Filmovi

odgovora

Objavljeno

andisam, u Djangu ne glumi Denzel, ali nema veze :D Meni je to njegovo preterivanje s nasiljem neprevazidjeno, prosto ga dovede do takvog apsurda da vise nije ni neukusno :) Bas sam sad videla da se Di Kaprio u jednoj sceni stvarno povredio, isla mu je krv, ali niko nije prestao da snima i sad je ta scena u filmu :D Kaze mm: "Tarantinu je garant krenula voda na usta!" :D

anisoptera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mnadja, znam da ne glumi denzel u djangu. sta s pravis pametna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa moram kad sam sad strucnjak za Djanga :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e, al ja sam za denzela vosingtona. :D

blesava voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao mislim da sam gledala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nakon 100godina sjednem da odgledam film i naletim na tv-u na "Before sunset", nisam ga do sada nikad gledala, a ko dobio finu ocjenu. I sve cekaj da se nesto desi, da radnja otpocne, a oni samo pricaju i pricaju. I tako film ide i oni pricaju, i jedan sat, pa drugi sat, oni i dalje pricaju, a ja vise na vrhuncu zivaca kontam hajd bar se ******** pa da se nesto desi u filmu kad ono film se zavrsi :huh: a ja ostah ovako :o

Anonymous voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kakav je Tomorrowland? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

..sada vec prevazidjen :D jer ima novih filmova -ali odlican, meni zanimljiv!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nakon 100godina sjednem da odgledam film i naletim na tv-u na "Before sunset", nisam ga do sada nikad gledala, a ko dobio finu ocjenu. I sve cekaj da se nesto desi, da radnja otpocne, a oni samo pricaju i pricaju. I tako film ide i oni pricaju, i jedan sat, pa drugi sat, oni i dalje pricaju, a ja vise na vrhuncu zivaca kontam hajd bar se ******** pa da se nesto desi u filmu kad ono film se zavrsi :huh: a ja ostah ovako :o

hahahahaha, kako sam se nasmejala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

727 ti si izgleda jedina kojoj se film dopada, nisam videla jos film na imdb-u da na prvih pet stranica nema vise od jedne zvezdice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, Mama Mazo, Before sunrise i Before sunset su meni jedni od omiljenih filmova.

Moja pesmica, andisam i Ilina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, Mama Mazo, Before sunrise i Before sunset su meni jedni od omiljenih filmova.

A jesi gledala i Before midnight?

Taj je izasao prosle/ pretprosle godine valjda.

Meni su super filmici, daleko od omiljenih-al dobri!

Moracu tu komdiju Man up da odgledam.

Nedavno sam konstatovala da je "Mamurluk" poslednja dobra komedija koju sam odgledala.

Pre je bre bilo mnogo vise dobrih komedija, sad sve nesto povuci potegni, jedva da razvucem osmeh jednom.

Munche voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

..da,da meni i jos nekoliko stotina hiljada ljudi na Torentima :lol:

bilo je zanimljivo videti Rivsa u takvoj ulozi

BgB voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja stvarno ne znam sta nekom moze biti dobro u tom filmu :huh:

Pa nikakve radnje, niceg. Film je dosadan do bola, za moj ukus naravno :D

I definitivno ga ne bih preporucila ni nekom za osvetu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mazo, nema pucnjave, ha? :D

Meni su njihovi razgovori jako zanimljivi. Jedino mi Itan Hok ruzno stari, pa koliko mi je bio seksi u Before Sunrise, toliko mi je bezveze u Before Midnight. Ali to je moja generacija, nije cudo da mi je kul sve.

Ilina i Moja pesmica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mazo, pogledaj Nostalgiju od Tarkovskog :o

Volim i ja Before trilogiju ♡

andisam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odgledala sam sva tri filma. Sjajni su mi njihovi razgovori, kako jedna ljubav raste i menja se, nekima je poslednji film bio razočaranje, a meni je baš divno što je tako realan.

Meni su sva tri filma držala pažnju od prve do poslednje sekunde. Na pucačinama i akcionim scenama zaspim, toliko. :lol:

andisam i Ilina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kad ide neka duza scena tuce, jurnjave kolima, pucnjave, odem do toaleta ili do frizidera.

Dala si mi dobru ideju ;) Mada kako zderem u poslednje vrijeme, prije cu do frizidera poci :D Ja prosto nemam zeludac za takve scene...zato o horor filmovima i ne razmisljam a kamoli da ih gledam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kad ide neka duza scena tuce, jurnjave kolima, pucnjave, odem do toaleta ili do frizidera.

I ja- a mm ne smatra da je to film ako nema pucacice, udri drzi ne daj. :rolleyes:

Tako da se uvek nalazimo u sredini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ne volim ni ja horore, ratne i pucacinu u tom fazonu, al malo pucacine u krevetu, parku, hotelu(nebitno) nije na odmet. I kroz onu pricu sve se nekako naziralo "sad ce se safatat", kad ono nista, pa ni zvaka :/

A nisam znala da je ovo nastavak. Da sam pregledala prvi dio vjerovatno bih film dozivjela drugacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.