Kakve igračke vaša deca vole?

odgovora

Objavljeno

Zene juce sam videla medu srednje velicine.On je ceo beo,samo su mu delovi tela izdeljeni.Uz njega se dobijaju 4 flomastera.Unutra je mekan,a spolja je kao od nekog papira,ali ne moze da se pocepa.I onda dete oboji medu po svojoj zelji.Mnogo je slatko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A moja Andjela obozava da vozi jedan plavi bager. :D

Vi vec koristite bojanku,kako vam ide?

Ja razmisljam da Andji kupim nesto sa zivotinjama,neku slagalicu ili knjigu tvrdog poveza....posto zna dosta zivotinja,da ih prepozna i oponasa....moze to biti i neka igracka,nebitno...Neki predlog?

Ide nam super,boji sve kao Pikaso-pravi haos od slika. :)

Mi imamo razne zivotinje-gumene i plasticne igracke (i domace i divlje),vise joj nisu zanimljive,izuzev ponekog dinosaurusa. Ima dosta knjiga,probaj,vidi i ako ima onih od platna,suskavih,Nini su te bile zanimljive ranije (ima sa zivotinjama,vocem,povrcem).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene juce sam videla medu srednje velicine.On je ceo beo,samo su mu delovi tela izdeljeni.Uz njega se dobijaju 4 flomastera.Unutra je mekan,a spolja je kao od nekog papira,ali ne moze da se pocepa.I onda dete oboji medu po svojoj zelji.Mnogo je slatko.

Gde si videla to?Bas mi je zanimljivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, i mi "crtamo" po praznom papiru, sad smo kupili i specijalnu svesku samo za nasa umetnicka dela.... Nista joj ne drzi paznju dugo ali ponekad se eto pomalo zaigra. Voli da redja kockice, da gura kolica ( i svoja i bebina :) ), nuna bebe :wub: , obozava da gleda slikovnice dok joj ja pricam i pricam tako bi sedela duuugo... Jedno vreme je, cim se probudi ujutru, silazila sa kreveta i donosila mi da citamo... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde si videla to?Bas mi je zanimljivo.

U jednoj 'svastari' kod nas u gradu.Mnogo je zanimljivo da dete ima tog medu i oboji ga kako ono hoce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daj link do ovoga,ili kako se zove da nadjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo one obicne figurice zivotinja one neke najobicnije,u kesi dodju kao domace zivotinje srednje velicine, mnogo ih voli reda ih nekad oponasa neke vozi ih u kamioncicu, imamo i knjigu sa zivotinjama, ali vise voli figurice..I mi koristimo bojice, ali ne bojanku, vec obicni papir "pise" ona tako nesto :)

xaxxa evo zamisljam je kako pise :D Marka i dal;je zanimaju kljucevi najvise :wacko: Sad moramo i gostima , ko god da dolazi da saljemo sms upozorenja da ne unose kljuceve u ruci kad udju da ne bi ostali bez istih jer je opsta histerija kad mu neko ne da kljuceve da se malko poigra <_< Danas sam provela ceo dan u kuci jer mi je izgubio negde kljuceve od auta , i jos jedne od kuce , pa nisam smela da mrdnem nigde , ali evo nadjoh ih u masini za ves :rolleyes:

Zene juce sam videla medu srednje velicine.On je ceo beo,samo su mu delovi tela izdeljeni.Uz njega se dobijaju 4 flomastera.Unutra je mekan,a spolja je kao od nekog papira,ali ne moze da se pocepa.I onda dete oboji medu po svojoj zelji.Mnogo je slatko.

JAo sto je to super , kreativno ... A volite li vi da se malko poigrate sa nekim igrackama vase dece ? :D Joj Markic je juce dobio fantasticne kocke , ima ih preko hiljadu u pakovanju , tako su dobre , ja sam danas pravila "njemu" kucu dok je spavao :D Naravno da je renovirao cim je ustao :P a bas je bila lepa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

xaxxa evo zamisljam je kako pise :D Marka i dal;je zanimaju kljucevi najvise :wacko: Sad moramo i gostima , ko god da dolazi da saljemo sms upozorenja da ne unose kljuceve u ruci kad udju da ne bi ostali bez istih jer je opsta histerija kad mu neko ne da kljuceve da se malko poigra <_< Danas sam provela ceo dan u kuci jer mi je izgubio negde kljuceve od auta , i jos jedne od kuce , pa nisam smela da mrdnem nigde , ali evo nadjoh ih u masini za ves :rolleyes:

JAo sto je to super , kreativno ... A volite li vi da se malko poigrate sa nekim igrackama vase dece ? :D Joj Markic je juce dobio fantasticne kocke , ima ih preko hiljadu u pakovanju , tako su dobre , ja sam danas pravila "njemu" kucu dok je spavao :D Naravno da je renovirao cim je ustao :P a bas je bila lepa :D

Da,mm i ja se redovno gadjamo sa plisanim igrackama,ili se dobacujemo sa loptom a Jana je prase u sredini.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovako nesto je super, mi nismo nasli ali smo kod prijatelja videli mnogo joj se dopalo u tom uzrastu:)

fisherpricelittlesuperstarsingalong.jpg

Onda ovo ako nemate nece ona to jos da reda, mi tek mesec dana kako redamo jos uvek ne zna bas po velicini ali svaki dan je bolja, ali nek s eupoznaje s aoblicima i ti joj redas ona ce da obara i sl.

Rockastack-l_sp7677.jpg

Spuzvene kocke razne..

