Filmovi

odgovora

Objavljeno

Eni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eni :)

jaoj , moj omiljeni film iz detinjstva!!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MV5BMTkzMjEzOTQ3Nl5BMl5BanBnXkFtZTYwMjI1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MV5BMTYwMjUwNTMzNl5BMl5BanBnXkFtZTYwOTg0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U stvari, ljubav (Love Actually), Dok si ti spavao (While you were sleeping), raznorazne limunade sa srecnim krajem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi gledamo stare, porodicne filmove tipa "White Christmas" (veceras sam mm-u kupila DVDl za rodjendan, toliko ga voli) i "It's a Wonderfull Life".

Postoji porodicna tradicija da se za Badnje vece i Bozic odgledaju ta dva filma. Pre 2god smo jedan zamenili sa Mamma Mia. Citava mm-ova porodica je u fazonu mjuzikla i eto i mene i malu su uzeli pod svoje :lol: Ajde mene, ali nju- ona nista sem muzickih programa i ne gleda na TV-u! ;)

Inace u kuci imamo sijaset tih starih: "Chitty Chitty Bang Bang", "Sound of music", "Merry Poppins", "Annie", "Lessie", "Nanny Mc Phee", "Charlie and the Chocolate Factory" i u ovo doba godine zajedno to gledamo.

Imamo i Bozicne crtace: "The Snowman", "Frosty the snowman", "Mickey's Once upon a Christmas", "Orient Express", "Merry Madagascar", "The Muppet Christmas Carol", "Happy Feet", "The Little Polar Bear"...

To su sve filmovi i crtaci koje bih obavezno preporucila barem jednom pogledati ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OVAJ FILM JE STVARNO SLADAK: roq-434386.jpg

JUCE SMO GA GLEDALI I BAS NAM SE DOPAO...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DANAS SAM SKINULA WHITE CHRISTMAS ALI NE MOGU DA NADJEM PREVOD... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DANAS SAM SKINULA WHITE CHRISTMAS ALI NE MOGU DA NADJEM PREVOD... <_<

Ovde uvek ima svezih titlova,vidi da li je to OVAJ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da, da... Hvalaaa... love-smiley-001.gif

Jel si gledala mozda filmove: Christmas Comes To Willow Creek 1987, Christmas Angel 2009, Christmas In Boston 2005? Ni njima ne mogu nikako da nadjem prevod a bas sam sve prevrnula...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam gledala...ali tu mora da ima prevod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li volite da gledate horor filmove i koji su vam se posebno dopali? Ja ih ooooooooooobooozavam...

Fotografija zbog neprilagođenog sadržaja izbisana administrator FILIPA

Posebno mi se svidjaju:

The ring,

PARANORMAL ACTIVITY 1(radjen prema istinitoj prici),

Saw III,

Frozen,

Venom,

The exorcism of Emily Rose,

Cabin fever,

The descent I i II,

Hounted forest,

The ruins,

The grudge III

Albino farm,

Wind chill.............

669336i9zei1fkzo.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf ja sam obozavala horor filmove meni su bili kao komedija dobar dan :D

Od kad sam se porodila ne volim da ih gledam ,gledam ih ja ali kad ima neka strasna scena ja zmurim :P

Najstrasniji koji sam gledala je "IT",sa onim klovnom ,imala sam dugggoooo strah , i sve se tripovala da je pored mene :o:mellow:

Gledala sam SAW sve osim zadnjeg dela , nije los , cabin fever nisam gledala ali zato svaki dan igram i ubijam zoimbije :D :D Imala sam priliku da ga pogledam , mm i ja smo saltali kanale i slucajno procitamo cabin fever ali posto je na engleskom nece da gledamo :( A bas bi volela .. Gledala sam ih dosta ,ali prvi horor film koji sam gledala je bio VRISAK ... Uf ,dan danas se secam toga.... Gledala sam i grudge batoooo ja se usra hehehehhehe ma uzas... stavrno horor ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni je prvi horor film koji sam gledala bio Vrisak i zbog tog filma sam pocela da se plasim mraka... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehehe ja se secam bilo je oko pola 1 uvece ja gledam film i plasim se , a mama mi iskljcui tv .. hehe i posle toga sam pocela da gledam , drugi je bio "kuca na ukletom brdu" ne znam samo koliko puta sam ga pogledala .. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam volela horore dok nisam zatrudnela.Od tad ili sanjam ruzne stvari posle ili su mi smesni,tako da ih izbegavam.Inace,omiljeni horor mi je Vestica iz Blera 1.deo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehehe ja se secam bilo je oko pola 1 uvece ja gledam film i plasim se , a mama mi iskljcui tv .. hehe i posle toga sam pocela da gledam , drugi je bio "kuca na ukletom brdu" ne znam samo koliko puta sam ga pogledala .. :D

Ne znam jel si gledala Paranormal activity 1,

pogledaj obavezno ima besplatno preko interneta da se gleda na sajtu gledajoneline... Baaaaaaaaaas je strasan... Ta simpaticna nevidljiva stvorenja...duhovi... :wub::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nekad sam volela da ih gledam,sad vise ne!Omiljeni mi je bio Gospodari pakla 1 i 2!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, Chi me podsjeti na Vjesticu iz Blera... Obozavam taj film.

Oni u kojima se kolju, ubijaju itd, ne smatram hororima, za mene je horor kada su u pitanju duhovi, igra sa nasim mozgom...

Volim "Duhovi u nama", njega sam gledala davno, cini mi se da bih ga mogla gledati jos 100.000 puta!

jcl-the-ot.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam kao mlađa volela da gledam horor filmove, a sada ih baš nešto i ne volim. Nešto me smaraju. Svi imaju neke glupe priče (ili ja nisam nikad gledala neki horor sa interesantnom pričom)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da BRE VESTICA IZ BLERA !! Ja zaboravi .. Gledala sam ga !! I jos jedan se secam sa duhovima , ali ne znam kako se zove... Imala la ga na kaseti ... MM doneo jos odavnooooooooooo .. Nije nesto bog zna strasan ali ono ...

Mozda i pogledam taj paranormal :D hehehe ako imam hrabrosti :P

Sad trenutno smaram muza da mi skine matrix 3- Ranije sam gledala taj film ali mi nije bio interesantan jer ga nimalo nisam razumela ali mi on sad objasnio i hocu da gledam 3 !!! I ad ,hocu i saw 7 !!! On nikako da nadje da ga skine !! Sve ili je na engleskom ili je los kvalitet ... Meni odgovara na eng. ali njemu ne <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja Matrix nisam gledala, delovao mi je glupo, mozda i nije, nisam nesto obracala paznju... Na ovom sajtu za gledanje preko int.imas saw 3D iz 2010 sa srpskim prevodom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne zezaj !! Mora da ga pogledam veceras :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.