Filmovi

odgovora

Objavljeno

DA li neko može da mi kaze gde mogu da nadjem deciji film "Napoleon"? Onaj mali kuca je u pitanju. Gledala sam ga sa sestrom kao mala, pa bih i deci da pustim.

podsteila me sestra danas, pitala me da li znam gde ima , hoće ona da gleda, pa nam se sada svima gleda :D 

ovaj

http://www.imdb.com/title/tt0113932/

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja  mogu da preporucim ovu spansku misteriju-stvarno je odlicna- Contratiempo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tacno u podne. 

Ocaj..uzas...katastrofa. Prvo sto se neki likovi iopste ni ne pojavljuju,drugo sto su toliko zbrzali sve,trece polovina filma se ne desava kao u knizi. Znam da bemoze da bude mozda sve isto ali mnogo su lose odradili sto se mene tice. Ta zdanja scena npr ..u knjizi to traje i bas je napeto ovde za 3minuta gotovo. Njen od os sa cerkom paaa kao hladan da je. Ne znam. Knjiga me odusevila a film razocarao 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

skroz se slazem:mellow:nikad ali nikad nemoj da gledas film posle knjige:)sem '' 10 malih crnaca'' knjiga odlicna film istooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas sam bila u fazonu da cu da odgkedam jer mi se knjiga bas,bas dopala....kad ono medjutim. Bolje da nisu ni pravili film... od njenog odnosa sa cerkom,odnos sa Dankom sve na brzinu....ne znam....steta. 

razmisljam sad da dovrsim misterija spanskog sanduka i onda da pocnem savrsen otrov Amanda Kvik. :)

blesava voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.