Filmovi

odgovora

Objavljeno

Danas sam stavila 6 horora na listu za skidanje, tri sam već skinula a rekla bih po traileru da obećavaju, mislim da će ovaj disk biti pun pogodak. Kad ih odgledam javljam utiske.

A evo jedan odličan horor sajt odakle sam skinula brdo filmova, lik se bavi hororima i svaki film ti tako detaljno prepriča, da svoje mišljenje, utiske, da prosto znaš na čemu si, da l' vredi ili ne. Do sad sam svaki njegov savet za "obavezno pogledati" poslušala i nisam se pokajala. On šta ti kaže za film, to je zakon, bar meni. Današnji filmovi sa spiska su svi "obavezni pogledati" http://www.horrorhr.com/tema/filmovi-period/2010-2019/

Thanx... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas sam stavila 6 horora na listu za skidanje, tri sam već skinula a rekla bih po traileru da obećavaju, mislim da će ovaj disk biti pun pogodak. Kad ih odgledam javljam utiske.

A evo jedan odličan horor sajt odakle sam skinula brdo filmova, lik se bavi hororima i svaki film ti tako detaljno prepriča, da svoje mišljenje, utiske, da prosto znaš na čemu si, da l' vredi ili ne. Do sad sam svaki njegov savet za "obavezno pogledati" poslušala i nisam se pokajala. On šta ti kaže za film, to je zakon, bar meni. Današnji filmovi sa spiska su svi "obavezni pogledati" http://www.horrorhr.com/tema/filmovi-period/2010-2019/

gledala fright night,and soon the darknes, super 8, the reef, the rite, resident evil sve delove, mirors 1, 30 days of night 1 i dark days (drugio deo istoimenog filma),legion , frankenfish, crazies i tako na osnovu tvog spiska, imam zavidan rejting u gledanju horora ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da Unaporaste sve cu da ih poskidam, do tad nista... A tako bih gledala neki dobar horor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gledajte VILIN KONjIĆ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

51S2Z96Q3XL._SL500_AA300_.jpg

Ove filmove sam odgledala jedno 100 puta, i to svaki :rolleyes:

Bili su mi omiljeni u srednjoj skoli, i znala sam da ih pustam i gledam svako vece. Mladost ludost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1267986616_stealing_beauty-300.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mina Tanenbaum i Stealing Beauty. Obozavam ih i dan danas. Narocito Stealing Beauty, kakva muzika, kakvi predeli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ju ju, iz '94 je.

Ae i onako mi vise ponestalo filmova za gledanje, odgledacu :)

ako ima da se nadje na netu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ju ju, iz '94 je.

Ae i onako mi vise ponestalo filmova za gledanje, odgledacu :)

ako ima da se nadje na netu.

Ako nadjes :)

Mada ja sam cudna za filmove, bolje nemoj mene da slusas. Ja ti ne volim americke filmove , retko koji mi se svidi, tu meni nema umetnosti. tako da.... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

draga moja svasta sam ja odgledala za svoje 23 godine :lol:

vecinom su americki (raznih zanrova) al nadje se tu i tamo ponesto drugacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

The Help

A Separation

Moji favoriti za Oskara. Drugi preporučujem naročito onima koji ne vole holivudsku patetiku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko zna kako se zove film sa Richard Gere, radnja je nesto vezana za crnu magiju a njega na kraju spaljuju? Pokusavam vec danima da se setim ali ne ide...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko zna kako se zove film sa Richard Gere, ranja je vezana za crnu magiju a njega spaljuju na kraju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko zna kako se zove film sa Richard Gere, ranja je vezana za crnu magiju a njega spaljuju na kraju?

Meni jedino pada na pamet Montmanovo proročanstvo, davno sam ga gledala, ne mogu baš da se setim da li ga spaljuju na kraju. Mislim da Gere nije glumio više ni u jednom hororu, tako da je moguće da je to film koji tražiš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko znam, nije Richard Gere u pitanju, vec Nicolas Cage, a film se zove The Wicker Man ;)

Jednom davno sam počela da gledam taj film, ali je bilo kasno, pa sam zaspala. Kakav je? Da li je za preporuku ili nije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Neobicna prica o Benjaminu Buttonu" sa Bred Pitom... Gledala sam ga u bioskopu prije par godina, ukocila sam se na stolici. :lol:

Nije los, voljela bih ga jos jednom pogledati, ali sada u udobnosti svog doma. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je bezzze,,,i ja sam ga gledala kad je tek izasao...i nisam bas bila odusevljena kolika se prasina digla za tim filmom pricom kako je dobar...mozda mi se bas zato i nije svidio jer sam ocekivala bas ali bas vise...

A ja sam otisla bez ikakvih ocekivanja, jer ne volim Bred Pita. :lol:

Vjerovatno mi se zato svidio, malo je drugaciji...

Inace, i "Milioner iz blata" rado preporucujem. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Neobicna prica o Benjaminu Buttonu" sa Bred Pitom... Gledala sam ga u bioskopu prije par godina, ukocila sam se na stolici. :lol:

Nije los, voljela bih ga jos jednom pogledati, ali sada u udobnosti svog doma. ;)

taj film sam nedavno gledala...ne vjerujem da ona misli na taj film jer lik ne biva spaljen... :lol:

meni je bezzze,,,i ja sam ga gledala kad je tek izasao...i nisam bas bila odusevljena kolika se prasina digla za tim filmom pricom kako je dobar...mozda mi se bas zato i nije svidio jer sam ocekivala bas ali bas vise...

Pa, ni ja se nešto ne sećam da je spaljen al' ajd ;) možda sam nešto propustila. Al' eto, biće da je ipak pogrešan glumac.

Ni meni se nešto nije svideo Bendžamin, nekako mi monoton film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa ne biva spaljen... u prorocanstvu biva na kraju da se srusio most na rijeci Ohio i on uspio spasit svoju novopecenu dragu iz rijeke...i njih dvoje sjede u kolima hitne pomoci i ona njemu prepricava kako je sanjala da joj glas govori "probudi se broju "23"(lupam broj)",i onda dolazi neki lik i kaze kako ima 22 mrtvih...i tu je kraj...

Da, da, mosta se sećam, ta scena mi nikad neće izaći iz glave, pogotovo kad prelazimo most, uvek se setim tog filma :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma da, sta je to, samo jedna sitnica...mislim, biti spaljen ili ne :lol:

Inace, ja nikako da odgledam to "manutauvo prorocanstvo", stalno uhvatim samo kraj filma. Aj , nek mi neko posalje link gde ga mogu odgledati. Please!

:lol:

Nažalost, počeli su da ukidaju filmove sa sajtova i teško da mogu da se pogledaju negde isti. Ja imam dva sajta u ponudi gde je bilo stvarno puno filmova za gledanje ali, sada radi samo četvrtina, Montmana nema. Imam ga ja na disku ali ne znam kako da ti ga dobacim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko znam, nije Richard Gere u pitanju, vec Nicolas Cage, a film se zove The Wicker Man ;)

jeste taj... hvala bila sam ubedjena da Richard Gere igra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nešto ne volim taj serijal, gledala prvi deo i nije me vuklo da gledam ostale delove, nismo se pronašli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nešto ne volim taj serijal, gledala prvi deo i nije me vuklo da gledam ostale delove, nismo se pronašli.

Ja odgledala prvi , al davno ... Zaboravila na taj film .. I pre par dana mm kupio 3D varijantu i odgledali 5-deo ... grrr.... ja se malo iscimala , sav mi je nekako morbidan , jos 3D , pa veci efekat .. .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.