Kakve igračke vaša deca vole?

odgovora

Objavljeno

Jooj, kese, etikete, njegova cetka za kosu, kesa sa tuferima, jastuci, mobilni.. tj. sve stvari koje ja sklanjam od njega :D

A od "normalnih" igracaka zveckice, igracke koje pevaju, sviraju, slonici koji udaraju dobose.. Ma sve sto zvecka, trucka, a jos ako lepo cese desni..milina :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Све долази у обзир, али само да није играчка и нека не личи на играчку, а тек има 7 мјесеци!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i mi smo jos mali (malo preko 4 meseca), ali nesto mi se cini da cemo biti izbiraci i picajzle kad budemo malo veci. Njoj se retko sta svidja- pokazes joj igracku ona je gleda kao da smrdi, pipka kaziprstom kao da ce je ujesti i onda okrene glavu na drugu stranu. :))))

Ali nasli smo trenutno omiljenu igracku- macak Milos. Sve u jednom- narandzasto-zuti, sa suskavim usima i malim zveckama u sapicama! To je prva igracka na koju se nasmejala i za koju je pruzila obe rucice da uzme! Sad se ne odvaja od nje nedeljama. Videcemo za dalje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama je ternutno zanimljiva lopta (jer za njom moze da se trci) :rolleyes: , cepkanje novina i raznoraznih papirica i evo danas su joj bila zanimljiva decija kolica sa bebom, vozikala ih je po celom stanu i pricala nesto :rolleyes:, a o plisanim igrackama da ne pricam, to je posebna ljubav :rolleyes: Ma baba nam ima igracaka koliko hoces, pa ih postepeno vadimo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovako..posle šerpica, čašica i ringli, omiljene su nam veš mašine i pegle, a tek na kraju automobilići, kamiončići heheh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Autici,autici.....malo kockice....i opet autici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aki obozava autice,kamione i sve sto je za decake,traktore,bulodzere,... a voli i knjige ,voli da "cita" ii da "pise",to obozava.. A Strahinja voli telefone,kable.,televizore,daljince,djubre... hehehe :lol: mada voli i da vozi autice,ali sada je u fazi istrazivanja pa sve zanimljjivo,..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uglavnom su to razne vrste glodalica/zanimljivih oblika i boja/sto komplikovanije to bolje!sada vec voli i igracke koje pevaju i hodaju u isto vreme/na baterije.obozava i vrtesku iznad kreveca,ali je sve delove skinula i sada se sa svakim posebno igra. n030.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trenutno su to autići svih veličina hehe..t8442.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pse i macke definitivno!!! U stvari zivotinje generalno. Kad smo je sa 10 mes.vodili prvi put u zoo vrt,svi su nam govorili da smo poranili, mala je, ne razume...a ona nikad srecnija i odusevljenija :)

Voli pesak,zemlju i voduuuu tj. obozava. Od kucnih igracaka voli knjige i sama ih donese da joj citamo,bebu lutku da hrani i menja pelenu,njenim usisivacem da usisava,plisane igracke je apsolutno ne zanimaju,lutke takodje,dok je bila mladja volela je da crta,sad je ne interesuje mnogo.Tricikl,autic guralica i konjic za skakanje je jos uvek jako zanimaju.

A najvise od svega voli tobogane i trampoline :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sin je razne faze imao... Od prodavca za kasom, preko malog kuvara sa plastičnim posuđem, pa bageriste/traktoriste (lepio se za prave velike bagere, traktore i ostalu tešku mehanizaciju, najčešće po sajmovima u Ns i Bg), pa do fascinacije Lego kockicama (koja još uvek traje)..., plišanih životinja, kao i plastičnih figurica raznih fantastičnih stvorenja, autića, stikera... Trenutno su aktuelni fudbalska lopta za napolje, a za unutra Ben 10 igračke i neke spodobne figure iz one video igrice World of Warcraft. Voli da čita knjige, pa mogu da preporučim za njegov uzrast, Dejvid Meling - serijal knjiga o goblinima (napisao ih je pet, ali su kod nas prevedene prve četiri). Ah, umalo da zaborvim flomastere, mnogo voli da crta! A što se bebice tiče, ona tek otkriva svet oko sebe, i zna po pola sata da blene u one skalamerije što se okače na ogradicu kreveta, pa se naviju da se vrte i sviraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lopte različitih veličina, kocke i posudice različitih veličina, pa ih slaže jednu u drugu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U zadnje vreme sate i sate provodimo crtajuci flomasterima,i celo vreme govori sta crta,ne pocetku je crtao samo crve(otkud mu samo ta ideja),sad vec crta sve i svasta-zastavu,baku,mamu,traktor,autobus,... Naravno to su zasad samo sare,ali se vidi kako se razvijaju njegove rucice...