Ovo drugo sam mu juče kupila, naravno slagati ne zna, ali zna da obori pa da poskida ove obručeve :D Isto tako ima i jednu kao plastičnu kućicu na kojoj su dugmad sa sličicama životinja i kad pritisneš čuje se kako se životinja oglašava. On sad lupa po tome i pritišće to, smeje se kad čuje a ja mu kao objašnjavam koja je životinja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj ljudi moji kako sam se ja ismejala veceras :D

Vodili smo decu u neki luna park , znaci oni autici , tobogani na duvanje , ma sve je u fazi raspadanja , i stavio mm Markica u neki autic onako na traci , pa ide u krug i stoji iza njega . Marko je sve vreme vadio volan od auta i hteo da ga izbaci napolje :D ( volan je narano bio otkinut a pre nego sto je stavio Marka da sedne mm je izbacio sa sedista deo sofersabnje :D ) I prilazi neki klinja tamo sto radi i kaze mm-u da kaze malom da ne cupa volan :D A kaze mm njemu : "Ajd ti mu reci , mene se ne boji :D Jes ti normalan pa autici vam se raspadaju , drzi ovu sofersabnu i sklanjaj mi se s`ociju" :DMeni su ljudi isle suze na oci :D

Inace usla sam na ovu temu da kazem da je moje dete toliko odusevljeno onom spravicom sto od pene pravi balone da on nacisto poludi od srece kad to radimo , i ja mu pravim balone a on kao bezi od njih i cepa se od smeha i pobeze na krevet i sekunda i salto s kreveta napravi :( I to je krenuo na ledja a zavrsio na licu , odsekla sam se od zivota , bem ti balone!!! Nije jako plakao , mozda 10 sekindi i onda je opet hteo da pravimo balone :blink: Ko je ovde lud , ne pitajte me...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovaa tabla ni e najnova igracka ima magneti so brojki i bukvi i marker za pisuvanje isto taka i sungerce za brisenje na Elena nekako pointeresno i e da pise so markerot i posle da brise ama zatoa za edna den go istrosi i sega ceka tato da i kupi nov marker dsc02142yb.jpg

Inaku mm mnogu obozava da frla pari za igracki znaci bukvalno sto ke posaka Elena za den dva i se ostvaruva zelbata a jas samo vrijam mislam deka nepotrebno se frlaat parite a plus i veke pocnav na tavan da kacuvam :angry:

macka maza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jedna lutka,videla na FB,baš što je Miva pričala samo krpena.. :wub:

941242_10151612128502138_1273256477_n.jpg

Hellen voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

daljinski, fiksni, mobilni, kese. novine! to je sad omiljeno. gužva ih sa uživanjem.

one 'prave' igračke, uzrastu prilogođene, podsticajne i sve ostalo hvalospevno, zanimljive su jedino za katapult s kreveta, iz ogradice ili kolica.

Dzo i Anonymous volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Macko,sto da ne,nema tu rano ili kasno ako dete trazi znaci da je zanima. Dakle,kupuj! :-D A kako to izgleda,daj neki link? Jesu li te kocke drvene?

Nisu drvene,nislim da su plasticne.Moguce je da ima i drvene.Aj sada cu da pogledam da li ih ima na netu i stavicu link.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da,vidjala sam to,extra :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Sophie la giraffe glodalica nepravazidjena ❤

-2140905978-929101880.jpg

Izmenjeno od strane Jaroslava86
broccoli i majat volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Plastelin trenutno omiljen,i pre neki dan se odusevio kada je jedan decak doneo pistolj sa onim mecima koji se lepe za staklo,pa razmisljam koliko je pametno da mu kupim to. ima 2 i po godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Plastelin trenutno omiljen,i pre neki dan se odusevio kada je jedan decak doneo pistolj sa onim mecima koji se lepe za staklo,pa razmisljam koliko je pametno da mu kupim to. ima 2 i po godine

meni je to igracka za stariju decu.. mi smo sinu uzeli pistolj koji ispaljuje slagtere, bas sporo, tek sada, sa 5,5 god...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vole li vasa deca Trolove?

Vidim da je popularno ovih dana i bas su skupi,  moj malac trazi da mu kupim, a ja ne vidim svrhu smesnih cupavaca... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh meni je sin tražio max tow autić koji ide po metalu i vozić Chuggington sa nekom stanicom sa teretima. To je i dobio. To su lepe igračke ali skupe ubi bože da nije baba uletela sa max tow dobio bi samo voz. Patrolne šape nismo našli jer su bile razgrabljene.

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vole li vasa deca Trolove?

Vidim da je popularno ovih dana i bas su skupi,  moj malac trazi da mu kupim, a ja ne vidim svrhu smesnih cupavaca... 

Troloci se, za sada, kod nas nisu primili... trazi svakajve gluposti ali to jos ne...:D.

Ponesto trazi od Dinofroza ali uglavnom Lego... A sad ima 6 godina.

S od 13 trazi sve samo ne igracke:rolleyes:

 

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Wow, paper moon, svaka cast!

Znaci, uspelo je!

Ja nisam pravila, al hocu obavezno. Jel' obicni gips stavljas unutra?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vole li vasa deca Trolove?

Vidim da je popularno ovih dana i bas su skupi,  moj malac trazi da mu kupim, a ja ne vidim svrhu smesnih cupavaca... 

Mama iskulirala, tata mekseg srca, morao mu ga je kupiti posle vrtica... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.