Filmovi

odgovora

Objavljeno

sad vidim da ste pomenuli ,,MILIONERA IZ BLATA``...sjajan!

Odlican film zaista!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U petak sam gledala "TRGOVINA LJUDIMA", Mira Sorvino, Donald Sutherland.

<i>Film se bavi trgovinom ljudi, posebno devojkama koje se koriste za prostit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Film prati tužnu životnu priču nekoliko devojaka koje su na prevaru dovedene u Ameriku i iskorišćene na najgori mogući način.

Morala sam ovako dodati ovaj dio, jer ja konstantno imam problem oko postavljanja postova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Film prati tužnu životnu priču nekoliko devojaka koje su na prevaru dovedene u Ameriku i iskorišćene na najgori mogući način.

Morala sam ovako dodati ovaj dio, jer ja konstantno imam problem oko postavljanja postova...

Mnogo je ozbiljan film. Davali su ga i na TVu pre par meseci. Nama su u skoli gostovali inspektori iz SUPa i pustali su inserte iz tog filma -tema njihove posete je bila upravo trgovina ljudima pa su oni deci odabrali upravo inserte u kojima se pokazuje kako se mlade devojke navlace na prevaru. Onda su deca iz Djackog parlamenta skinula sa interneta film i delila da po skoli.

Ovaj svet je opasno mesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I nominovani za najfilomove po pitanju muzike, scenarija, zbog nacina na koji su odglumeli, zbog jedinstvenosti i svega sto film moze da ucini dobrim od strane jednostavnog, al ne i bezukusnog zirija, Milkyway-a, su

1. I AM SAM (Ja sam Sem)

2. 50 PRVIH SASTANAKA (sa Adamom Sendlerom)

Nikome nije pripao oskar jer ziri nije mogao da se odluci!!! :D :D :D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prljavi ples,Legenda o strasti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Па има их пуноооо ,волим хороре и комедије највише. Задњи добар хорор који сам гледала је SAW,само 7део нисам гледала јер муж није хтео да скине зато што је на енглеском , а не на француском..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako niste, obavezno pogledajte film "Mrtav ladan"

Evo jednog inserta

Manda, prava legenda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako niste, obavezno pogledajte film "Mrtav ladan"

Evo jednog inserta

Manda, prava legenda!

HAHAHAHAAH UBEDLJIVO NAJBOLJI DEO FILMA! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prikazuje li se kod vas hrvatska serija "DOLINA SUNCA"?

da ,prikazuje se,mislim da je na B92,ali ne pratim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

od kad sam trudna,volim samo limunade...lagane filmove koji me ne opterecuju.

inace volim svasta,holivudska produkcija mi nije posebno impresivna,ali voooliiim crtace.

almodovar,taranrino.....svata ,svasta...i mjuzikle...volim merlinku....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sex and the city 2. Traje dva i po sata, ali je odlican. Malo je bilo frke posto su pocele da mi se koce noge od sedenja, ali preporucujem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce sam gledala Borba titana. Nije mi se dopao. Lici mi na igricu za decake - glavni lik ima ekipu pa ce prvo da resi ovaj problem, pa ce onda da osvoji ovu teritoriju, pa ce onda da se bije sa ovima, a onda ce da sklopi savez sa onima...

Imam kod kuce onaj stari film Borba titana (na video kaseti :) ). Kao klinka sam ga gledla mnogo puta i jako sam volela taj film. Mozda mi se sada ni on ne bi dopao? Znam da mi se nekad svidjao :) Tako, vodjena starim utiscima, zakljucujem da je stara verzija mnogo mnogo bolja nego nova.

Prica nije sasvim ista u oba filma, s tim sto obe vrzije, a narocito ova druga, ne prate autenticne mitove bas dosledno.

Ali dibar je za trudnice jer ne opterecuje mozak i ima lepe glumce ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZAboravila sam da pomenem irgmana bergmana....jako dobar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce sam gledala Borba titana. Nije mi se dopao. Lici mi na igricu za decake - glavni lik ima ekipu pa ce prvo da resi ovaj problem, pa ce onda da osvoji ovu teritoriju, pa ce onda da se bije sa ovima, a onda ce da sklopi savez sa onima...

