Filmovi

odgovora

Objavljeno

Devils_advocate_ver2.jpg

Гледала га пре неколико година , и ево сад случајно погледам на тв ,познат ми филм, добро је па бар мало разумем франуцуски па се сетила назива ... Ехтра је ..

Da, dobar je...ja, u stvari volim Kijanu Rivsa da gledam, pa koji god da je film :lol: Prošle nedelje sam gledala Konstantin...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

овај документарац је интересантан ...

ТЕЖИНА ЛАНАЦА

мора са интернета да се гледа ...

Свако добро!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:o ...gdje su nestale moje preporuke???

Prohujale s' vihorom :lol: Na svakoj temi fale postovi u poslednjih mesec dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obozavam horor filmove. Znate li neki novi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čupava i Suncokret - divim vam se. :)

Ja horor filnove ne gledam, pa čak ni parodije na njih. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obozavam horor filmove. Znate li neki novi?

Na zalost, ovi noviji horori su uglavnom jako losi, bleda kopija onih pravih starih.Ne znam koju tematiku volis, psiho, ghosts, slasheri..?

Čupava i Suncokret - divim vam se. :)

Ja horor filnove ne gledam, pa čak ni parodije na njih. :)

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svejedno, samo da je scary movie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo Miva par kojih sam se setila:

Hill have eyes, oba dela

Amityville horror

Dead silence

Wolf creek-radjen po istinitom dogadjaju

The Unborn

The Grudge

1408-odlican o duhovima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo Miva par kojih sam se setila:

Hill have eyes, oba dela

Amityville horror

Dead silence

Wolf creek-radjen po istinitom dogadjaju

The Unborn

The Grudge

1408-odlican o duhovima

Hvala ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

The rite, ili Obred. Jel gledao neko? Imam ga vec nekoliko dana ali me strah da gledam :unsure:

Inace, obozavam horore!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

The rite, ili Obred. Jel gledao neko? Imam ga vec nekoliko dana ali me strah da gledam :unsure:

Inace, obozavam horore!

E nisam, a sto te strah? :lol: Gledaj preko dana, i kad odgledas javi kak'i su, vredi li trositi oci ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i danju me strah :lol::lol::lol: Cim pogledam, javim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Konacno odgledah The rite. Dobar je film, mozda vise triler nego horor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vrisak 4 je izuzetno glup. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vrisak 4 je izuzetno glup. <_<

Predpostavila sam, razmisljala sam da ga skinem ali kad sam videla trailerk07087.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Predpostavila sam, razmisljala sam da ga skinem ali kad sam videla trailerk07087.gif

Deluje kao parodija, a ne film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najstrašniji koji sam ja gledala je Teksaški masakr motornom testerom, ima 2, original i rimejk, ja sam gledala rimejk i baš mi je bio strašan. Imala sam tu jednu fazu kad smo sa bratom stalno gledali horor filmove, a ovaj smo gledali nas dvoje sa mm-om, tada mi je bio dečko...Gledali smo ga kasno, negde do 2h posle ponoći, kod mojih i kad se završio, mm krenuo kući i sutradan mi priča kako se iprepadao: prvo ga je stopirao neki čovek, a film baš počinje tako, sa stoperkom i onda krene sve naopako, naravno nije bilo šanse da mu stane, a onda kad je stigao kući, išao po mraku da ne probudi nikoga i na stepenicama stane mački na rep, mačka počne da mjauče, vrišti, grebe ga, on isto vrisne i uleti unutra :lol: Eto koliko je jak utisak ostavio taj film :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

The rite, ili Obred. Jel gledao neko? Imam ga vec nekoliko dana ali me strah da gledam :unsure:

Inace, obozavam horore!

Gledala , onako ... podnosljiv ... Citam ovde da je PARANORMAL ACTIVITY po istinitom dogadjaju ... nije , nego je uradjen da ostavi takav utisak ... drugi deo je takvo razocarenje naspram prvog da ga cak nisam ni odgledala do kraja.... smorio me zesce ...

Ubedljivo najbolji horori su japanski , britanci su ih cak i zabranili za emitovanje kod njih , slabici :D ...evo par predloga za one koji vole dobar horor

*Ring I,II ( ali obavezno japanska , ne americka verzija )

*The tale of two sisters

*Missed call

*Wild zero

*The host

*Noroi

Gledala sam ih dosta , ovo su neki kojih sam se sad setila ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo Miva par kojih sam se setila:

Hill have eyes, oba dela

Amityville horror

Dead silence

Wolf creek-radjen po istinitom dogadjaju

The Unborn

The Grudge

1408-odlican o duhovima

Room 1408 , odlican , ne preterano strasan ali jako dobra tematika i spec. efetki mi se svidjaju ... Ja volim horore od kojih se gace tresu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najstrašniji koji sam ja gledala je Teksaški masakr motornom testerom, ima 2, original i rimejk, ja sam gledala rimejk i baš mi je bio strašan. Imala sam tu jednu fazu kad smo sa bratom stalno gledali horor filmove, a ovaj smo gledali nas dvoje sa mm-om, tada mi je bio dečko...Gledali smo ga kasno, negde do 2h posle ponoći, kod mojih i kad se završio, mm krenuo kući i sutradan mi priča kako se iprepadao: prvo ga je stopirao neki čovek, a film baš počinje tako, sa stoperkom i onda krene sve naopako, naravno nije bilo šanse da mu stane, a onda kad je stigao kući, išao po mraku da ne probudi nikoga i na stepenicama stane mački na rep, mačka počne da mjauče, vrišti, grebe ga, on isto vrisne i uleti unutra :lol: Eto koliko je jak utisak ostavio taj film :lol:

:lol::lol: E sjajno :D

Room 1408 , odlican , ne preterano strasan ali jako dobra tematika i spec. efetki mi se svidjaju ... Ja volim horore od kojih se gace tresu :D

E jeste, mnogi ga nesto ne vole, tj. kao s....e, a meni se bas svideo, ima neki poseban smek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam vatreni obozavalac horora, ni sama ne znam koliko sam ih odgledala, au trudnoci sam uzivala sto sam preosecajna pa ih jos jace dozivljavala. Zato mi nije jasno zasto su uklonjene slike, pa ako je tako onda ni ova tema nije na mestu. A osetljivi ne treba da ulaze u horor temu. Ko voli, nek izvoli.

Da li je neko gledao Julia's Eyes? Nasla sam ga u horor filmovima ali kazu da nije strasan, mada je film jako dobar. Moracu ga pogledati.

Ne volim horor u kojem samo vriste jer ih vija neko, a ne vidis ko, samo krv i nista od teme, volim kada te psihicki drmne film, kada pomislis da je to stvarno moguce...npr. Saw mi ima genijalan zaplet,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Insidious je izasao ove god, el je film mnogo dobar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Insidious je izasao ove god, el je film mnogo dobar

Spremam se da ga gledam vec neko vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Spremam se da ga gledam vec neko vreme.

Ja sam pocela sinoc ali mi na pola filma stane download, a nisam nasla nigde link koji je ispravan i da skida film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pocela sinoc ali mi na pola filma stane download, a nisam nasla nigde link koji je ispravan i da skida film.

Pomocu kog programa skidas filmove? Ja preko torrenta, tako sam i ovaj skinula.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.