumeva to da ja pevam, igram, pravim grimase i sta sve ne, a on me budno prati uz smejanje, cicanje i mlataranje rukama i nogama... tako se igramo.:) Svaki njegov osmeh ili reakcija na zvecke i igrackice mi istopi srce. volim da mu posvetim punu paznju, da mu pricam, da ga ljubim po stomaku... Trenutno mu je  omiljeno kada pucketam prstima, na to se najvise smeje.:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.