Imam kod kuce onaj stari film Borba titana (na video kaseti :) ). Kao klinka sam ga gledla mnogo puta i jako sam volela taj film. Mozda mi se sada ni on ne bi dopao? Znam da mi se nekad svidjao :) Tako, vodjena starim utiscima, zakljucujem da je stara verzija mnogo mnogo bolja nego nova.

Prica nije sasvim ista u oba filma, s tim sto obe vrzije, a narocito ova druga, ne prate autenticne mitove bas dosledno.

Ali dibar je za trudnice jer ne opterecuje mozak i ima lepe glumce ;)

holivud ostaje bez ideja! sve u poslednje vreme sto rade je ili rimejk ili po nekom stripu ili apsolutno nema veze sa filmom i 7.umetnoscu....cekam da pogledam sex i grad 2...

bas nesto nemam volje da gledam filmove...

juce sam gledala spilberga ,,minhen 1972``,relativno interesantan film...njega isto volim i njegove filmove bih mogla da gledam po 100 puta,,poltergajst`` sam gledala 1 000 000 puta ,bio mi je jedan od omiljenih filmova iz detenjstva i mogu da ga glead svaki put kad ga ulovim na kablovskoj,recimo njegove ,,ozbiljnije`` radove nisam posebno mirisala, sindlerovu listu jos nijednom nisam odgledala od pocetka do kraja,ali mi je zato ,,boja purpura`` jedan od ne prevazidjenih. u prilog tome

:)

http://www.youtube.com/watch?v=e7ZT5sajkys...feature=related

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Boja purpura - prelep film! Bravo za ideju b.m. !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dosta pratim kinematografiju i jedini film koji je ostavio traga u meni zadnjih godinu dana je ,,milioner iz blata,,.....film se odgleda u jednom dahu, bez pauze za trckanje u wc....jednostavno te zakopa u fotelju......

a od nasih domacih film koji mogu da gledam milion ziliona puta i svaki put da se smejem na njihove fore jeste ,,kad porastem bicu kengur,,..... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Omiljeni film mi je Dirty Dancing, gledala ga x puta... :) I mogla bih opet.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo jednog novog filma...prica o 4 beba koje odrastaju u 4 razlicita kraja sveta.nema radnju ni dijaloge,samo 4 bebane koje kamera prati tokom prva godine zivota.

KO POSLE OVOG NE POZELI DA IMABEBU-MAGARAC :lol: :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=1vupEpNjCuY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zadnji dobri filmovi:Wall Street-money never sleeps,Inception,Get him to the Greek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dosta pratim kinematografiju i jedini film koji je ostavio traga u meni zadnjih godinu dana je ,,milioner iz blata,,.....film se odgleda u jednom dahu, bez pauze za trckanje u wc....jednostavno te zakopa u fotelju......

a od nasih domacih film koji mogu da gledam milion ziliona puta i svaki put da se smejem na njihove fore jeste ,,kad porastem bicu kengur,,..... :lol: :lol: :lol:

Film je fenomenalan!!!

Takodje volim "do gole koze" i "savrseni um" a od domacih recimo "lajanje na zvezde",gledala milion puta i idalje kad daju ja gledam bez da mi dosadi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tokom praznika najvise mi prijaju veseli i pozitivni filmovi... Najomiljeniji mi je Sam u kuci, a koji su vasi omiljeni filmovi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tokom praznika najvise mi prijaju veseli i pozitivni filmovi... Najomiljeniji mi je Sam u kuci, a koji su vasi omiljeni filmovi?

moji su brilijantin i lov na zeleni dijamant! :lol: Mada vec malo i dave sa istim filmovima svake godine,ali dobro....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nekada sam uzivala u takvim filmovima, nije mi bilo bitno ni ko glumi, ni koja je radnja, jednostavno kada vidim deda Mraza, jelku, irvase, ja se zalijepim za TV! :lol:

Sada ih isto gledam, ali sa manje entuzijazma, jer obicno znam sta ce da se desi... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A trudim se i trudim se da se setim kako se zove taj film (deciji mjuzikl o onoj devojcici sa kratkom kovrdzavom ridjom kosom koja zivi u sirotistu... Eni ili Emi... uh...pomoc...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.