Filmovi

odgovora

Objavljeno

Odgledaj Paranormal.A dobar, je, ni meni se nije dalo, ne znam zašto, al' kad sam ga odgledala baš mi se svideo, prvi deo pogotovo, baš mi je strašan. Jedan od retkih filmova koji su mi baš strašni, sad čekam i treći deo da izadje, da ga skinem. Da li si gledala 30 days of night?

Jesam,sviđa mi se,ima neku priču

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A što se tiče slashera ili ti koljačina za tm, ima ih koliko hoćeš al' su taaako glupi, sve na istu foru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesam,sviđa mi se,ima neku priču

Predobar film, baš, baš dobar, dok mi se drugi deo uopšte ne svidja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj omiljeni, jedan od najboljih horora ikad.

slazem se gledala sam ga na kompu cim ga je mm skinuo sa slusalicama, deca spavaju, gluvo doba, mm nije bio tu, blago je reci da sam se us....a od straha :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedan drug sa igrice mi preporucio film The Rite ... Gledala sam ga sinoc ... Joooj ... Nije bila ni polovina filma, ja sam skocila , vrisnula i bacila slusalice .. hahahahha :D:lol:

Vise sam zmurila no sto sam gledala film :P

The-Rite-hd-wallpaper.jpg

Jedva sam prezivela ... A ovih dana se spremam da ponovo posle 5-6 godina , odgledam IT .... joj ...

oslican je ali i nje neki horor, interesantna tematika u moru krvoprolica ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

oslican je ali i nje neki horor, interesantna tematika u moru krvoprolica ;)

Znam da nije neki horor , sad je i meni smesan , al kad se setim kako sam vrisnula hahahahhahahaha

uzas : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljudi dajte neki dobar predlog , ove sve sam odgledala , gleda mi se nesto dooooobrooo i strasno :) Ps OT cu biti ali ima l neko torent link za macak u cizmama novi , da skinem Miti ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam ni torent .. a ni predlog za film .. Mrzi me i filmove da skidam i trazim ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam ni torent .. a ni predlog za film .. Mrzi me i filmove da skidam i trazim ..

Sta se onda javljas ? :D :D :D Cuti ! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta se onda javljas ? :D :D :D Cuti ! :P

Ne mogu ... Ako cutim uspavacu se -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu ... Ako cutim uspavacu se -.-
jedi nutelu ! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ispravka : Paranormal Activity ova dela, meni baš strašni/dobri. Ne znam šta si gledala sa ovog spiska al' to je neki krug filmova koje uvek rado preporučujem. Nažalost u poslednje vreme teško da ima dobrog horora <_< Sve se svodi na copy-paste <_< Ne znam da li se gledala Saw, sve delove? Kakve filmove voliš, slashere, psiho, gohsts?

Meni je pranormal a. prvi deo najstrasniji horor koji sam gledala a drugi takva glupost da je to strasno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je pranormal a. prvi deo najstrasniji horor koji sam gledala a drugi takva glupost da je to strasno...

Prvi deo je opasno strašan, baš mi nije bilo dobro posle njega :ph34r: ona scena kad ona nepomično stoji pored kreveta i gleda muža 4h :ph34r: pa onaj zvuk hodanja po stepenicama dok oni spavaju :ph34r: film baš ostavlja utisak, a drugi deo mi je definitivno lošiji od prvog i manje strašan ali ok, može da prodje. Sad ćemo da vidimo kakav će treći deo da bude ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljudi dajte neki dobar predlog , ove sve sam odgledala , gleda mi se nesto dooooobrooo i strasno :) Ps OT cu biti ali ima l neko torent link za macak u cizmama novi , da skinem Miti ?

Nema Sanjči ništa dobro, svi horori koji izlaze u poslednje vreme su krš krševa. Paranormal.A je poslednji koji sam gledala da mi se baaaš svideo, a to je bilo pre godinu i po dana <_< Ovo sve što izlazi u poslednje vreme je teška boranija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvi deo je opasno strašan, baš mi nije bilo dobro posle njega :ph34r: ona scena kad ona nepomično stoji pored kreveta i gleda muža 4h :ph34r: pa onaj zvuk hodanja po stepenicama dok oni spavaju :ph34r: film baš ostavlja utisak, a drugi deo mi je definitivno lošiji od prvog i manje strašan ali ok, može da prodje. Sad ćemo da vidimo kakav će treći deo da bude ;)

Ja sam skinula i treci deo Paranormal , dobar je snimak ali strpljivo cekam prevod :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre dva dana gledala "Triangle", bas mi se dopao, veoma pametan horor/triler/sta vec. Preporucujem :).

Sad sam pogledala trailer, svidja mi se, volim ove "morske filmove".Daj maybe još nekih preporuka, svidja mi se tvoj ukus ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Skinula od Jaybob-a ;), gluma bi mogla da bude bolja (mada je glavna glumica ok), ali je prica super, nisam ocekivala :)

Nemam sad vremena, ali kasnije cu ispisati jos preporuka ;)

Ok darling ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam skinula i treci deo Paranormal , dobar je snimak ali strpljivo cekam prevod :/

Vec ga ima? Gde si ga skinula?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe, sve je to lepo ali japanski horor tesko da moze da se skine. Ja sam skidala neke ali posle je prevod bio problem... Inace imaju super filmove stvarno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gledala sam jutros Hostel III....Manje jeziv nego prva dva dela, ali ipak jeziv.

http://megatis.net/strani-filmovi-sa-prevo..._e27694819.html

Taj film su žešće popljuvali, a ne razumem zašto. Hostel serijal je meni super, ne verujem da treći deo po mnogo čemu odskače. Gledala sam trailer i svideo mi se, Las Vegas, ribice, kocka.... Što mora da bude u Slovačkoj da bi bio dobar. Danas ga gledam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe, prijatno si me iznenadila sa hororima, nisam znala da ih voliš :) Svidjaju mi se tvoji predlozi ali pitanje da li ću moći da nadjem prevod za njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ti link za torent, mada je mozda bolje jos malcice da sacekas ako zelis bolji kvalitet slike ;)

puss in the boots

skinula !

Vec ga ima? Gde si ga skinula?

ja koristim pirate bay sajt ... odatle sve skidam

Evo me :)

Rekla sam da cu da dam par preporuka, ali pre nego sto bilo kakvu listu napravim reci cu vam koji film je za mene KRALJ horora ... nesto izopacenije nisam u zivotu gledala - znaci dobro je :D

Ichi the Killer (japanski film)- http://www.imdb.com/title/tt0296042/

Dok sam bila na faksu mm i ja smo imali ozbiljnu fazu japanskih horor filmova (mi smo sve ove Ring, Grudge, Missed Call, itd., gledali u originalu pre nego sto je holivud i cuo za njih :P).

p.s. ovo skoro da je jedini film gde sam morala par puta da zazmurim!

Japanci su maistori horora , bas sam neke sa tvojih spiskova pomenula kao omiljene i ni jedan evrposki horor ne moze da bude tako bolseno strasan kao oni , prosto ti udare u psihu :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

maybe carice :)

Ja se iznervirala juče :angry: uključila Hostel online i krenuo da mi secka, pola sata sam gledala prvih 10 min :angry: na kraju sam se iznervirala, ugasila film i pronašla torent, pa ću da ga skinem kad budem imala vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ocekujem da mi javite utiske, sad nema izgovora da niste mogle da skinete i pogledate :P:rolleyes::lol:

:)B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.