Beba zabacuje glavu unazad kad spava

odgovora

Objavljeno

I moja beba to radi, nista strasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, ja se oko ovog zabacivanja glavice uopste nisam brinula sve dok vase postove nisam procitala.. E necu vise ni da vas citam :D Hahaha, salim se naravno, ne zamerite :D Nas mali Ilija to radi cesto i pored srolanih peskira postavljenih iza ledja i glave, skroz savije glavicu, tako da sam pitala dr. i on kaze da je to normalno, da nista ne brinem... A covek je izasao u penziju, ima iza sebe 44 godine radnog iskustva i privatnu ordinaciju, pa racunam zna sigurno, potpuno poverenje u njega imam !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, ja se oko ovog zabacivanja glavice uopste nisam brinula sve dok vase postove nisam procitala.. E necu vise ni da vas citam :D Hahaha, salim se naravno, ne zamerite :D Nas mali Ilija to radi cesto i pored srolanih peskira postavljenih iza ledja i glave, skroz savije glavicu, tako da sam pitala dr. i on kaze da je to normalno, da nista ne brinem... A covek je izasao u penziju, ima iza sebe 44 godine radnog iskustva i privatnu ordinaciju, pa racunam zna sigurno, potpuno poverenje u njega imam !!!

I moj je isto radio, izmigolji se od peškira, jedino rešenje bi mi bilo da ga držim dok spava.... :D Nama je samo jedan pedijatar rekao da je to ok, naš "redovni" pedijatar nas je poslao kod fizijatra, kad je pri tom počeo da nosi i Pavlika...

Sve je u redu, sve to dođe na svoje.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, ja se oko ovog zabacivanja glavice uopste nisam brinula sve dok vase postove nisam procitala.. E necu vise ni da vas citam :D Hahaha, salim se naravno, ne zamerite :D Nas mali Ilija to radi cesto i pored srolanih peskira postavljenih iza ledja i glave, skroz savije glavicu, tako da sam pitala dr. i on kaze da je to normalno, da nista ne brinem... A covek je izasao u penziju, ima iza sebe 44 godine radnog iskustva i privatnu ordinaciju, pa racunam zna sigurno, potpuno poverenje u njega imam !!!

On je jos mali. Ako mu se to bude desavalo i sa 2 meseca, onda ponovo pitaj ako niko ne primeti od lekara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MISICA to je sasvim normalno samo ne sme da je bas jako zabacuje iza i da neko vreme tako drzi..uvek bebu smesti uz neki urolani peskir ili tako nesto..meni i mom bebacu se isto desava pa mi je pedijatrica rekla za to..pozz :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj petar ima 14 godina, spavao je tako kad se rodio i evo i dan danas tako spava. Nikada i nisam mislila da to moze da napravi problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj petar ima 14 godina, spavao je tako kad se rodio i evo i dan danas tako spava. Nikada i nisam mislila da to moze da napravi problem.

A ja verujem da ima ipravu kičmu i da se drži po PS-u? Prevedeno, dete nema problema?

Maili malo se preteruje kad je beba baš mala, migolji se, i džabe urolani peškiri, ja verujem da sve to dođe na svoje. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su zbog zabacivanja glave rekli da je beban hipertonican i bas sam se uplasila, ali sto Ivancica kaze ne pomazu urolani peskiri i jastuci. i ja sam pocela da verujem u to da ce vec samo proci i kad uspem ispravim mu glavu, kad ne uspem ne opterecujem se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beba je počela od kad smo se vratili s vežbi da se izvija unazad,a znam da to ne valja.Dr je rekla da joj stavljam jastuk ispod celih leđa da bude u fetus položaju.Kad sam to uradila ona se uspravila i skoro sela.Šta da radim?Inače po ceo dan se proteže,ne znam što obično je to radila samo ujutru kad se probudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moj zabacuje glavu,a nekad tako zabacujuci zna da se nadje na suprotnoj strani krevetica.Tako smo i brat i ja, ne optrecujem se sa tim.Srolam mu cebe ali dzabe,inace voli da lezi na ledjima,haos ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beba je počela od kad smo se vratili s vežbi da se izvija unazad,a znam da to ne valja.Dr je rekla da joj stavljam jastuk ispod celih leđa da bude u fetus položaju.Kad sam to uradila ona se uspravila i skoro sela.Šta da radim?Inače po ceo dan se proteže,ne znam što obično je to radila samo ujutru kad se probudi.

Maki. Sofija ti se izvija jer je verovatno muci stomak. To nije pravilo o njenom ponasanju vec posledice neke neprijatnosti koju dozivljava trenutno. Boli je stomak i to je sasvim normalno. Daj joj nesto protiv greva sto si joj davala do sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U pravu si.Mučio je stomačić,imala je i proliv.Sad je sve u redu.Yelena ti baš puno znaš o svemu.Voljela bih da i ja imam toliko znanja,mada trudim se zbog bebice da se više informišem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imaces kad i tvoje dete poraste. Nisam se ja naucena rodila vec pratim svoje dete, pokusavam da saznam uvek pravi razlog za neko ponasanje. Tako ces i ti sutra znati sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav drugari. Evo i ja da se javim nisam imala net pa nisam mogla da se javljam. postala sam mama jedne preslatke devojcice helene. mi imamo 5meseci. super smo,lepo napredujemo. polako sedimo a hocemo i da hodamo. ako ste vi ako je azra tu neka kucne adrijana ovde z bolnice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

treba mi privatni fizijatar, mrzi me da cekam zakzivanje, red, zvanje itd..

nista nam ne fali, idemo preventivno na pregled. Tako da ako imate nekog, posaljite poruku ili tako nesto. :)

jeste off topic, ali nema teme fizijatar xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.