Inace jako voli svoje alate,bez srafcigera nigde ne idemo... :)

Lopte,lopte,lopte....

i knjige,knjige,knjige... Obozava price,pre spavanje mu pricam pricu o teta rodi maloj kornjaci(njemu je bilo jako dosadno i zamolio je rodu da ga povede na ledjima,zajedno lete i otkrivaju svet...)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sada su joj najzanimljivija kolica, da ih gura i nosa ali bez "putnika", njega odmah izbaci :lol: Od igracaka inace stalno i svugde nosa jedno svince :rolleyes:

Inace isto voli da crta, sto flomasterima, sto stapicima, sto bojama za ruke (posebno su joj drage :rolleyes: ), ma samo da zvrlja! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepe su, mi ih imamo nekoliko... A moj mališan će uskoro biti dvogodišnjak i sad ga interesuju sestrine lutke, stavi ih u prikolicu od kamiona i vozi na more sa sve torbicama...I voli da slaže kockice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, jel zna neko gde u Bg-u ima da se kupe gumene igrackice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi imamo malo preko dve godine.. uglavnom autici pa se onda prica ko sve sedi : tata, mamica teca Nikola... sve nas nabraja ali najznacajniji je teca Nikola, mislim da mu se jako svidja to ime i da je srecan sto zna da ga izgovori cisto.. sa tajom se u hodniku igra sa loptom i to je vristanje od smeha, jos uvek jako voli muzicke instrumente, ima dve plasticne gitare, jedna unistena ali je obozava. kod svekrve ima mandolinu, dever ima dve gitare i on kad odemo tamo vise ne trazi gitaru vec trzalicu, ranije svirao bez pa se malo rasekao.. plisane igracke sad obozava i sve su mu MEDO BUDO jer samo to i peva i bilo puno rodjendana pa je opcinjen rodjendanske pesme i slaze kocke kao tortu i svecicu i onda kao indijanci oko vatre igra oko nje i peva DIVAN DAN..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prešli smo na velike lopte, naučio da šutira, da zaistavi nogom i da je baci u vis pa da je udari...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prešli smo na velike lopte, naučio da šutira, da zaistavi nogom i da je baci u vis pa da je udari...

Ha, ha! Mi to sad radimo sa balonima...dobro, mi smo mladji ;)

Sto se tice igracaka, glavne stvari su alat i male diznijeve figurice kao i lotpice skocice- one nece biti prevazidjene nikad. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prešli smo na velike lopte, naučio da šutira, da zaistavi nogom i da je baci u vis pa da je udari...

hehehe, to je i kod nas fora. video je kad sa stricevima igra fudbal (kod nijh su hodnici veliki) da oni tako zaustave loptu pa sad ima ritual:

uhvati on i zaustavi loptu rukom ali je onda 'nagazi' nogom - kontam da on to od njih vidi pa misli tako treba, i onda sutira..

to za bacanje u vis nije jos aktuelno, mislim baca ali ne s namerom da je napuca mada se nekad desi ali vise mi deluje kao da je slucajnoudari..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ha, ha! Mi to sad radimo sa balonima...dobro, mi smo mladji ;)

Sto se tice igracaka, glavne stvari su alat i male diznijeve figurice kao i lotpice skocice- one nece biti prevazidjene nikad. :)

I mi smo počeli sa balonom...inače, takođe obožava Diznijeve figurice-Mikija i Plutona...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kocke su jos uvek nezamenljive. :D Posle bebe, kolica, razne plisane igracke, ali se uvek vrati na kocke. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas nijedna igračka nije nezamenljiva. Ustvari, nijedna ne može da mu zadrži pažnju duže od desetak minuta. Ali zato obožavamo flaše, šolje, jastuke, kablove... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo su joj bile zanimljive plisane,pa su joj dosadile sve sem jednog mede. A pored njega voli da vadi baterije iz daljinskog, lap top, mobilni, slike beba i zena iz casopisa ( njih ljubi :wub: ) i tako sve neke sitnice ali sve joj brzo dosadi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.