Filmovi

odgovora

Objavljeno

Napisite koji je vas omiljeni, ili preporucite neki. Poslednje sam gledala mjuzikl Nine, odlican je, pravi zenski :) Sta vi volite da gledate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslednji sam gledala AVATAR. Dobar je film, ali je meni bolji napr. Milioner iz blata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim da gledam srceparajuće, romantične filmove (od kojih mm dobija ospice) ali može proći i neki triler. Jeste li gledali "Kupoholičarku"? Nije mi se svideo, knjiga je lepša. Ali me je zato oduševio "Četiri Božića".

"Avatar" gledam večeras sa mm!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

volim da gledam trilere i mnogo su mi se dopali gradjanin x i poljubi devojke sa morgan frimenom :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslednji sam gledala AVATAR. Dobar je film, ali je meni bolji napr. Milioner iz blata :)

Avatar nisam gledala, a Milioner jesam, i isplakala se posteno :) a bila sam i u drugom stanju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo poslednje u bioskopu gledali Avatar u 3D, a kod kuce Teminator Salvation... Inace vise gledamo serije tipa Lost i Heroes i usporili smo sa filmovima dok to ne zavrsimo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uopšte ne volim da gledam filmove... nekad sam volela, a sad ne mogu da sedim 2 sata, ne drži me mesto i uvek mi padne na pamet da nešto uradim kad krene film...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uopšte ne volim da gledam filmove... nekad sam volela, a sad ne mogu da sedim 2 sata, ne drži me mesto i uvek mi padne na pamet da nešto uradim kad krene film...

XAXAXXAXAXAA......SLICNO I KOD MENE , MADA JA VOLIM DA GLEDAM ALI NEMAM KAD!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OMILJENI FILMOVI "MINA TANENBAUM", "UKRADENA LEPOTA", "AMERICAN HISTORY X", "KUM 1", "I AM SAM", "ZIVOT JE LEP"

A OD KOMEDIJA DEFINITIVNO BRIDZIT DZONS.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm i ja samo bas juce odgledali najnoviji film Serloka Holmsa sa Kolin Farelom u glavnoj u ulozi i Alisu u zemlji cuda sa Dzoni Depom. Super su filmovi, sa svim specijalnim efektima..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm i ja samo bas juce odgledali najnoviji film Serloka Holmsa sa Kolin Farelom u glavnoj u ulozi i Alisu u zemlji cuda sa Dzoni Depom. Super su filmovi, sa svim specijalnim efektima..

Uh, obozavam Kolina :) koji je to film? Ja imam na kompu Serloka Holmsa sa Robert Dauni Jr. i Dzad Lou, ali nisam stigla da ga odgledam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, obozavam Kolina :) koji je to film? Ja imam na kompu Serloka Holmsa sa Robert Dauni Jr. i Dzad Lou, ali nisam stigla da ga odgledam.

Mi smo ga skinuli sa neta, film je od ove godine 2010. Stvarno je super. I ovde glumi Dzad Lou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Serlok Holms sa Robert Dauni Jr. i Dzad Louom je odlican!Taj film smo poslednji gledali. :) Moram da nadjem Alisu. Jedva cekam da gledam taj film (Dzoni Dep!!! ;):rolleyes::wub: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim drame, dobru komediju, romanticne filmove, ali mi je "Jesen u Njujorku" nekako ostao u secanju i koliko god puta ga gledala iznova placem.

Koji je film vama ostao u secanju i koji bi film gledali jos x  puta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: Engleski pacijent :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pritty woman....gledala sam ga nekoliko puta :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

radila sam u video klubu svojevremeno i odgledala BRDO filmova,ali nekako najvise volim da gledam dugometrazne diznijeve crtace,decije filmove i avanture!Ali film koji ja obozavam je sloboda za Vilija,sva tri dela!Kod svakog dela sam otplakala od pocetka do kraja,a gledala sam ih milion puta!I da prljavi ples prvi deo!Ja ga naprosto OBOZAVAM! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim drame, dobru komediju, romanticne filmove, ali mi je "Jesen u Njujorku" nekako ostao u secanju i koliko god puta ga gledala iznova placem.

Ista sam kao i ti...ne volim filmove gde ima nasilja i one naucnofantasticne...i da, placem kad gledam neki tuzan film a mm mi se smeje...ko ga sisa kad nije iz Nisa... :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Notebook! Sita sam se isplakala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iju... izvinjavam se na gresci...tek sad sam videla da ima tema o filmu...Admini, molim vas popravite ovo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od komedija:Klik za savrsen zivot

od ljubavnih:The holiday sa Cameron Diaz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U stvari ljubav.... Najlepši film na svetu. Uvek me oraspoloži.

Ima jaaakooo puno dobrih filmova. Mm i ja smo opasni filmofili :D:rolleyes::D

La vita e bella...divan film... A sad sam odgledala i ove nove od kojih su PROKLETNICI i ZATVORENO OSTRVO odlični.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni ubedljivo najbolji "sesto culo".milion puta sam ga gledala i opet bih!divan film,svima bi ga preporucila. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ih imam puno na spisku, sto starih, sto novih...

Cega se sad secam: Closer iliti Bliskost, neko pomenu Notebook, The Prestige, The Illusionist... ima ih jos, dodacu kad se setim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.